IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

    Няма ги големите от ЕС все разни дребосъци от втория ешалон,като изключим Германия.
    ??? Франция, Испания от малките ли са? А Българската империя?
    П.п. Къде изчезна това Маранде?

    Коментар


    • Удри, Мецо!
      Събитията не винаги отговарят на очакванията!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение
        Върховенството на закона е основен стълб в капиталовия пазар и ако случайно нашия не може да го гарантира това, то:

        http://www.investor.bg/evropa/334/a/...ratura-236905/
        Няма ги големите от ЕС все разни дребосъци от втория ешалон,като изключим Германия.

        Коментар


        • Върховенството на закона е основен стълб в капиталовия пазар и ако случайно нашия не може да го гарантира това, то:

          http://www.investor.bg/evropa/334/a/...ratura-236905/
          Keep going ...

          Коментар


          • Много мразя конспиративни теории, но от начало на 2017 често забелзвам опити за контролиране на нивото на SOFIX, т.е. като се качи някоя акция от индекса следва продажба на друга и обратното - така се прави, че да се контролира нивото на индекс да остане почти без промяна .... разбира се може да бъркам, но мисля, че и други бяха писали за това?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

              Е може и от Костолани...
              Когато всички очакват и вярват в дадено действие ,то обикновено не се случва.....
              Мдааа прав си.Нашият приятел видя ли как се уши в Хима ?

              Коментар


              • Нам са нужни действия - СКАЗАНЧОВЦИТЕ - да си ги хортуват за личното си успокоение!
                Борса туй комай е! -уралла душко и добре си дошъл, но мен сделки ме чакат и срувам!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от maretoff Разгледай мнение

                  “A prediction about the direction of the stock market tells you nothing about where stocks are headed, but a whole lot about the person doing the predicting.”
                  Buffett
                  Е може и от Костолани...
                  Когато всички очакват и вярват в дадено действие ,то обикновено не се случва.....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                    Знаеш ли на какво се нарича ...Изопачаване на обективната действителност ,използвайки субективни анализи с цел постигане на лична цел.....
                    А Относно борсата съм казал
                    Само това...в началото на януари....
                    В края на март 630 , в края месец май разпродажби и после зависи от международните маркети и вътрешната икономика и политика...
                    та песента дай си ми парцалките ,на ти си куклите .... ....
                    Или дай ми свободата ,вземи трабанта и апартамента .....
                    Ще те гледаме през зимата с репата....
                    “A prediction about the direction of the stock market tells you nothing about where stocks are headed, but a whole lot about the person doing the predicting.”
                    Buffett
                    Last edited by maretoff; 03.04.2017, 12:16.

                    Коментар


                    • Седларски: Макроикономическите рамки на българската икономика са чудесни

                      Индустриализацията на България върви с много бързи темпове, заяви служебният министър на икономиката

                      http://www.investor.bg/na-fokus/441/...udesni-236855/
                      Last edited by Innocent; 03.04.2017, 12:28.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                        " Изгубил си не само ритъм и тренд на пазара. "

                        -Простичко , но ясничко ;- аз не съм нихилист....
                        ...аз не съм политикономист.... запей си я !
                        Знаеш ли на какво се нарича ...Изопачаване на обективната действителност ,използвайки субективни анализи с цел постигане на лична цел.....
                        А Относно борсата съм казал
                        Само това...в началото на януари....
                        В края на март 630 , в края месец май разпродажби и после зависи от международните маркети и вътрешната икономика и политика...
                        та песента дай си ми парцалките ,на ти си куклите .... ....
                        Или дай ми свободата ,вземи трабанта и апартамента .....
                        Ще те гледаме през зимата с репата....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                          Черешаря не само, че щял да е министър, дори и зам мин.председател- за да наблудава икономиката
                          Новината е прекрасна, но липсва Дянков, да върнат и него
                          Дянков като най щедър - са му поверили увеличенията на заплатите!!!

                          Коментар


                          • Черешаря не само, че щял да е министър, дори и зам мин.председател- за да наблудава икономиката
                            Новината е прекрасна, но липсва Дянков, да върнат и него

                            Коментар


                            • " Изгубил си не само ритъм и тренд на пазара. "

                              -Простичко , но ясничко ;- аз не съм нихилист....
                              ...аз не съм политикономист.... запей си я !

                              Коментар


                              • Kiro, по някакво радио говореха, че Черешарят щял да остава като министър. Бил от добрите министри))) Но за мен не е добра новина ...(
                                http://www.youtube.com/watch?v=9-mDA1vRHOA&feature=related

                                Коментар

                                Working...
                                X