IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
    Добро утро банда )) Измислихте ли вече каква провокация ще ни сервира днес негово величество бфб-пазара !?!? ))))))
    Ще слагаме ли противогазите днес или ще я караме постно на чист въздух и студена водица

    Коментар


    • Добро утро банда )) Измислихте ли вече каква провокация ще ни сервира днес негово величество бфб-пазара !?!? ))))))
      Не е препоръка... !!!
      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

        http://www.investor.bg/analizi/91/a/...pazari-245375/
        Тези статии почнаха да се увеличават и по Блумбърг и Ройтерс ..
        Не те ли притесняват....
        Днес една любезна госпожица поиска да ми издаде кредитна карта от Фиб с 8 К като лоялен клиент....
        това е показател....
        Монти, по този повод си спомням фразата "What determines the behavior are incentives for the decision maker". Преведено ще рече
        "Това, което определя поведението, са стимулите за вземащите решения". Отнася се и за статиите и за любезната госпожица
        Keep going ...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

          http://www.investor.bg/analizi/91/a/...pazari-245375/
          Тези статии почнаха да се увеличават и по Блумбърг и Ройтерс ..
          Не те ли притесняват....
          Засега не
          Life won't wait for you.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

            Ама аз сериозно питам.Отдавна не съм правил а сега Бенчмарк ми се опъват, Еврофинанс умуват .....
            http://www.investor.bg/analizi/91/a/...pazari-245375/
            Тези статии почнаха да се увеличават и по Блумбърг и Ройтерс ..
            Не те ли притесняват....
            Днес една любезна госпожица поиска да ми издаде кредитна карта от Фиб с 8 К като лоялен клиент....
            това е показател....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

              Ама аз сериозно питам.Отдавна не съм правил а сега Бенчмарк ми се опъват, Еврофинанс умуват .....
              и мен ме интересува, къде мога да направя репо освен Пиреус и всички ли са на 8%? благодаря

              Коментар


              • Първоначално изпратено от lareman Разгледай мнение

                Този за каква комисионна говори от 0,1%? Къде е такава?
                Мисля, че към БФБ беше толкова.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
                  Кои са законовите промени, засягащи инвестиционните посредници


                  ХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХ ХХХХХХХХХ?!
                  ХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХ!
                  ХХХХХХХХХХХХХХХХХ!
                  ХХХХХ... ХХХХХХХ ХХХХХХХХХХХХХ ...
                  Този за каква комисионна говори от 0,1%? Къде е такава?
                  мненията ми не са препоръка за покупко-продажба!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Бик в Атака
                    Нали знаете какво се случва, когато всички си мислят, че акциите ще вървят нагоре завинаги?
                    Не го вярвам това, дори и един играч няма да намериш, (например от www.basemarket.bg), който да мисли, че картоните са нагоре завинаги)))))
                    Не е препоръка... !!!
                    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                    Коментар


                    • Кои са законовите промени, засягащи инвестиционните посредници


                      ХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХ ХХХХХХХХХ?!
                      ХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХ!
                      ХХХХХХХХХХХХХХХХХ!
                      ХХХХХ... ХХХХХХХ ХХХХХХХХХХХХХ ...
                      Last edited by nachev; 23.08.2017, 15:02.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение

                        Никой не е казал завинаги. Могат да растат доста дълги периоди без значими корекции, както се случи на запад, както сега мисля се случва и при нас. Просто има много кеш по една или друга причина.

                        С това съм съгласен.
                        Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                        Коментар


                        • Ако не се лъжа, вчера бяха 6 мил. по-малко

                          1.163 млрд. лв.
                          Нетни активи под управление
                          към 23.08.2017 г.
                          http://baud.bg/

                          ПП не знам какво всички сте се вторачили в Експат, гледайте цялата картина..
                          Last edited by dex; 23.08.2017, 10:46.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение

                            Нали знаете какво се случва, когато всички си мислят, че акциите ще вървят нагоре завинаги?
                            Никой не е казал завинаги. Могат да растат доста дълги периоди без значими корекции, както се случи на запад, както сега мисля се случва и при нас. Просто има много кеш по една или друга причина.

                            Коментар


                            • Знаем и други неща, но не досаждаме денонощно. Харчим спечеленото.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                                Нали знаете какво се случва, когато всички чакат корекция да наместят кеша?
                                Нали знаете какво се случва, когато всички си мислят, че акциите ще вървят нагоре завинаги?
                                Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                                Коментар

                                Working...
                                X