IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

    Е аз си ги държа късите, те дългите ми се качиха повече от тях. Само където сега кеша ми е по-висок процент.
    Това никога не съм го разбирал ...Хем къси, хем дълги ... Все едно да залагаш на рулетка едновременно на червено и черно ... ако трябва да е точно сравнението - на едното в повече ...
    За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

      И? Ти как спечели?
      продал е и чака в ниското

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
        Този "диалог" ми приличате на онзи между Ив и Равния - когато чакаха срив на пазарите... пък и бяха яко в къси.... преди близо две години
        п.с. нищо лично - просто констатация ... и няма да питам дали излязоха късите
        Е аз си ги държа късите, те дългите ми се качиха повече от тях. Само където сега кеша ми е по-висок процент.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

          И? Ти как спечели?
          Рано е още... да разбереш...!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

            Докато го каза... и фармата я заляха....
            И? Ти как спечели?
            The strongest stand last.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
              Този "диалог" ми приличате на онзи между Ив и Равния - когато чакаха срив на пазарите... пък и бяха яко в къси.... преди близо две години
              п.с. нищо лично - просто констатация ... и няма да питам дали излязоха късите
              Докато го каза... и фармата я заляха....

              Коментар


              • Този "диалог" ми приличате на онзи между Ив и Равния - когато чакаха срив на пазарите... пък и бяха яко в къси.... преди близо две години
                п.с. нищо лично - просто констатация ... и няма да питам дали излязоха късите
                За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

                  Ако почнат обратни от там и ще подпира ама на аска
                  Като гледам как сипва на бида... )))))))))

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение
                    Никиту..., няма ли да се яви на пода да подпира бре...?!? ))))))))))
                    Ако почнат обратни от там и ще подпира ама на аска

                    Коментар


                    • Никиту..., няма ли да се яви на пода да подпира бре...?!? ))))))))))

                      Коментар


                      • Вчера имаше оплаквания за ликвидност..., обороти..., днес я има /ликвидността/ ..., ама посоката е друга...?!? Що така?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                          Тя добавката е премахната отдавна , ама ...
                          Пример: В нашата фирма при навършване на поредната година стаж ни викат в HR и подписваме нов трудов договор. В него се увеличава с 1% надбавката за прослужено време, но се намалява друга съставка - т.н. добавка по преценка на работодателя. Същата не е фиксирана сума в трудовият договор. Равносметка - брутното възнаграждение остава същото...Така е от 10 г. и повече ...
                          п.с. Работя в голяма фирма с няколко хил. служители.... а дали в малките фирми чорбаджиите са по коректни не знам
                          В някой сме, в други не са ...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                            Тук съм съгласен с теб дори много се дразня за това че натискат за премахване на надбавката за стаж. Много са нагли от работодателските организации . За да ръсте потреблението и икономиката а и да останат кадърни хора трябват добри заплати!
                            Тя добавката е премахната отдавна , ама ...
                            Пример: В нашата фирма при навършване на поредната година стаж ни викат в HR и подписваме нов трудов договор. В него се увеличава с 1% надбавката за прослужено време, но се намалява друга съставка - т.н. добавка по преценка на работодателя. Същата не е фиксирана сума в трудовият договор. Равносметка - брутното възнаграждение остава същото...Така е от 10 г. и повече ...
                            п.с. Работя в голяма фирма с няколко хил. служители.... а дали в малките фирми чорбаджиите са по коректни не знам
                            За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                            Коментар


                            • Кире, За ръмуния - ок, е ясно, и аз мисля, че пред нас, те са 22 милиона човеци, Освен това скочиха и на корупцията, колкото и Бб да се прави на мъж и ги иронизира)))
                              Не е препоръка... !!!
                              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                              Коментар


                              • Кире, има нещо гнило в тази дания - в таблицата- трудно ми е да повярвам, че гърците имат по-голяма производителност от чехите, или италианците имат по-голяма производителност от германците (това пък съвсем) Но явно зависи от методлогията на сметките
                                Не е препоръка... !!!
                                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                                Коментар

                                Working...
                                X