IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

    И кое е положителното или компанията е пълен боклук и никой не проявява интерес към нея ,или има толкова продавачи че не се на мирът купувачи ,я дай компания с висока ликвидност на БФБ ?
    Чудя се какво правиш на БФБ тогава.....едва ли търсиш ликвидност!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

      Не е важно толкова дали има сделки с "твоите" компании,а дали портфейла ти ще го отрази положитено.....ниската ликвидност има и положителни черти!
      И кое е положителното или компанията е пълен боклук и никой не проявява интерес към нея ,или има толкова продавачи че не се на мирът купувачи ,я дай компания с висока ликвидност на БФБ ?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение

        За злочестина е така - това - баси куцият пазар, не фондът ми и всеки частен инвеститор със 100-200 Б може да го спука кат` тако`а. Трябваше да си покажа цифката навън, та да разбера цялата комичност на.

        Сутрин - отварям си платформата - в един екран съм написал само моите компании на БФБ - ми то редовно до 11 часът, че и до повече няма нито една сделка, баси. А не е като да имам акции в три компании на кръст.
        Не е важно толкова дали има сделки с "твоите" компании,а дали портфейла ти ще го отрази положитено.....ниската ликвидност има и положителни черти!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
          Само се молете от фонда да не забързат да излизат ,че тогава ще станем за смях
          Дано всеки си е наредил правилно картите
          За злочестина е така - това - баси куцият пазар, не фондът ми и всеки частен инвеститор със 100-200 Б може да го спука кат` тако`а. Трябваше да си покажа цифката навън, та да разбера цялата комичност на.

          Сутрин - отварям си платформата - в един екран съм написал само моите компании на БФБ - ми то редовно до 11 часът, че и до повече няма нито една сделка, баси. А не е като да имам акции в три компании на кръст.
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

            Когато една компания не се управлява правилно и прозрачно не мисли че големите инвеститори не го виждат и разбират я виж цената на banco Sabadell и на ПИБ как мислиш да ли ПИБ струва повече от banco Sabadell ?
            Не съм запознат с посочената от теб банка и не мога да изкажа мнение,но ако и тази банка след ОББ се продаде, значи може и да не сме толкова зле!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Alee Разгледай мнение

              Това е идеята Лобос, те да си изкупят всичко и да не допуснат никой друг освен тях да инвестира тук. Познавах на времето един от тия нашите хубавци, който казваше точно това: По-добре ние да изкупим всичко евтино, отколкото да дпуснем чужденци. Но направиха една голяма грешка: не допуснаха до какъв демографски срив ще доведе тяхната политика на разграбване и безчинстване.

              За мен основният фактор, който тепърва ще влияе е демографската криза, намаляване на постъпващите вноски по ПФ и в банките...за БФБ дори не говоря, за имоти изобщо. Положението тепърва ще бъде зле, а на БФБ не виждам откъде ще влязат дългосрочно пари. Може би БХ и сие ще вкарат разграбеното от последните години.
              Да тук не го сметнаха правилно ,че след още някоя година майките и бащите на повечето емигранти няма да са на тоз свят от там емигрантите няма да има на кой да пращат пари тук ,тъка че свежи пари нема има спират и еврофондовете тез същите направиха всичко възможно да изгонят и последният ентосиаст от БГ и сега се чудят как да ги върнат ама тва нема стане няма кой да върне Иван от Испания дет взима 1500 евро и има и осигуровки за пенсия и здравеопазване на ниво дето тук няма и то безплатно нема как да се върни тук да плаща осигуровки на 1милион инвалиди и безработни и многодетни майки ромки това е цялата истина

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Alee Разгледай мнение

                Аааа, на минус 30 до минус 50 % и аз ще пазарувам, що пък не?!
                Но ще пазаруваш със сума която можеш бързо да избягаш на ли едва ли би влезнал с рогата на пред

                Коментар


                • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                  Каква корекция какви глупости говориш тук с едни 500к не корекция ами не знам как ще го кръстите тук. Няма Кеш ,няма Доверие в държавата и институциите ,няма виновни за нищо вие да не мислите ,че това не го виждат инвеститорите и на вън има корупция ама тук е МНОГО ,до като не почнат органите и правосъдието си вършат работата тук едва ли ,ще има сериозна инвестиция от чужденец
                  Това е идеята Лобос, те да си изкупят всичко и да не допуснат никой друг освен тях да инвестира тук. Познавах на времето един от тия нашите хубавци, който казваше точно това: По-добре ние да изкупим всичко евтино, отколкото да дпуснем чужденци. Но направиха една голяма грешка: не допуснаха до какъв демографски срив ще доведе тяхната политика на разграбване и безчинстване.

                  За мен основният фактор, който тепърва ще влияе е демографската криза, намаляване на постъпващите вноски по ПФ и в банките...за БФБ дори не говоря, за имоти изобщо. Положението тепърва ще бъде зле, а на БФБ не виждам откъде ще влязат дългосрочно пари. Може би БХ и сие ще вкарат разграбеното от последните години.

                  “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

                    Знаеш че това не е съвсем сигурно!В класическият случай е така,но на практика може и да се случи......мажовците не са "прости" хора ,знаят кое е възможно и кое не!
                    Когато една компания не се управлява правилно и прозрачно не мисли че големите инвеститори не го виждат и разбират я виж цената на banco Sabadell и на ПИБ как мислиш да ли ПИБ струва повече от banco Sabadell ?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                      Каква корекция какви глупости говориш тук с едни 500к не корекция ами не знам как ще го кръстите тук няма Кеш ,няма Доверие в държавата и институциите ,няма виновни за нищо вие да не мислите ,че това не го виждат инвеститорите и на вън има корупция ама тук е МНОГО ,до като не почнат органите и правосъдието си вършат работата тук едва ли ,ще има сериозна инвестиция от чужденец
                      Знаеш че това не е съвсем сигурно!В класическият случай е така,но на практика може и да се случи......мажовците не са "прости" хора ,знаят кое е възможно и кое не!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                        Да купувачи винаги има ама като направят една ножица 30-50% и се чудите кво става ,особено при Българската Банка
                        Аааа, на минус 30 до минус 50 % и аз ще пазарувам, що пък не?!
                        “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

                        Коментар


                        • Само се молете от фонда да не забързат да излизат ,че тогава ще станем за смях
                          Дано всеки си е наредил правилно картите

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

                            Що.... 100 процента движение, 50 процента корекция си е класическо фибоначи .......какво по-хубаво от това!
                            Каква корекция какви глупости говориш тук с едни 500к не корекция ами не знам как ще го кръстите тук няма Кеш ,няма Доверие в държавата и институциите ,няма виновни за нищо вие да не мислите ,че това не го виждат инвеститорите и на вън има корупция ама тук е МНОГО ,до като не почнат органите и правосъдието си вършат работата тук едва ли ,ще има сериозна инвестиция от чужденец

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                              Да купувачи винаги има ама като направят една ножица 30-50% и се чудите кво става ,особено при Българската Банка
                              Що.... 100 процента движение, 50 процента корекция си е класическо фибоначи .......какво по-хубаво от това!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

                                Споко!Ще се намерят купувачи,не е голям фонда,но фондовете дето го крепят няма да харесат цената .........
                                Да купувачи винаги има ама като направят една ножица 30-50% и се чудите кво става ,особено при Българската Банка

                                Коментар

                                Working...
                                X