IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
    а виждате ли какво се случва на големите борси?
    Ще свалят още гущеро и борсите пак нагоре.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
      а виждате ли какво се случва на големите борси?
      Е ние този филм го гледахме 8г, при тях ще е два дни.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
        а виждате ли какво се случва на големите борси?
        На големите борси днес се случват много интересни неща.

        Коментар


        • а виждате ли какво се случва на големите борси?
          Събитията не винаги отговарят на очакванията!

          Коментар


          • Пипа се с кадифените ръкавици, леко и постепенно нагоре !

            Коментар


            • Много приятно впечатление прави, и то от пръв поглед, временната статистика в Инвестора- зеленеят компании с по- голям дневен оборот , а в червено са компании с мгого малък оборот- буквално с единични сделки.
              Не е препоръка!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                Има наченки на внимателно и избирателно купуване..Лошото е, че се купуват и надуват предимно дивидентни акции.Индексите не се покачват съществено.Ако се правят ръстове от 150 пункта годишно на СОФИКС ще ни трябват 7-8години за да достигнем нивата от 2008г..Въпроса е кога ще се правят тези ръстове..
                Мисля, че е така защото доверието в дивидентните е по голямо, вадят и разпределят реални печалби, а при другите не се знае до колко и дали ги има и дали не са изманипулирани нещо отчетите !

                Коментар


                • Народът продължава с покупките на Корадо без значение от цената. Нищо лошо не мога да кажа за компанията и това което показва последните 2 години - повече от супер се справят, ама цената на акцията има значение. Ясно е че може и на 20 лева да се закара цената, ама все пак на тия нива виждам EV/EBITDA от 18 ... на мен ми се вижда опасно високо. Дори М+С, Спиди, ХЕС ... дето никак не изглеждат евтини имат доста по-добри рейшота, за други да не говорим. В някой момент ще почне кеширане, може би когато темпа на растеж намали скоростта си, но ще има преливане и към други компании с по-разумни оценки.

                  Поздрави за направилите пари тук - много добро попадение!

                  Коментар


                  • Фондовете се страхуват да купуват преди да се появат Банките и чуждите инвеститори- засега всичко е пожелателно..

                    Коментар


                    • Няма ги фондовете ,купуват само спекуланти и дребни инвеститори.....язък за милиарда дето го управляват от БАУД.....то и два да станат тук няма да се променят нещата май!

                      Коментар


                      • Има наченки на внимателно и избирателно купуване..Лошото е, че се купуват и надуват предимно дивидентни акции.Индексите не се покачват съществено.Ако се правят ръстове от 150 пункта годишно на СОФИКС ще ни трябват 7-8години за да достигнем нивата от 2008г..Въпроса е кога ще се правят тези ръстове..

                        Коментар


                        • Нещото, което ми прави впечатление е колко леко и постепенни са ръстовете, няма ги тези резки и големи покачвания. Имам чувството, че много внимателно и избирателно се влиза на пазара, което мисля е много добре !

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                            1.133 млрд. лв.

                            Нетни активи под управление
                            към 09.08.2017 г.

                            http://baud.bg/

                            1.15 млрд. лв.

                            Нетни активи под управление
                            към 10.08.2017 г.

                            Да няма изненадани после

                            Коментар


                            • Въпреки, че се бъркат млн. с млрд. статията е за тук ...
                              Явно новото поколение ще започнат да помпат печалбите на банките . Въпросът на който не мога да намеря отговор е колко дълго ?
                              Мисля, че ще минат 2-3 г. преди да се появят първите дефекти ... В най-песимистичния вариант залагам 1 г. сериозен ръст ...при банковите акции ... и то не при всички ...
                              За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от lareman Разгледай мнение
                                В Полимери ли?
                                Те са богата фирма с потенциал. Само за боклуците им държавата на драго сърце ще плати 15 милиона.

                                Коментар

                                Working...
                                X