IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
    Ами всеки може да провери какво си ревал ти рано сутринта и какво песен запя след 11 ч.
    Брат, вземи да си пиеш редовно хапчетата!
    Събитията не винаги отговарят на очакванията!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение

      Реват като вдовица за *** защото си повярваха, че са големи спекуланти, но истината е друга.
      Ами всеки може да провери какво си ревал ти рано сутринта и какво песен запя след 11 ч.
      Каква истинска драма а?После се чудим ,че никой и за слива не я иб..а тази смешна борса.
      Last edited by Grosss; 29.08.2017, 18:48.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от johny-bravo Разгледай мнение

        Каква манипулация бе човек? Гледай какво прави мечката на чуждите пазари. Нормално е и ние да върнем малко. Според мен е твърде рано да почваме да псуваме пенсиите и ДФ, че гледат "безучастно" и да хулим държавата, че трябва да се намеси
        Реват като вдовица за *** защото си повярваха, че са големи спекуланти, но истината е друга.
        Събитията не винаги отговарят на очакванията!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

          Вие хубаво си мечтаете и се надявате ама това мен ми прилича на целенасочена манипулация.
          Каква манипулация бе човек? Гледай какво прави мечката на чуждите пазари. Нормално е и ние да върнем малко. Според мен е твърде рано да почваме да псуваме пенсиите и ДФ, че гледат "безучастно" и да хулим държавата, че трябва да се намеси

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
            И аз се надявам мецата да танцува по-дълго
            Вие хубаво си мечтаете и се надявате ама това мен ми прилича на целенасочена манипулация.

            Коментар


            • И аз се надявам мецата да танцува по-дълго
              Събитията не винаги отговарят на очакванията!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от vendetta89 Разгледай мнение
                и аз тъй кат Джони мисля, кое е по-добре да купиш сфарм на 4.7 или на 4.9-5? примерно де..... не може само нагоре, не е здравословно

                всичко е ок
                Точно, с удоволствие бих искал да видя Софарма пак под 4 лв. примерно или Трейдинга на 6 или Хес на 3лв Ееееееех, размечтах се

                Коментар


                • и аз тъй кат Джони мисля, кое е по-добре да купиш сфарм на 4.7 или на 4.9-5? примерно де..... не може само нагоре, не е здравословно

                  всичко е ок

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение
                    Ужас, гледам че е някаква поголвна сеч днес... Докога ли ще продължи корекцията, и на какво се дължи?
                    Чак пък поголовна сеч. Какви спадове сме виждали, това не е нищо. Вие свикнахте само нагоре. Няма такъв филм. Сега е идеален момент изпусналите влака и те да се включат. Други реализират профит. Според мен, ако падне пазара още малко ще е здравословно като цяло, ще налее допълнително гориво за нов отскок, стига чуждите пазари да не обърнат трайно посоката.

                    Коментар


                    • Ужас, гледам че е някаква поголвна сеч днес... Докога ли ще продължи корекцията, и на какво се дължи?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
                        Гледам че мецата танцува яко на големите борси. Дали не може и при нас да поиграе???
                        имаш дивиденти за харчене?

                        Коментар


                        • Гледам че мецата танцува яко на големите борси. Дали не може и при нас да поиграе???
                          Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                          Коментар


                          • Ами те си растат , ама защо не купуват активно на БФБ, а къде са българските банки и пенсиите..То по света има трилиони, но за съжаление не идват тук..

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                              И като се наместят дивидентите кои ще купуват- американските банки и лондонските фондове ли..
                              гледам, че ВФ продължават да растат , те може да не ни чакат!

                              Коментар


                              • И като се наместят дивидентите кои ще купуват- американските банки и лондонските фондове ли..

                                Коментар

                                Working...
                                X