IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
    Прогнози за днешната сесия?
    1.196 млрд. лв.
    Нетни активи под управление
    към 30.08.2017 г.
    http://baud.bg/

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
      Прогнози за днешната сесия?
      1.3 % up
      За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

      Коментар


      • Прогнози за днешната сесия?
        Събитията не винаги отговарят на очакванията!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

          Когато доларът пада акциите стават евтини,така че ДАУ може до издържи още 6 месеца.При Долар /Евро 1.40-1.50 нищо чудно да
          видим дау на 25000.
          Ти ако мислиш, че долар/ евро ще бъде 1,40-1,50 защо въобще гледаш Дау?
          Пътека се прави камък по камък!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

            Предполага с ниски обеми търпение това ,не става от днес за утре
            И аз чакам на доле
            Когато доларът пада акциите стават евтини,така че ДАУ може до издържи още 6 месеца.При Долар /Евро 1.40-1.50 нищо чудно да
            видим дау на 25000.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от lareman Разгледай мнение

              Поне Сащ са на зелено днес.
              Предполага с ниски обеми търпение това ,не става от днес за утре
              И аз чакам на доле

              Коментар


              • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
                Бъфет не беше ли с 100 милиарда кеш ?
                Значи чака евтиния
                Поне Сащ са на зелено днес.
                мненията ми не са препоръка за покупко-продажба!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Johny
                  Защо? Ти не би ли искал да си купиш още Хес на dividend yield от 7% и същевременно компанията да прави ръст на продажби и печалба от 10-20% на година (мисля, че на този етап няма как да стане да падне до такива нива) Стига корекцията във финансовите пазари да не се прехвърли в икономиката, всеки спад е нова възможност. Естесвено, ако вложените пари на пазара не са ти нужни за да живееш и можеш да отделяш допълнителни средатва за нови покупки. При положение, че икономиката работи, като цяло в световен мащаб, апокалиптиците ще почакат още малко за новата криза и корекцията едва ли ще е много дълбока.
                  че ще купя хес ок - Ами защото много новодошли ще направят поредица глупости ако върнат индекса в долна мъртва точка - после пак 5 годинин тъпчене на място и по адцици и борсата ще стане скучноп място за живеене, е ще има един автобус играчи, ама нали в един цирк играем та и номерата си незнаем!?!?))))
                  Не е препоръка... !!!
                  "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                  Коментар


                  • Бъфет не беше ли с 100 милиарда кеш ?
                    Значи чака евтиния

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                      ? как гледаш отчет на курорти без юли+август и септември?
                      И ти си прав:-)
                      мненията ми не са препоръка за покупко-продажба!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от lareman Разгледай мнение

                        Гледам отчетите на акциите от курортите ,не се представят добре според мен ,а казват сезона е силен?!
                        Това са към 30ти юни, на "курортите" гледай деветмесечните и годишните. Преди 30 юни на море ходят само немските бабички на социални помощи Това последното беше малко грубо, но недалече от истината.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от lareman Разгледай мнение

                          Гледам отчетите на акциите от курортите ,не се представят добре според мен ,а казват сезона е силен?!
                          ? как гледаш отчет на курорти без юли+август и септември?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                            Добри отчети при Сфарм, Мбат, Хим и Сенхл!!!
                            Стожерите на БФБ увеличават продажби и имат ръст в печалбата.
                            Успех на всички!
                            Гледам отчетите на акциите от курортите ,не се представят добре според мен ,а казват сезона е силен?!
                            мненията ми не са препоръка за покупко-продажба!

                            Коментар


                            • Аз не мога да си обясня едно нещо - защо се ядосвате, когато цените вървят надолу? Не е ли по-добре цените да са по-ниски, за да се купят повече бройки от желаната позиция???
                              Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                                Да внимаваме какво си пожелаваме !??)))
                                Защо? Ти не би ли искал да си купиш още Хес на dividend yield от 7% и същевременно компанията да прави ръст на продажби и печалба от 10-20% на година (мисля, че на този етап няма как да стане да падне до такива нива) Стига корекцията във финансовите пазари да не се прехвърли в икономиката, всеки спад е нова възможност. Естесвено, ако вложените пари на пазара не са ти нужни за да живееш и можеш да отделяш допълнителни средатва за нови покупки. При положение, че икономиката работи, като цяло в световен мащаб, апокалиптиците ще почакат още малко за новата криза и корекцията едва ли ще е много дълбока.

                                Коментар

                                Working...
                                X