IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение
    Днес може да имаме пета поредна печеливша сесия за SOFIX!
    То днес няма сесия въобще.

    На който му се привиждат горски животни върху 70 000 лева да потърси специализирана помощ

    Коментар


    • Днес може да имаме пета поредна печеливша сесия за SOFIX!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
        Успех и на теб, Бабо Мецо!
        що така бре, портфейла от 560к ще спихне

        Коментар


        • Успех и на теб, Бабо Мецо!
          Събитията не винаги отговарят на очакванията!

          Коментар


          • Много оптимизъм и успехи днес!
            “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

            Коментар



            • Успех на всички утре

              Българската фондова борса (БФБ – София) ще представи пред инвеститори в Лондон единадесет български публични компании. Роудшоуто на 18 май е организирано съвместно с Европейската банка за възстановяване и развитие (ЕБВР), като освен конкретни дружества и сектори ще се направи преглед на макрорамката в региона и страната.
              Предвидени са и индивидуални срещи между емитенти и инвеститори. За събитието има регистрирани над 70 представители на инвестиционни фондове и инвестиционни компании, базирани в Лондон.
              Презентации пред инвеститорите ще направят Софарма, Монбат, Сирма Груп Холдинг и Expat SOFIX ETF. Инвеститорите ще могат да разговарят с ръководствата на Софарма, Монбат, Софарма Трейдинг, Сирма Груп Холдинг, Спиди, Агрия Груп Холдинг, Фонд за недвижими имоти България АДСИЦ, ЕЛАНА Агрокредит, Фейрплей Пропъртис АДСИЦ, Корадо България.

              п.п Надявам се скоро да видим положителен ефект на БФБ

              http://www.investor.bg/novini-i-anal...london-238706/

              Коментар


              • УСПЕХ УТРЕ!

                Коментар


                • Хайде сега и ти, какви са тези мечешки услуги.!?))) Да му мисли импето из чуждете борсе)))))))) Ние си гледаме у бефебето))))
                  Не е препоръка... !!!
                  "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                  Коментар


                  • Между другото гледате ли Мецата как танцува на чуждите борси?
                    Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
                      Аз от много време съм спрял да взимам форума на сериозно. Тук влизам повече за забавление.
                      И форума е спрял да те взема на сериозно .

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
                        Аз от много време съм спрял да взимам форума на сериозно. Тук влизам повече за забавление.
                        Ми щом сте за забавление тук пишете си само в темата бисери и вицове бре

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
                          Аз от много време съм спрял да взимам форума на сериозно. Тук влизам повече за забавление.
                          Аз съм така от 2008 г. С мноооооого редки изключения .... и то повечето на лични ....
                          Life won't wait for you.

                          Коментар


                          • И не искам да кеширам, защото имам достатъчно кеш. Айде много ви здраве
                            Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                            Коментар


                            • Аз съм доволен от Мецата .... средно половин % .... всеки ден така и до края на годината още над 100% ....
                              Life won't wait for you.

                              Коментар


                              • колеги, ако не сте забелязали, световните борси падат.. самия факт, че сме на положителни територии, макар и малки, си е постижение..

                                Коментар

                                Working...
                                X