IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

    И аз да попитам има ли Планината обратно или не..?
    Според мен няма действащо обратно. Имаше преди 5-6-7 години и имат още обратно изкупени акции. Но обратно изкупуване не мисля че имат!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Бик в атака
      Всичко е наред
      Рее се в облаците - така ли мисли мецата !?)))
      Не е препоръка... !!!
      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

      Коментар


      • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение

        С това което пишеш описваш ситуацията на пазара - някой купува. Но си нямаш и идея кой е. Какво общо има че си продадоха половината обратно изкупени акции и кешираха към 200% профит което после увеличи пък дивидента за тази година?
        Според мен ПФ купува, но това е лично мнение, а ти щото пишеш нещо дет според мен на 99.99% не е истина като факт и реших да попитам.
        И аз да попитам има ли Планината обратно или не..?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
          Пък аз във форума не съм видял нито един който да е направил грешка и да е на загуба. Затова се чудя къде са тези, които са на загуба и не смеят да я осребрят.
          за цвят - аз съм на загуба в ПДНГ, -13%, единствената ми червена позиция...стискам си ги там и не ги осребрявам,вече година и нещо


          пс.
          пък оня трол Пирамидата осра темата на ПДНГ и я заключиха - та не можем да се "похвалим" в нея
          "the trend is your friend until the end..."

          Коментар


          • Първоначално изпратено от wallbanger Разгледай мнение

            Как се обади и спря търговията
            Всичко е наред
            Събитията не винаги отговарят на очакванията!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

              Не знам дали знаеш ама обратното на Планината е купено от Софикс фонда , сега под каква форма го играят ,не ме интересува....но има и изсипвания до 50 стинки и после изкупувания плюс 50 ст.
              С това което пишеш описваш ситуацията на пазара - някой купува. Но си нямаш и идея кой е. Какво общо има че си продадоха половината обратно изкупени акции и кешираха към 200% профит което после увеличи пък дивидента за тази година?
              Според мен ПФ купува, но това е лично мнение, а ти щото пишеш нещо дет според мен на 99.99% не е истина като факт и реших да попитам.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение

                Кой е мажо и по-какво съдиш че купува? (промяна в акционерите с над 5% от капитала няма последните 2 седмици поне като засичам данните от ЦД)
                Не знам дали знаеш ама обратното на Планината е купено от Софикс фонда , сега под каква форма го играят ,не ме интересува....но има и изсипвания до 50 стинки и после изкупувания плюс 50 ст.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                  И в планината купува мажо
                  Кой е мажо и по-какво съдиш че купува? (промяна в акционерите с над 5% от капитала няма последните 2 седмици поне като засичам данните от ЦД)

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

                    За какво изсипване става въпрос?Кое е тоя мажо дето ти купува акциите?За Трейса ли говориш?Нищо не можах да схвана...
                    И в планината купува мажо и в фиб и може би в хим и сие и даже съм сигурен в холдинг варна и таксун и в еубг и т.н........
                    А че някой не му харесват мненията, да види софикс от три месеца на какви нива е....
                    Да не е от мойте демарш ами аз в тази тема нямам и два поста за спад....от няколко месеца...
                    Софикс търсете в демарша....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

                      И на каква база стоят изводите ти?!?!Какво означава-"парите в дребните свършиха"?!?!В края на всеки месец всички дребни ти се отчитат ли?!?!А каква е ситуацията при средните и едрите?Какво се случва с техните пари?Имат ли,нямат ли?Мога и още въпроси да ти задам,ама като за начало и тия са достатъчни...
                      Просто човека продаде всичко и вече месец прави вербални интервенции ( направо са си голи манипулации)

                      Монти прегледай внимателно графики отново ...
                      http://baud.bitballoon.com/#DF-DSK-Rastezh

                      при повечето ДФ влизат индиректно точно дребни!!!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                        На това че освен мажо не ми купуват акциите на нива плюс 2% от дадено изсипване, нивото на подкрепа пада...........
                        За какво изсипване става въпрос?Кое е тоя мажо дето ти купува акциите?За Трейса ли говориш?Нищо не можах да схвана...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                          Не разбирам защо дребните трябва да са на загуба след като индексите са около девет годишен връх. За да имат губещи акции в портфейла трябва да са се справили много зле и да са особено некадърни. Пък аз във форума не съм видял нито един който да е направил грешка и да е на загуба. Затова се чудя къде са тези, които са на загуба и не смеят да я осребрят.
                          4д ,не знам защо смяташ че всички сме инвеститори и държим акции цял живот ...
                          Моя хоризонт на спекулативните акции е месец ,два максимум три и влизам в друга позиция...
                          От два ,три месеца няма свежи пари и желание за качване ,играта е да се задържи постигнатия рубеж с парите на мажо....
                          А после ...
                          А кой е печеливш е друга тема....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

                            И на каква база стоят изводите ти?!?!Какво означава-"парите в дребните свършиха"?!?!В края на всеки месец всички дребни ти се отчитат ли?!?!А каква е ситуацията при средните и едрите?Какво се случва с техните пари?Имат ли,нямат ли?Мога и още въпроси да ти задам,ама като за начало и тия са достатъчни...
                            На това че освен мажо не ми купуват акциите на нива плюс 2% от дадено изсипване, нивото на подкрепа пада...........

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                              Не разбирам защо дребните трябва да са на загуба след като индексите са около девет годишен връх. За да имат губещи акции в портфейла трябва да са се справили много зле и да са особено некадърни. Пък аз във форума не съм видял нито един който да е направил грешка и да е на загуба. Затова се чудя къде са тези, които са на загуба и не смеят да я осребрят.
                              Е, и ти сега..Ще се обиждаме ли?Тук сме само печеливши!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
                                100 сделки за по-малко от час не е зле
                                Как се обади и спря търговията

                                Коментар

                                Working...
                                X