IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от BigBear Разгледай мнение

    Инвестирането на БФБ е рибарска работа, иска много чакане. Отделно се добави и хазартен елемент - ще сбъркат ли от БФБ този път компонентите на индекса или няма.

    Та викаш да питам изнервени рибари колко им е голям .... портфейла :-)
    Анкетите ти са анонимни и има шанс да кажат честно, колкото и да са изнервени. Отделно, колкото и да е малка извадката, твоите анкети поне набират някаква, така че има смисъл. Ако я пусна аз, няма. Имаше една тема за порфейли и там доста се спори по въпроса дали трябва да се обявяват стойности - това ме наведе на тази мисъл.
    Мненията ми не са препоръка за търговия.

    Коментар


    • Готово- Успех..За съжаление прогнозата ми за безвремие и застой се сбъдва..

      Коментар


      • Първоначално изпратено от margen Разгледай мнение

        Готово! За някоя от следващите, ако мислиш, че има смисъл, би ли добавил въпрос за размера на портфейла от акции (без кеш и депозити)? Любопитно ми е що за инвеститори сме се събрали тук, а и всеки ще може да види, къде се намира спрямо общността.
        Инвестирането на БФБ е рибарска работа, иска много чакане. Отделно се добави и хазартен елемент - ще сбъркат ли от БФБ този път компонентите на индекса или няма.

        Та викаш да питам изнервени рибари колко им е голям .... портфейла :-)
        Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

        Коментар


        • Когато си кръщавах блога и през ум не ми е минавало, че на борсата се останат стотина души да търгуват. И то не всеки месец :-)
          Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от BigBear Разгледай мнение
            Готово! За някоя от следващите, ако мислиш, че има смисъл, би ли добавил въпрос за размера на портфейла от акции (без кеш и депозити)? Любопитно ми е що за инвеститори сме се събрали тук, а и всеки ще може да види, къде се намира спрямо общността.
            Мненията ми не са препоръка за търговия.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

              Мечке,то ветрове няма ти показатели търсиш?
              Е как да няма като всички гледат Ирма сега

              Коментар


              • Първоначално изпратено от BigBear Разгледай мнение
                Мечке,то ветрове няма ти показатели търсиш? Както казваше един мой познат" ай сиктир бе драги
                зрители и кибици радиослушатели"!!!!!!
                Last edited by Grosss; 11.09.2017, 15:36.

                Коментар


                • Отговор на Скуката - попълни анкета :-)

                  Пазарен ветропоказател 3Q 2017

                  Очаквания за основните български акции 3Q 2017
                  Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

                  Коментар


                  • Мен един отворко ме чакали да му сипвам,ама как да му сипвам да не ми е копал лозето

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от lareman Разгледай мнение
                      Бавно върви търговията днес. Всеки чака нещо явно.
                      Чакаме първия учебен ден

                      Коментар


                      • Бавно върви търговията днес. Всеки чака нещо явно.
                        мненията ми не са препоръка за покупко-продажба!

                        Коментар


                        • Делта Сток доста агресивно рекламират! Няма ли да видим рекламка на някой взаимен фонд по ТВ вече? Днес двама тигъра стоят до мен в бар Торо в Пловдив. Единия обяснява как ще си купи панелка за 100-120К и след 5г. ще го продаде в най-лошия случай за същите пари, защото всичко било локация и жилищата не поевтиняват никога!!! Другия го убеждава да купува криптовалути и колко яка далавера е там!!! Ей голям купон това БГ печалбарите! Престои интересна седмица за мен! Успех на всички!
                          Много яко това за криптовалутите, Тони. Щом вече се говори и измежду тигрите по баровете, може би не е далече момента на разбалончването))))
                          Не е препоръка... !!!
                          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                          Коментар


                          • Сериозни скандали се разиграха по време на Общото събрание на Сдружение ПФК "Ботев".
                            То се проведе на базата на "канарчетата" в Коматево. Стана ясно, че президентът на тима Ангел Палийски е обявил, че утре ще си депозира оставката. Оставки още подават председателят на Сдружението Апостол Апостолов и членовете на УС Борис Гиздаков и Теодор Бочев. Очаква се всички те да не бъдат приети.
                            Г-на с тенджерите няма ли да се завърне на капиталовия, имаше попадение, а тая седмица покрай Софикса и на "Три уши" падение.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                              Делта Сток доста агресивно рекламират! Няма ли да видим рекламка на някой взаимен фонд по ТВ вече?
                              Днес двама тигъра стоят до мен в бар Торо в Пловдив. Единия обяснява как ще си купи панелка за 100-120К и след 5г. ще го продаде в най-лошия случай за същите пари, защото всичко било локация и жилищата не поевтиняват никога!!! Другия го убеждава да купува криптовалути и колко яка далавера е там!!!

                              Ей голям купон това БГ печалбарите!

                              Престои интересна седмица за мен!
                              Успех на всички!
                              колкото и да говоря на мой приятели за инвестиции все същото чувам - НИ и криптовалути......... иначе в акции не искат и 100лв да вкарат, не им се поемало риск :Д ама като всяко нещо и тука колелото ще се завърти и ще дойдат акциите на мода

                              Коментар


                              • баламурници винаги ще има
                                Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                                Коментар

                                Working...
                                X