IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение
    Хайде, не останаха!
    Къде.....Къде свършва,къде да се наредя?!

    Коментар


    • Хайде, не останаха!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение

        Кой мисли за продажби??? Днес имам покупки, а не продажби.
        Софарма ли?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Sashko Разгледай мнение

          Не знам как има хора, които мислят за продажби в момента, аз мисля само как да купя.
          Кой мисли за продажби??? Днес имам покупки, а не продажби.
          Събитията не винаги отговарят на очакванията!

          Коментар


          • Като цяло лихвите в банките изнервят хората и си знаем че една мижава но все пак съществуваща част отива към акции на БФБ, отделно една нетолкова мижава част идва през взаимни фондове чиито ативи видимо растат. Отделно все някой фонд в Лондон ще реши да вкара някакви милиони дали директно, дали през ЕТФ. Съвсем отделно гледам яко ще се разпределят дивиденти на БФБ. Само днес видях че Хика и Сирма започват да дават дивиденти (малко, но все е нещо), за 50млн за дивиденти от Чез знаем от предните дни. Ако вземат да продадат Чез ... там колко пари ще се освободят на пазара е отделна тема. А бе интересно е според мен.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

              Какво купуваш....?
              Такива извън СОФИКС, такива останали под чертата (неглежирани), и такива с шанс за СОФИКС

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Sashko Разгледай мнение

                Не знам как има хора, които мислят за продажби в момента, аз мисля само как да купя.
                Какво купуваш....?

                Коментар


                • А някои не само мислят, но и купуват!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
                    Ще е добре днес Мецата да потанцува
                    Не знам как има хора, които мислят за продажби в момента, аз мисля само как да купя.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                      Гледам сега справката на депозитара за фрийфлоута на компаниите и се чудя, защо компании с под 100 акционера са въобще публични. Това са само някакви мошеничества за криене на данъци. Да променят закона, да не са вече публични и да ги разкарват от борсата.
                      Ами то дето 100 там и 300. Направо всичко под 500 акционера на БАСЕ (ШИТ) пазара

                      Коментар


                      • Брутният вътрешен продукт (БВП) на България нараства с 3,4% през първото тримесечие на 2017 г. спрямо същото тримесечие на миналата година и с 0,8% спрямо четвъртото тримесечие на 2016 г., показват експресните оценки на сезонно изгладените данни, разпространени от Националния статистически институт (НСИ) във вторник.


                        Общият доход средно на лице от домакинство през първото тримесечие на 2017 г. е 1 281 лв. и спрямо същия период на 2016 г. се повишава с 3.5%.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
                          Ще е добре днес Мецата да потанцува
                          Последен валс!

                          Коментар


                          • Гледам сега справката на депозитара за фрийфлоута на компаниите и се чудя, защо компании с под 100 акционера са въобще публични. Това са само някакви мошеничества за криене на данъци. Да променят закона, да не са вече публични и да ги разкарват от борсата.

                            Коментар


                            • Има надежда за оптимизъм - даже и "Фонд имоти" рипна....

                              Коментар


                              • Ще е добре днес Мецата да потанцува
                                Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                                Коментар

                                Working...
                                X