IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение
    хм, не е ли прекалено рано да говорим за обръщане ?
    За какво обръщане става дума ...?
    Корекцийки винаги ще има, но чак обръщане...
    Хората се връщат от отпуски зажадняли за търговия, едва дивидента на ХИМ, развитието при ЧЕЗ ( дето могат да ни кръстосат зъркелите...), пари бол, лихви на нулата, имоти в растеж....
    800 до края на септември и 900 по Коледа !

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение
      хм, не е ли прекалено рано да говорим за обръщане ?
      ами стой та гледай

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение
        хм, не е ли прекалено рано да говорим за обръщане ?
        че кой говори за обръщане???
        Събитията не винаги отговарят на очакванията!

        Коментар


        • хм, не е ли прекалено рано да говорим за обръщане ?

          Коментар


          • Казах им на някои хора, че фундамента при някои дружества не е достатъчно стабилен, за да държи акциите на високи нива, но те си мислеха, че си говоря празни приказки. Е, сега поне сами ще се убедят в това.

            ​​​​​​​Мнението не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.
            Last edited by Бик в атака; 22.08.2017, 18:28.
            Събитията не винаги отговарят на очакванията!

            Коментар


            • Хайде бре , - речете право !
              Обърна ли се пазара ?- Кота 673 ке видим ли ?

              -Речете и не лъжете !!!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение
                http://www.infostock.bg/infostock/co...ot-18-septemvi
                Как го разбирате това,сетълмента вече няма да е Т+2 а три пъти на ден ли?
                Не
                Пътека се прави камък по камък!

                Коментар


                • http://www.infostock.bg/infostock/co...ot-18-septemvi
                  Как го разбирате това,сетълмента вече няма да е Т+2 а три пъти на ден ли?

                  Коментар


                  • КФН отне лиценза на застрахователя на армията, НЕК и АЕЦ „Козлодуй“

                    В подзаглавието присъства и думата безпрецедентно???
                    Комисията за финансов надзор (КФН) е отнела лиценза на застрахователна компания „Надежда“. Решението, взето

                    Коментар


                    • Какви са новините за застрахователната компания Надежда? Сутринта чух по новините, че е била пред несъстоятелност, и май нещо КФН са я предупредили за лицанза ѝ, но не видях подробности. Това е застрахователя на АЕЦ-а, армията и още някакви големи държавни структури, сигурно дъжавата ще ѝ помогне с пари. Каква е информацията?
                      Last edited by sdar; 22.08.2017, 10:00.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                        Заетостта в България на рекордни нива

                        http://www.bloombergtv.bg/novini/201...-rekordni-niva
                        При огромното търсене и липса на кадри, това е единственото смислено развитие/състояние.

                        Само да споделя, преди няколко дни сутрешен блок (май Бтв ???) гост беше Иван Нейков. Безработните под 300 К, но имало една група, която той нарече групата на "отчаяните", която била по-голяма. Определи я на 300 - 400 К.
                        Не стана ясно, а и аз не познавам методология определяне на % безработица, но в контекста на излагане на тезите стана ясно, че отчаяните не влизат в никакви сметки, всеки по някакви си негови основания и причини е вън от осигурителната система.

                        Коментар


                        • Заетостта в България на рекордни нива

                          http://www.bloombergtv.bg/novini/201...-rekordni-niva

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


                            Благодаря ти за отделеното внимание !
                            Не мога да я сменя ,- дори и след искането ти. За мен би означавало, че съм си повярвал , взел на сериозно и ттннн. , а не е така ! Винаги ще има и - по "дефениции" от по преживели
                            Уууу-ф! Да бе.
                            Ако го ударим на претенции и сериозност, бая ще сме го закъсАли!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

                              Това май е доста яко. Сам себе си май изненадах с използване на младежки жаргон.
                              Инта, когато човек започне да ражда фрази, които имат потенциал и основателна претенция да се превърнат в афоризми, това е един белег, че човек е минал през съмнения, колебания, осмисляне, метморфози, концентрация, опредметяване, обожествяване и ред други процеси на познанието, познал е възхода и опечалението (познанието неизбежно носи и печел) и вероятно се е докоснал до същността. Думичката "вероятно" е много важна. Кога самият д-р Фауст е трабвало дададе някаво смислено и разбираемо обяснение на щастието, той смутен размислил и дал някакъв отговор, в който вкарал думата БИХ (т.е. вероятно).
                              Цялата тази тъпня, дето току-що изръсих и дето и аз не знам отДе се взе, е само за да те попитам, дали евентуално би помислил за замяната думата условие с "дефиниция".
                              Прочетох те няколко път, после пак и си викам: Дали е това, дето си мисля, че разбирам?!
                              После смених думата и ... някак на мен субективно ми стана по-ясно.

                              Благодаря ти за отделеното внимание !
                              Не мога да я сменя ,- дори и след искането ти. За мен би означавало, че съм си повярвал , взел на сериозно и ттннн. , а не е така ! Винаги ще има и - по "дефениции" от по преживели

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                                - Запазена реплика !
                                "БИЦИТЕ и КИБИЦИТЕ са по условие донори!
                                Едните с ОБМИСЛЕНИ действия , другите с ПРЕДНАМЕРЕНИ (осъзнати) БЕЗДЕЙСТВИЯ !!! - inta53
                                Това май е доста яко. Сам себе си май изненадах с използване на младежки жаргон.
                                Инта, когато човек започне да ражда фрази, които имат потенциал и основателна претенция да се превърнат в афоризми, това е един белег, че човек е минал през съмнения, колебания, осмисляне, метморфози, концентрация, опредметяване, обожествяване и ред други процеси на познанието, познал е възхода и опечалението (познанието неизбежно носи и печел) и вероятно се е докоснал до същността. Думичката "вероятно" е много важна. Кога самият д-р Фауст е трабвало дададе някаво смислено и разбираемо обяснение на щастието, той смутен размислил и дал някакъв отговор, в който вкарал думата БИХ (т.е. вероятно).
                                Цялата тази тъпня, дето току-що изръсих и дето и аз не знам отДе се взе, е само за да те попитам, дали евентуално би помислил за замяната думата условие с "дефиниция".
                                Прочетох те няколко път, после пак и си викам: Дали е това, дето си мисля, че разбирам?!
                                После смених думата и ... някак на мен субективно ми стана по-ясно.

                                Коментар

                                Working...
                                X