IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ето едни колчета с табличка за дивидентаджийската доходност на БФБ - дивиденти гласувани вече или предложени за. Липсва Бръзият мишок, ама и той не се отличава от общото картинка с доходност 2.6%. На това казвам: кежава работа.

    Втората средна стойност е без големият кол на Златен лев (приемам го като извращение) и без неплащащите дивидент три дружества.


    http://imgur.com/a/yQVxs
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
      Добър отчет при Хика! Почнахме с консолидираните отчети
      Остави ги тези мошеници
      Те консолидират резултатите на М+Ц ... без да имат контролиращ дял ?
      А и СД си начислява бонуси на база ПРИХОДИ на М+Ц и другите предприятия.
      Пък после не били свързани лица .

      Коментар


      • Добър отчет при Хика! Почнахме с консолидираните отчети

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение
          днес подготовка за 24.5. ли е? или цялата седмица е отписана като работна?
          Днес е подготовка, в четвъртък ще е следпразнично настроение, а петък ще е подготовка за уикенда.
          Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

          Коментар


          • днес подготовка за 24.5. ли е? или цялата седмица е отписана като работна?

            Коментар


            • Успешна сесия, Бабо Мецо!
              Събитията не винаги отговарят на очакванията!

              Коментар


              • И от ЕС им казват, че лъжат и няма реформи!

                Европейската комисия (ЕК) отправи днес в Брюксел почти същите препоръки за структурни реформи към България, каквито и миналата година. Това на практика означава, че страната ни на практика не е изпълнила нищо от съветите, които бяха отправени в изключително критичния доклад за икономиката през 2016 г., информира banker.bg.

                Необходима е още работа, за да се преодолее високото равнище на необслужваните кредити, пише в доклада за страната ни. Препоръчва се сериозно намаляване на размера на неформалната икономика и по-добър достъп до качествено образование и здравни услуги.
                Комисарят по социалните въпроси Мариан Тейсен отбеляза, че "голям дял от населението няма здравни осигуровки, а цената на лекарствата и медицинските услуги, които не се покриват от здравната система, остава много висока".
                "Обсъжда се възможност за разширяване на обхвата на експертната помощ от Брюксел, каквато към момента България ползва в сферата на правосъдието", каза за БНР зам.-председателят на ЕК Валдис Домбровскис, който следващата седмица ще бъде на посещение в София.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

                  Дали ще има продавачи не зависи ли изцяло от цената.....поправи ме ако не е така......Експатци и те са на това мнение.Не бива да обвиняваме тези които примерно са купували по-нагоре, че не продават сега ........
                  Така е, но мажоритарите и ПФ-тата трудно ще продават, освен при баси цените. Дългосрочните инвеститори - тоже - а тука има главно такива.
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение

                    ... а може би по някои позиции не достигат продавачи, ърм?

                    Просто свободните обеми са ного малки... и сякаш намаляват. Освен мажоритарите и ПФ-тата прогресивно се донагувичват. Скоро и те няма да има от кого да купуват. Иначе мене не ми пука ного - аз: дългосрочен, държа секси неща години и години и години, за да цоцам дивиденти сосни. Вече - при тия цени са несосни, но аз вече туканка не инвестирам. Какво човекът сгодно да си купи? Атерки и Жабоци сал останаха, но аз диверсификация обичам.

                    Нали управляващите щели да развиват БФБ? Аре да видим какво ще измислят !!!

                    Аз мога да я направя силна, но трябва да съм Дуче за целта.
                    Дали ще има продавачи не зависи ли изцяло от цената.....поправи ме ако не е така......Експатци и те са на това мнение.Не бива да обвиняваме тези които примерно са купували по-нагоре, че не продават сега ........

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                      И кое е положителното или компанията е пълен боклук и никой не проявява интерес към нея ,или има толкова продавачи че не се на мирът купувачи ,я дай компания с висока ликвидност на БФБ ?
                      ... а може би по някои позиции не достигат продавачи, ърм?

                      Просто свободните обеми са ного малки... и сякаш намаляват. Освен мажоритарите и ПФ-тата прогресивно се донагувичват. Скоро и те няма да има от кого да купуват. Иначе мене не ми пука ного - аз: дългосрочен, държа секси неща години и години и години, за да цоцам дивиденти сосни. Вече - при тия цени са несосни, но аз вече туканка не инвестирам. Какво човекът сгодно да си купи? Атерки и Жабоци сал останаха, но аз диверсификация обичам.

                      Нали управляващите щели да развиват БФБ? Аре да видим какво ще измислят !!!

                      Аз мога да я направя силна, но трябва да съм Дуче за целта.
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                        ....не знам дали искат да влязат, на мен ми прилича на тролене и нищо повече.
                        Тук почти всеки троли щото ги е срам си напишат къде са набили

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от maretoff Разгледай мнение

                          Гледам се заформя здрав купон на излезлите от пазара - искат някой да им срути пазара , за да ....
                          аз кога влизам и излизам съм писал ,тъка че едва ли искам да срутя пазара

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

                            Чудя се какво правиш на БФБ тогава.....едва ли търсиш ликвидност!
                            Аз съм писал къде и кво имам ами дремя за кеф сега имам само 3CZ и ДоХ ,тук трябва внимателно и с малки суми ,ето пример ако някой реши да излиза при 1CZ да ли след 5 лот ще има някой над 15к да го закупи ?
                            Last edited by lobos; 22.05.2017, 22:44.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от maretoff Разгледай мнение

                              Гледам се заформя здрав купон на излезлите от пазара - искат някой да им срути пазара , за да ....
                              ....не знам дали искат да влязат, на мен ми прилича на тролене и нищо повече.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

                                Чудя се какво правиш на БФБ тогава.....едва ли търсиш ликвидност!
                                Гледам се заформя здрав купон на излезлите от пазара - искат някой да им срути пазара , за да ....

                                Коментар

                                Working...
                                X