IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Между другото гледате ли Мецата как танцува на чуждите борси?
    Събитията не винаги отговарят на очакванията!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
      Аз от много време съм спрял да взимам форума на сериозно. Тук влизам повече за забавление.
      И форума е спрял да те взема на сериозно .

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
        Аз от много време съм спрял да взимам форума на сериозно. Тук влизам повече за забавление.
        Ми щом сте за забавление тук пишете си само в темата бисери и вицове бре

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
          Аз от много време съм спрял да взимам форума на сериозно. Тук влизам повече за забавление.
          Аз съм така от 2008 г. С мноооооого редки изключения .... и то повечето на лични ....
          Life won't wait for you.

          Коментар


          • И не искам да кеширам, защото имам достатъчно кеш. Айде много ви здраве
            Събитията не винаги отговарят на очакванията!

            Коментар


            • Аз съм доволен от Мецата .... средно половин % .... всеки ден така и до края на годината още над 100% ....
              Life won't wait for you.

              Коментар


              • колеги, ако не сте забелязали, световните борси падат.. самия факт, че сме на положителни територии, макар и малки, си е постижение..

                Коментар


                • Аз от много време съм спрял да взимам форума на сериозно. Тук влизам повече за забавление.
                  Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
                    Мецата добре се справя
                    Пич, от седмици се сдържам да ти го кажа, ама ИЗЛАГАШ се яко! Каква меца, кви 5 лв.!? Софикс е само на 1% под върха си от последните 9 г. а ти по 5 пъти на ден мечки ти се привиждат. Разбирам че си решил да кешираш една част и искаш пак да влезеш евтино, но с такива плоски подмятания във форума е безумно да си вярваш че ще постигнеш нещо в желаната от теб посока.. Само олекваш и отказва качествените форумци от участие тук!

                    Коментар


                    • Откакто БХ се закле не сме мръднали и на йота 2 седмици. Що ли толкова познато..
                      Где го тоя лондон, айде време е да се взема на абордаж от рогатия това 666...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

                        .... и имоти на зелено.
                        И на българско уиски в Слънчев бряг. 10 лв бутилката. Ефффффтинко като бг акции.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение
                          Утре англичаните като се нахвърлят на акциите ни, ще видите! Те (островитяните) най обичат стъклени дрънкулки и... акции.
                          .... и имоти на зелено.
                          Life won't wait for you.

                          Коментар


                          • Утре англичаните като се нахвърлят на акциите ни, ще видите! Те (островитяните) най обичат стъклени дрънкулки и... акции.

                            Коментар


                            • Мецата добре се справя
                              Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                              Коментар


                              • Някой брои ли компаниите, които делистваме следващите 6 месеца да кажем? Евентуално парите, които остават в акционерите. Дайте си ни акциите на си ви парцалките

                                Коментар

                                Working...
                                X