IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

    Ми никога досега надеждите ми не са били напразни, всеки път когато съм го чакал да пада е падал - и това за българския пезар, не за този в Пакистан. Последния път отне година и половина, и бе около 550 и нещо когато водих такива разговори с други или може би същите оптимисти с които сега го водя. Пак си падна до 420 влязох си евтино, държах си кеша по целия път надолу и така Сега за пореден път водя безсмислени разговори с късогледи оптимисти, след няколко месеца или година пак ще си пазарувам евтино и след това пак ще им продавам скъпо
    Да не дава господ! Ми аз защо не си спомням да си дал точна прогноза? Последната ти прогноза беше за спад, но вместо спад се получи як ръст.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от maretoff Разгледай мнение

      ето ти место да чакаш и надяваш
      Since the peak on May 24th earlier this year, the Pakistan equity market has corrected significantly. From peak to bottom the MSCI Pakistan Index Net TR fell 32% in USD .. в лева е паднал повече
      Ми никога досега надеждите ми не са били напразни, всеки път когато съм го чакал да пада е падал - и това за българския пезар, не за този в Пакистан. Последния път отне година и половина, и бе около 550 и нещо когато водих такива разговори с други или може би същите оптимисти с които сега го водя. Пак си падна до 420 влязох си евтино, държах си кеша по целия път надолу и така Сега за пореден път водя безсмислени разговори с късогледи оптимисти, след няколко месеца или година пак ще си пазарувам евтино и след това пак ще им продавам скъпо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

        Че що да не падне и повече е падал, и то при по-голям обем оптимисти
        ето ти место да чакаш и надяваш
        Since the peak on May 24th earlier this year, the Pakistan equity market has corrected significantly. From peak to bottom the MSCI Pakistan Index Net TR fell 32% in USD .. в лева е паднал повече

        Коментар


        • Първоначално изпратено от maretoff Разгледай мнение

          ...точна така и му остава на SOFIX да спадне с некви мижави 68% до 400
          Че що да не падне и повече е падал, и то при по-голям обем оптимисти

          Коментар


          • Първоначално изпратено от maretoff Разгледай мнение

            ...точна така и му остава на SOFIX да спадне с некви мижави 68% до 400
            Не е толкова трудно, 30% на ДАКС ще докарат 60% на Софикс, и това без да броим необятните ни възможности за вътрешно осиране

            Коментар


            • Първоначално изпратено от monti
              ...а слалома е много лош за психиката и за отношенията в семейството особено репата...
              Ти това от опит лЕ!?!?))) Вреди на ерекцията може би !?!(както казва теханализатора) ))) Добре че съм без семейство тогава))) Но и нямам репа де, за още по-сигурно А даже +62% кеЖ )))
              Не е препоръка... !!!
              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                Трябва да се признае че днес продажбите бяха извършени с малко повече финес, не като от пиян дървар както бе вчера
                ...точна така и му остава на SOFIX да спадне с некви мижави 68% до 400

                Коментар


                • Трябва да се признае че днес продажбите бяха извършени с малко повече финес, не като от пиян дървар както бе вчера

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                    така като гледам, май всички са удвоили на тези цени та дано не сме още в т.6 (чарта на марков)
                    Не всички , купих малко хика и холдинг варна и неохим миналата седмица ,но това е нищо пред свободния кеш....
                    Гледането е безплатно даже продукцията да е лоша и актьорЕте слаби а слалома е много лош за психиката и за отношенията в семейството особено репата...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4f4 Разгледай мнение

                      За купувачите идеята е да се сринат цените и тогава да купуват големи пакети! Хахаха, защо да ги купуват на 4.70 като са видели възможност да цени около 4 - 4,20!
                      Всичко е въпрос на виждане и стратегия на даден фонд. Сега като знаеш цените е лесно да коментираш. И другото, което ще ти оспоря, не съм сигурен, че като купувачи идеята на фондовете е да сринат цената, защото това може да доведе до спад в стойностите на дяловете им и оттам теглене на средства. Така, че вместо в купувач фонда може бързо да се превърне в продавач.

                      Коментар


                      • така като гледам, май всички са удвоили на тези цени та дано не сме още в т.6 (чарта на марков)
                        Не е препоръка... !!!
                        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение
                          Аз се чудя на тези нашите фонд мениджъри, при положение че резултатите на Софарма вървят нагоре и няма някакви фундаментални причини за спад в цената толкова ли не се намери някой смелчага от тях да купи и да се договори с този продавач за пакета, а трябваше така да сриват цената на акцията, че и целия пазар !
                          Може пакета да е твърде голям .....Ромфарм примерно ......за да се взема в горния ценови диапазон.А пък представи си че и резултатите на Софармата бяха лоши,тогава никакъв шанс за продажба на прилични нива .....сега е момента
                          Last edited by спекуланта; 19.09.2017, 16:22.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение
                            Аз се чудя на тези нашите фонд мениджъри, при положение че резултатите на Софарма вървят нагоре и няма някакви фундаментални причини за спад в цената толкова ли не се намери някой смелчага от тях да купи и да се договори с този продавач за пакета, а трябваше така да сриват цената на акцията, че и целия пазар !
                            За купувачите идеята е да се сринат цените и тогава да купуват големи пакети! Хахаха, защо да ги купуват на 4.70 като са видели възможност да цени около 4 - 4,20!

                            Коментар


                            • Аз се чудя на тези нашите фонд мениджъри, при положение че резултатите на Софарма вървят нагоре и няма някакви фундаментални причини за спад в цената толкова ли не се намери някой смелчага от тях да купи и да се договори с този продавач за пакета, а трябваше така да сриват цената на акцията, че и целия пазар !

                              Коментар


                              • дали свърши корекцията или е само почивка? Все още не съм сигурен че мина всичко но дано

                                Коментар

                                Working...
                                X