IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

    Не знам за Мецата ,но и за Биците предстои изпитание , сега паак разглеждах 50 те акции на Капитал....
    Не виждам къде да влеза освен в Табаците ..../там е шиши проблема само/
    Поставих се на мястото на нов играч и искам да изкарам някой леф.....
    Едните са много скъпи а няма притоци на нови пари да ги раздвижат и се чувствам като шаран на който са поставили поне 10 кукички ....
    Другите са много ефтини но има много подводни камъни и яко точене и скъпи енергоносители за в бъдеще....свилоза е от тях...

    Искам но не виждам...а кеш имам мноого....
    Не е препоръка...

    Проблема е че когато вече няма подводни камъни цената ще е съвсем друга и ще се оплакваш, че вече са скъпи и за това не ги искаш!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
      Мецата така е нахлупила каската, че нищо не чува и няма събуждане)))) Мъчим я тук да я разбудим,, но не не става и не става)))) спи като заклана)))
      Не знам за Мецата ,но и за Биците предстои изпитание , сега паак разглеждах 50 те акции на Капитал....
      Не виждам къде да влеза освен в Табаците ..../там е шиши проблема само/
      Поставих се на мястото на нов играч и искам да изкарам някой леф.....
      Едните са много скъпи а няма притоци на нови пари да ги раздвижат и се чувствам като шаран на който са поставили поне 10 кукички ....
      Другите са много ефтини но има много подводни камъни и яко точене и скъпи енергоносители за в бъдеще....свилоза е от тях...

      Искам но не виждам...а кеш имам мноого....
      Не е препоръка...


      Коментар


      • Мецата така е нахлупила каската, че нищо не чува и няма събуждане)))) Мъчим я тук да я разбудим,, но не не става и не става)))) спи като заклана)))
        Не е препоръка... !!!
        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

        Коментар


        • Ъп ъп ъп

          Коментар


          • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
            Вече и извън специализираните издания

            БФБ София създаде нов борсов пазар BSE International, предназначен за търговия с финансови инструменти от страни членки на ЕС, съобщиха от борсата.

            в пик
            че защо е забранено ПИК не е конкурентна медия на вашата

            Коментар


            • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
              Вече и извън специализираните издания

              БФБ София създаде нов борсов пазар BSE International, предназначен за търговия с финансови инструменти от страни членки на ЕС, съобщиха от борсата.
              в пик
              Щом и в ПИК взеха да пишат , значи нещата са много по трагични , от колкото си мислех.

              Коментар


              • Вече и извън специализираните издания

                БФБ София създаде нов борсов пазар BSE International, предназначен за търговия с финансови инструменти от страни членки на ЕС, съобщиха от борсата.

                в пик
                Last edited by mibova; 05.05.2017, 21:23. Причина: забранен линк

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                  Продават само Хим ,къде другаде се изхождат по въпроса?
                  А СФРМ-та и АТЕРА-та до преди ден два кой ги продаваше по-толкова много а????Аз,че има по 5К СФРМ и 10К ХИМ, ама не съм аз.(Нищо на никого не препоръчвам разбира се.)

                  Коментар


                  • Добре де,какъв е проблемът да да надигнат другите си дружества и парите които излязат оттам да поемат
                    предлагането при ХИМ или не става.

                    Коментар


                    • Евеее, този срив 2008 много е наплашил хората. Да има продавачи, няма лошо. Засега пазара ги поема без да връща индекса. И да върне 10-15%, пак няма лошо, който е изпуснал влака ще има шанс дансе качи, други ще си докупят които имат кеш. Това е пазар, не може само нагоре както досега. Една корекция ще е отрезвяваща и ще издруса крушата от по-лабилните, които ще станат купувачи пак като тръгнем нагоре. Аз засега не виждам как ще се случи това, но бих се радвал тук там ако върнем малко, защото съм хвърлил око на някои позиции и ще се радвам да вляза на по-добри нива.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от olimpiec Разгледай мнение

                        Не е въпроса кое е смешно и кое не.Важното е,че и той и аз виждаме поне два големи ИП да продават,като луди.И на мен не ми е весело,ама ще изчакаме кво да правим.P.S.Нищо на никого не препоръчвам!!!
                        Продават само Хим ,къде другаде се изхождат по въпроса?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                          И не се смей ,хич не е смешно!!!!
                          Не е въпроса кое е смешно и кое не.Важното е,че и той и аз виждаме поне два големи ИП да продават,като луди.И на мен не ми е весело,ама ще изчакаме кво да правим.P.S.Нищо на никого не препоръчвам!!!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                            Софиянец,не всичко каквото хвърчи става за скарата.Масово колегите говорят за Софикс 1000 ,а на тебе мечки
                            ти се привиждат а аз се чеша по тъпата кратуна и ти се чудя на акъла.
                            Не 1000, 2500, но в необозримото бъдеще, някога.

                            Коментар


                            • И не се смей ,хич не е смешно!!!!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
                                Удри, Мецо! Покажи им кой командва парада
                                Софиянец,не всичко каквото хвърчи става за скарата.Масово колегите говорят за Софикс 1000 ,а на тебе мечки
                                ти се привиждат а аз се чеша по тъпата кратуна и ти се чудя на акъла.

                                Коментар

                                Working...
                                X