IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Даа ама имам желание....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение
      Аз лично увереност във оптимизма. А ти мавърик?
      Къде тоз оптимизъм като нямате пари

      Коментар


      • Аз лично увереност във оптимизма. А ти мавърик?

        Коментар


        • Днес тук какво добихте - инфаркт или теле?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
            Браво - имаме човек - познал резултата!!! Добра вечер на всички, независимо от потребностите)))
            Добра вечер!
            Няма как да се отрече победителя в томболата... )))))))

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Penko
              продал е и чака в ниското
              Браво - имаме човек - познал резултата!!! Добра вечер на всички, независимо от потребностите)))
              Не е препоръка... !!!
              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

              Коментар


              • МВФ отново повиши очакванията си за българската икономика

                http://www.capital.bg/politika_i_iko...a_bulgarskata/

                И отново очаквам да я повишат

                Коментар


                • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

                  Кое е най-важно за теб? Дали имам? Дали влизам? Дали излизам? Дали...???

                  Здравец, бил съм в "твоята позиция" (кавичките не са случайни)... - заклещен... нЕма мЪрдане... Само надежди...остават. Ако си практичен човек, разбираш и това, което написах... Помогни си сам, за да ти се помогне!
                  Бил съм вече няколко пъти заклещен на БФБ и знам за какво говориш. Проблемът е ниската ликвидност и както виждаш подкрепа в един момент разбираш че такава няма. Ето Софарма както си пълнеше Донев в един момент поради регулации той е пас и сега ако изсипват падаме още. А това е втората най ликвидна на БФБ .

                  За по неликвидните още по зле при корекция. Това не ви го пиша да ви плаша а си е самата истина. И аз имам доста акции и ще имам загуби ако корекцията е по дълбока но имам и свободен ресурс и този път гледам много спокойно мача.

                  Ако пък няма по дълбока корекция пак добре ще може да се купува малко по нагоре. Та нито е добре да си само кеш нито само в акции в такъв момент

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

                    Кое е най-важно за теб? Дали имам? Дали влизам? Дали излизам? Дали...???

                    Здравец, бил съм в "твоята позиция" (кавичките не са случайни)... - заклещен... нЕма мЪрдане... Само надежди...остават. Ако си практичен човек, разбираш и това, което написах... Помогни си сам, за да ти се помогне!
                    Оооо, извинявай, благодаря ти за загрижеността !

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                      То и аз простички ти ги задавам въпросите ама не отговаряш, и да имам с какво да купя ! А ти имаш ли въобще акции на БФБ или само влизаш тук да си чешеш езика ?
                      Кое е най-важно за теб? Дали имам? Дали влизам? Дали излизам? Дали...???

                      Здравец, бил съм в "твоята позиция" (кавичките не са случайни)... - заклещен... нЕма мЪрдане... Само надежди...остават. Ако си практичен човек, разбираш и това, което написах... Помогни си сам, за да ти се помогне!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

                        Намерил си кой да цитираш... Един простичък въпрос: Имаш ли с какво да купиш или се надяваш никитУ да подпре (ама не от аск-а, че там става грозно), та да стигнеш 0-та?
                        То и аз простички ти ги задавам въпросите ама не отговаряш, и да имам с какво да купя ! А ти имаш ли въобще акции на БФБ или само влизаш тук да си чешеш езика ?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                          продал е ако има какво да продаде ! Пък може и да е продал де, дини и пъпеши, и затова сега да се навърта тук
                          Намерил си кой да цитираш... Един простичък въпрос: Имаш ли с какво да купиш или се надяваш никитУ да подпре (ама не от аск-а, че там става грозно), та да стигнеш 0-та?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Penko Разгледай мнение

                            продал е и чака в ниското
                            продал е ако има какво да продаде ! Пък може и да е продал де, дини и пъпеши, и затова сега да се навърта тук

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                              Това никога не съм го разбирал ...Хем къси, хем дълги ... Все едно да залагаш на рулетка едновременно на червено и черно ... ако трябва да е точно сравнението - на едното в повече ...
                              Я виж как ти е светнало...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                                Това никога не съм го разбирал ...Хем къси, хем дълги ... Все едно да залагаш на рулетка едновременно на червено и черно ... ако трябва да е точно сравнението - на едното в повече ...
                                Е разни хора, разни стратегии

                                Коментар

                                Working...
                                X