IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Да не си счупиш нещо !!! внимателно с намеренията

    Коментар




    • Аз съм се подготвил
      He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

        Ще взема да имам еднакво мнение с теб....
        Единствено по въпроса дали е корекция или спад не съм си отговорил...
        Щото ако ми отговориш на въпроса ..
        Що стана на БФБ и къде са инвеститорите и спекулантите през изминалите няколко месеца и има ли още сантимент на борсата за качване или изчезна ...?
        Ще има , първо да ошамарят зайците ...ама като гледам повече гърмени и работата на манипулаторите идва нагорна ...
        Каква е тая смешна корекция - мижав оборот и то при спред от спада ....
        За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

        Коментар


        • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
          (Y) А и Дядо Коледа (Yes) беше дал прецизна дата!!! - димитровден иде, луканки ще станат сухи суджуци и Нострадамус ще има.подходящ куплет
          Дядо вчера зададе един въпрос, ама... никой не отговори... Димитровден е в четвъртък... Дали ще има "черен петък" след това ?!?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

            Както вече няколко пъти писах за мен корекцията не е приключила! С малки обороти задържаха за края на тримесечието но сега пътя е отворен.
            Ще взема да имам еднакво мнение с теб....
            Единствено по въпроса дали е корекция или спад не съм си отговорил...
            Щото ако ми отговориш на въпроса ..
            Що стана на БФБ и къде са инвеститорите и спекулантите през изминалите няколко месеца и има ли още сантимент на борсата за качване или изчезна ...?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от maverik
              Горното не звучи по-различно от "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е ... Загубата", А.Костолани. А кой кого слуша... си е негов избор. По твоята логика е възможно и обратното - слушайки Ъп-рите да занулиш акаунта... Зависи от посоката... на тренда...
              (Y) А и Дядо Коледа (Yes) беше дал прецизна дата!!! - димитровден иде, луканки ще станат сухи суджуци и Нострадамус ще има.подходящ куплет
              Не е препоръка... !!!
              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

              Коментар


              • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение

                Е видях че някой се опита да разбие теорията ми бързо-бързо с изсипвания на Хима и ЦКБ, но все пак се придържам към моята си теза. Все пак говорим за немалък спад на софикс с колосалните до момента 148хил лв. Не ми се вижда сериозно това, по-скоро търговия в широките спредове. Разбира се ясно ми е че това може да се промени ако няколко продавачи се активизират и повлекат крак - но затова казах че трбват няколко дни, за да видим.
                Желая ти успех със сценария! (Y) Предходното го казах от опит, който пропуснах 01.2008-ма...
                Last edited by maverik; 03.10.2017, 17:06.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение

                  Е видях че някой се опита да разбие теорията ми бързо-бързо с изсипвания на Хима и ЦКБ, но все пак се придържам към моята си теза. Все пак говорим за немалък спад на софикс с колосалните до момента 148хил лв. Не ми се вижда сериозно това, по-скоро търговия в широките спредове. Разбира се ясно ми е че това може да се промени ако няколко продавачи се активизират и повлекат крак - но затова казах че трбват няколко дни, за да видим.
                  Както вече няколко пъти писах за мен корекцията не е приключила! С малки обороти задържаха за края на тримесечието но сега пътя е отворен.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

                    Уважавам те много..., но помислил ли си за възможността - някой да налива на бидовете де, що и каквото има... така... лекинко... без много паника... ?!?
                    Е видях че някой се опита да разбие теорията ми бързо-бързо с изсипвания на Хима и ЦКБ, но все пак се придържам към моята си теза. Все пак говорим за немалък спад на софикс с колосалните до момента 148хил лв. Не ми се вижда сериозно това, по-скоро търговия в широките спредове. Разбира се ясно ми е че това може да се промени ако няколко продавачи се активизират и повлекат крак - но затова казах че трбват няколко дни, за да видим.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

                      Уважавам те много..., но помислил ли си за възможността - някой да налива на бидовете де, що и каквото има... така... лекинко... без много паника... ?!?
                      Аз например В последните три борсови дни така лекичко приключих една позиция. Току що налях за последно.
                      He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
                        Като гледам пазара ми се струва че всички се ослушват дали няма да падаме, ама си оставаме само с ослушването защото засега никой не иска да дава на бидовете. Ако направим няколко такива дни без особена активност ще почне тук-там някой да се осмелява да взема от аска и може тогава да обявим корекцията за приключила.

                        На мен този сценарий добре ми изглежда, особено пък с оглед на идващите съвсем скоро отчети за трето тримесечие.
                        Уважавам те много..., но помислил ли си за възможността - някой да налива на бидовете де, що и каквото има... така... лекинко... без много паника... ?!?

                        Коментар


                        • Като гледам пазара ми се струва че всички се ослушват дали няма да падаме, ама си оставаме само с ослушването защото засега никой не иска да дава на бидовете. Ако направим няколко такива дни без особена активност ще почне тук-там някой да се осмелява да взема от аска и може тогава да обявим корекцията за приключила.

                          На мен този сценарий добре ми изглежда, особено пък с оглед на идващите съвсем скоро отчети за трето тримесечие.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Технически анализатор Разгледай мнение
                            Най-сигурният начин да си занулиш сметката е да слушаш троловете във форума. А всеки сам може да се ориентира кои са троловете
                            Горното не звучи по-различно от "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е ... Загубата", А.Костолани. А кой кого слуша... си е негов избор. По твоята логика е възможно и обратното - слушайки Ъп-рите да занулиш акаунта... Зависи от посоката... на тренда...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                              Аз съм индикатор на продажба и това е моя портфеил който е 85%в лефчета , паунди и турски лири...
                              А ти си индикатор на покера в борсата...
                              Някой забрави ли че като съм индикатор на качване що вече ШЕСТ месеца борсата пада....
                              А,коментар по този въпрос ,преди да изчезнеш пак ...?
                              Ама не съм виновен аз....
                              Така да си примопним кога продадох основните си акции.....и на колко...?
                              В момента стои само спекулативен портфеил в лефчета и БТХ и малко гагарин и хика и ланд ....малко до илядо лева...

                              Коментар


                              • имаш някаква филтрация, може би някакво прокси

                                Коментар

                                Working...
                                X