IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
    Много хубави отчети, БРАВО! От това гориво имахме нужда, за да продължим нагоре...МОНБАТ, СОФАРМА, ХИМИМПОРТ....чувам и колеги следящи някои холдинги са доволни! И дивиденти, дивиденти, дивиденти!!! От 1юни ръста продължава
    както казах ...."От 1юни ръста продължава ", Все пак днес половината БФБ беше на Шумът на парите )))

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение
      Днес имам исторически връх на портфейла си! Оттеглям се да почерпя, пък утре може и да си платя глобата към КАТ - решили са, че съм фотогеничен и вече трети път ме снимат Наздраве на всички! И на теб, Кире, жив и здрав да си!
      Ужас, досега само морето вадеше пари от портфейлите, сега и КАТ се намеси...

      Коментар


      • Днес имам исторически връх на портфейла си! Оттеглям се да почерпя, пък утре може и да си платя глобата към КАТ - решили са, че съм фотогеничен и вече трети път ме снимат Наздраве на всички! И на теб, Кире, жив и здрав да си!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ceneto Разгледай мнение
          да се пусне фючърс върху кюстендилската череша, хем ще е добре за по-значимия пазар, хем нов инструмент допринасящ за развитието на капиталовия пазар
          Тази година в Кюстендилско череши няма.В Северна България е друга работа толкова много не е имало от 10 г.
          Да се готвят кайсиите,дърветата ще се счупят от плод.
          Last edited by Grosss; 31.05.2017, 17:39.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от abc Разгледай мнение

            Съгласен като цяло,
            Само дивидентите, които си сметнал, голямата част ще отидат у мажовците , а те едва ли ще тръгнат да ги инвестират на БФБ-то.
            Лято идва-яхтите за тях са по-актуални, струва ми се
            ФрииФлоутът на BGBX40 ще вземе 44.8 милиона все пак
            Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
              Черешко голяма мъка го тресе,неговите любими череши паднаха на 1.50.Ами сега откъде ша пичели горкото?
              Е тъкмо де, добре че паднаха, сега да обърне внимание и на пазара на акции

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                Черешко голяма мъка го тресе,неговите любими череши паднаха на 1.50.Ами сега откъде ша пичели горкото?
                да се пусне фючърс върху кюстендилската череша, хем ще е добре за по-значимия пазар, хем нов инструмент допринасящ за развитието на капиталовия пазар

                “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

                Коментар


                • Първоначално изпратено от abc Разгледай мнение

                  Съгласен като цяло,
                  Само дивидентите, които си сметнал, голямата част ще отидат у мажовците , а те едва ли ще тръгнат да ги инвестират на БФБ-то.
                  Лято идва-яхтите за тях са по-актуални, струва ми се
                  Така е, авс
                  Често казано и 10% от тази сума е добре за нашия пазар, какво да говорим за повече

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
                    Монти, нашият пазар традиционно си е стъпаловиден - известен период настрани или леко надолу, после силно движение нагоре, после пак умряло и следва пак нагоре. Засега виждаме че натиск от излизащи продавачи не се вижда. Ако всичко е наред навън не виждам какво да се притеснявам за БФБ. Има 5-6 търгови дето се освобождават пари, отделно дето смятах вчера над 205млн дивиденти ще се разпределят следващите няколко месеца - това си е сериозен фактор поддържащ пазара. Преди няколко години го нямаше това с тези размери на дивиденти. А съвсем отделно са влизащите пари в ДФ който пак в някаква степен поне трябва да се вкарват.
                    За отпушване с ЕТФ отделна тема дали може да стане, но не е толкова изключено. Отчетите ми харесаха в голямата си степен, а аз съм човек който взема решенията си основно на базата на резултатите и очакванията ми за следващите тримесечия.

                    Успех и търпение!
                    Съгласен като цяло,
                    Само дивидентите, които си сметнал, голямата част ще отидат у мажовците , а те едва ли ще тръгнат да ги инвестират на БФБ-то.
                    Лято идва-яхтите за тях са по-актуални, струва ми се

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                      ПИП, може и година- нали сме пак в стабилното управление на черешарите..Не че не е било..Дано се раздвижи малко след плащането на дивидентите.
                      Черешко голяма мъка го тресе,неговите любими череши паднаха на 1.50.Ами сега откъде ша пичели горкото?

                      Коментар


                      • ПИП, може и година- нали сме пак в стабилното управление на черешарите..Не че не е било..Дано се раздвижи малко след плащането на дивидентите.

                        Коментар


                        • Toва 666 колко месеца ще се блещи насреща, я малко по сериозно, сривлювци такива....

                          Коментар


                          • Монти, нашият пазар традиционно си е стъпаловиден - известен период настрани или леко надолу, после силно движение нагоре, после пак умряло и следва пак нагоре. Засега виждаме че натиск от излизащи продавачи не се вижда. Ако всичко е наред навън не виждам какво да се притеснявам за БФБ. Има 5-6 търгови дето се освобождават пари, отделно дето смятах вчера над 205млн дивиденти ще се разпределят следващите няколко месеца - това си е сериозен фактор поддържащ пазара. Преди няколко години го нямаше това с тези размери на дивиденти. А съвсем отделно са влизащите пари в ДФ който пак в някаква степен поне трябва да се вкарват.
                            За отпушване с ЕТФ отделна тема дали може да стане, но не е толкова изключено. Отчетите ми харесаха в голямата си степен, а аз съм човек който взема решенията си основно на базата на резултатите и очакванията ми за следващите тримесечия.

                            Успех и търпение!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение

                              Според мен няма действащо обратно. Имаше преди 5-6-7 години и имат още обратно изкупени акции. Но обратно изкупуване не мисля че имат!
                              Според мен имат договорка с ПФ или ДФ и той прави необходимото...
                              Преди алианц работеше в тази насока ,но сега с появата на софикс фонда....
                              Само разсъждавам....
                              Иначе пари няма в дребните ..
                              повечето играха на едро...
                              Някой в Софарма -където има/ше/ продавач , и в изкупуването на Доверие от чичо Оги и земеделската и аптекарска империя на същия ..
                              Други в продажбата на ЧЕЗ и влезнаха много дребни ...
                              Трети в борбата в ХИМ на 1,65-1,70 и сие и Газ където стана касапница... ...
                              Четвърти в Табаците и гагарин ....
                              но с появата на стоп отидоха доста лефчета ..
                              Пети в Адсиц и БРЕФ ..
                              Ти в планината ,гагарин ,може и монбат и м+ с..
                              шести в ЕУБГ и чакаха 1,10.......
                              седми чакат продажбата на ФИБ и да станат ортаци на цеко...до сега нещо излизаше ама после ..
                              Осми в мисия Лондон купуваха софикс акции...
                              всеки с перспективите ,но вече два месеца безтегловност и париците свършиха...
                              И викаме годо ..
                              Пенсиите не се появиха в края на март ,месията василев падна с един ранг в йерархията и сега суша...

                              Коментар


                              • Нещо ракетите междуконтинентални ще се окажат. Вдигнат се малко и после следват терена. А когато стигнат целта каква ли поразия ще сторят?

                                Коментар

                                Working...
                                X