IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Според мен публиката ще почне да идва на борсата чак когато имотите спрат да растат. Сякаш това няма да стане в следващата една година. Ще имаме възможност да окрупняваме и преструктурираме портфейлите на спокойствие. Пък почнат ли да идват глупави пари пазара няма да издържи повече от три години. Имам приятел, който редовно ми казва какво се говори сред бачкаторите на строежите. През 2014 г. Бяха фенове на рублата а сега на златото. Никой не е и чувал за български акции.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

      Сохо, пиши ги 3-4 години, че така като си ги писал излиза че на само 9 месеца ръст се надяваш

      Да имам предвид поне 3 или 4 години на силен ръст! Вярвам че тепърва ще се засилва икономиката та съм си дългосрочен оптимист.Тепърва ще видим ефекта от засиленото строителство а покрай него и на потреблението. С качването на цените на имотите и заплатите хората ще се чувстват че стават по богати което ще доведе и до двуцифрен ръст на потреблението.

      Коментар


      • абе, добър оборот ама е малко като пренасяне на трупове в моргата. Прехвърлят едни "акции", кога ще видим тези обеми при Хим и ЦКБ и да се отпушат накрая?!?!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
          40 млн оборот през лятото.....?
          Както винаги ще има много изненадани....
          Аз си чопля семките и пия биричката вкъши. Чакам си хляба и маслото
          Бирата идва много добре в тая жега, аз я съчетавам с фъстъчки обаче

          Коментар


          • Първоначално изпратено от johny-bravo Разгледай мнение

            То от тези 40 милиона, 39.5 някъде май не трябва да ги смятаме
            Щоо ?
            Тя, "малката правда" е част от голямата игра.....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
              40 млн оборот през лятото.....?
              Както винаги ще има много изненадани....
              Аз си чопля семките и пия биричката вкъши. Чакам си хляба и маслото
              То от тези 40 милиона, 39.5 някъде май не трябва да ги смятаме

              Коментар


              • 40 млн оборот през лятото.....?
                Както винаги ще има много изненадани....
                Аз си чопля семките и пия биричката вкъши. Чакам си хляба и маслото

                Коментар


                • Колко холдинг и АДСИЦ, колко чудо се продаде вчера и днес по нашите стандарти разбира се.
                  А по позициите дето ги дъвчем и се възторгваме по, само трохи.
                  Те така...
                  Но доста оборот наистина


                  И в тази връзка да поздравим колегите за двете мивкокртачески сделки от по 1 акция на Монбат и на М+Ц


                  Чудя се ако ти е останала 1 акция , що не си купиш примерно още 99 или колкото там трябват, та да не плащаш долния задължителен праг на таксата а и да не товариш отсрещния с него.
                  Каква радост е само си представям, купуваш някакво количество и изведнъж - хоп, получаваш 1 акция. Ако това ти е вход в позицията си много добре.....
                  Ма това е лирика, време да минава
                  Last edited by VNM; 03.08.2017, 15:00.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                    много силен ръст!!! Това за което говорим от няколко години се случва със закъснение заради мустака. Всички показатели които следя са много много добри и с този бум в строителството допълнително ще се увеличи потреблението и държавната хазна ще е доволно на плюс от повече данъци.

                    Да си пожелаем ускоряването на ръста на БВП да продължи а бичи цикъла поне едни 3/4 години

                    Сохо, пиши ги 3-4 години, че така като си ги писал излиза че на само 9 месеца ръст се надяваш

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                      А някои чакаха август да е спокоен, не ми се мисли какво ще е през септември тогава
                      Честно казано на мен лично ми се ......мисли

                      Коментар


                      • Една група се посъбуди. Да видим до кога.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
                          Време е за купон
                          А някои чакаха август да е спокоен, не ми се мисли какво ще е през септември тогава

                          Коментар


                          • Време е за купон
                            Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                              Малко летен оптимизъм.
                              http://www.investor.bg/ikonomika-i-p...elstvo-244125/
                              много силен ръст!!! Това за което говорим от няколко години се случва със закъснение заради мустака. Всички показатели които следя са много много добри и с този бум в строителството допълнително ще се увеличи потреблението и държавната хазна ще е доволно на плюс от повече данъци.

                              Да си пожелаем ускоряването на ръста на БВП да продължи а бичи цикъла поне едни 3/4 години


                              Коментар


                              • Малко летен оптимизъм.
                                http://www.investor.bg/ikonomika-i-p...elstvo-244125/

                                Коментар

                                Working...
                                X