IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

    Март коя година, защото този Март мина ?

    Този март ,нали като се качва борсата аз съм продал и всичко е наобратно.......

    Днес имам 2300 български лефчета плюс....в Доверие , БТХ , Гагарин и Хика, .....
    Колкото портфеила на джони Браво ,спящия бик ,пенко и т.н.....който са се провъзгласили като тиквата за върховния стожер на борсата....
    Аз има акции а не шитове.....
    А истинския спад ще е напред в края на май и началото на юни....
    Не е препоръка...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


      Недейте така бе хора , бъдете по колегиални!
      Веднъж познал , трипъти назад дал - случват се такива работи по пазара!
      На едни се случва, на други всеки път И аз щях да се радвам преди да потеглим на север, да има една корекция от 10ина процента, но засега не се очертава.
      Last edited by johny-bravo; 05.04.2017, 17:59.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

        Март коя година, защото този Март мина ?

        Недейте така бе хора , бъдете по колегиални!
        Веднъж познал , трипъти назад дал - случват се такива работи по пазара!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

          Ти пак го обърна ..щото гробарите ще ни видят сметката ...
          До края на м. март трябва да съм продал всичко което съм купил...
          Пък всеки си има акъл....
          не е препоръка..
          Даже и утре 06.04.2017 г можеш да продадеш всичко

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

            Ти пак го обърна ..щото гробарите ще ни видят сметката ...
            До края на м. март трябва да съм продал всичко което съм купил...
            Пък всеки си има акъл....
            не е препоръка..
            Март коя година, защото този Март мина ?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение
              Чер(ве)ната станция Монти къде изчезна? Опищя всичко с апокалиптичните си прогнози, превърна "оптимизма" в "политика", а когато се видя, че е въздух под налягане - изчезна?! Моментът е много поучителен за по-младите колеги, които по-лесно се лъжат.
              Ти пак го обърна ..щото гробарите ще ни видят сметката ...
              До края на м. март трябва да съм продал всичко което съм купил...
              Пък всеки си има акъл....
              не е препоръка..

              Коментар


              • Чер(ве)ната станция Монти къде изчезна? Опищя всичко с апокалиптичните си прогнози, превърна "оптимизма" в "политика", а когато се видя, че е въздух под налягане - изчезна?! Моментът е много поучителен за по-младите колеги, които по-лесно се лъжат.

                Коментар


                • И ДСК растеж вече докосва 20млн.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от maretoff Разгледай мнение
                    Последните два дни в http://www.ubbam.bg/bg/funds/obb-premium-fund/prices/ са влезнали нови 200 хил. лв. - някой има ли наблюдения с какво закъсненение инвестират фонд мениджърите на ОББ?
                    Обб Премиум е активно управляван фонд. Нямат задължение да инвестират веднага средствата, даже могат да продадат за 200 хил. ако искат Друг е въпроса, че и те и инвеститорите ги сравняват с някакъв бенчмарк и едва ли ще направят второто

                    Коментар


                    • Последните два дни в http://www.ubbam.bg/bg/funds/obb-premium-fund/prices/ са влезнали нови 200 хил. лв. - някой има ли наблюдения с какво закъсненение инвестират фонд мениджърите на ОББ?

                      Коментар


                      • Направо съм учуден от част от хората търгуващи и пишещи тук. Пазара върна с някакви 2-3% средно (гледам Софикс, ясно че дадени позиции са върнали повече за разлика от други, които за същия период са на плюс) и почнаха да се чертаят апокалиптични пригнози как едва ли не се връщаме на Софикс 400. И то от някаква смешна корекция, ако може въобще да се нарече така. Не знам какво щяха да правят, ако наистина имаше нормална корекция от 10-15%.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                          знаех си аз, че щом Монти е бесен и продава е време за ръст (ей това са икони за финансов форум ИНВЕСТОРЕ?)


                          изучил си психоиндикаторите !

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                            знаех си аз, че щом Монти е бесен и продава е време за ръст (ей това са икони за финансов форум ИНВЕСТОРЕ?)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение



                              ама днес няма да те питам "и Хима ли?"...
                              знаех си аз, че щом Монти е бесен и продава е време за ръст (ей това са икони за финансов форум ИНВЕСТОРЕ?)

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                                реших да изчакам до днес преди да ти отговоря - ДА и СОФАРМА


                                ама днес няма да те питам "и Хима ли?"...

                                The strongest stand last.

                                Коментар

                                Working...
                                X