IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение

    доверие със сигурност няма много остнало. Надежда залязваща... може би да
    "— Но нима само затова, че твоят старец взе да се вмирисва? Та сериозно ли си вярвал, че ще почне да върти чудеса? — извика Ракитин, преминавайки пак към най-искрено учудване.

    — Вярвах, вярвам и искам да вярвам, и ще вярвам, е, какво искаш още? — извика Альоша нервно.

    — Съвсем нищо, гълъбче. Уф, дявол го взел, та на такива работи дори тринадесетгодишен ученик сега не вярва. Но впрочем по дяволите… Та си се разсърдил, значи, сега на своя Бог, възбунтувал си се: не ме зачетоха, един вид, с чин, за празника орден не ми дадоха! Ех, вие!

    Альоша някак продължително и с присвити очи изгледа Ракитин и в очите му нещо изведнъж проблесна… но не озлобление към Ракитин.

    — Аз против моя Бог не се бунтувам, само „неговия свят не приемам“ — усмихна се изведнъж Альоша криво."

    Коментар


    • Първоначално изпратено от VNM Разгледай мнение
      Допверие си има и се търгува на БФБ. Не мойте ме лъга. Аз самият доскоро имах от него.

      Коментар


      • Хората дето са 100% в кеш мога да ги разбера защо се радват на корекцията, но не мога да разбера тези, които държат акции. Аз ли не разсъждавам логично? Да гледаш, че пазара е срещу теб и да се радваш е меко казано шантава работа. Досега не прочетох някой да е заявил, че е 100% на кеш. Та в тоя ред на мисли, въпросът ми е на какво толкова се радвате???

        Коментар


        • Допверие си има и се търгува на БФБ. Не мойте ме лъга. Аз самият доскоро имах от него.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение

            доверие със сигурност няма много остнало. Надежда залязваща... може би да
            Когато човек има поглед на пазар извън БФБ вижда разликата а другите си мислят ,че ги плюем и не знам кво
            Лека от мен

            Коментар


            • Първоначално изпратено от VNM Разгледай мнение
              Доверие има.
              доверие със сигурност няма много остнало. Надежда залязваща... може би да

              Коментар


              • Доверие има.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                  Това е смешно да сравняваш Румъния с NYSE то DAX не може да сравниш с NYSE въпроса е защо в Румъния има чужденци на борсата им а тук няма ,нали все ги водим кое куца ?
                  Доверие няма
                  Виж техният оборот и виж нашия
                  http://www.bvb.ro/
                  Добър въпрос ,който се задаваме вече 8 години...
                  А още по добрия защо тези който са останали излизат вече 8 години .......на всяка цена...
                  И още по добрия защо чужденците като купят наше дружество излизат от публичния си статут...
                  А икономика се качва ама с малко .....ама докога.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                    Научих се да пропускам постове "боза"
                    Има едни люде, викат им Булс он..., Маверик..., Дядо..., ПрЪци и т.н., които не казват нищо.
                    Лошото е, че като видя нов пост отварям и ми хабят ннет-а на телефона, а като видя че е от горните знам че е напразно и не чета - няма смисъл, само БОЗА! Някой си с раздвоена самоличност ни губи времето и се самоцитира - пълна шизофрения!
                    Спада ще свърши с пакета на продавача при СФАРМ!
                    Декември ще е интересен! Кеш има много по света и в банките и аз уговарям още, така че кеш ще има!
                    Желая здраве и успех на всички, пропускайте спамерите и шумът колкото ида е трудно, УСПЕХ!!!
                    Тони ,
                    Ако нямаше корекция или спад от 4 месеца ,кои както го разбира ,нямаше да има такива постове...
                    Проблема е друг , сантимента изчезва а изчезне ли сантимента даже и да се продаде пакета на Фармата нещата няма да се оправят...
                    Добре ,приемаме ,че причината е пакета на Фармата но аз мисля че другите акции са балони спрямо фармата ,но някои продължава да ги надува в края на сесията...
                    За мен това означава че или продавачите се мъчат да продадат по високо или обратните на тези акции се мъчат да задържат положението...
                    така че аз обичам да гледам как другите се правят на шутове при спадаш маркет .....
                    Аз се правя на шут когато маркета е на кантар в момента той има посока и тя е надолЕ ,който не я вижда си е за негова сметка ,аз няма на никого да отварям очите...
                    Това е краткосрочна прогноза за следващите месец ,два...до 610 ,620 пунтка на Софикс
                    Това означава че в даден момент ще почне да продава и Софикс фонда....
                    Освен ако не реши да ръководи той маркета на БФБ ,всичко се очаква но с тези 5% кеш него виждам да изкара повече от месец...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

                      Ами оборвай ме ,то за това е форум...Чакам да ми докажеш ,че ръмънсият фондов пазар е на нивото на NYSE ....Успех!
                      Това е смешно да сравняваш Румъния с NYSE то DAX не може да сравниш с NYSE въпроса е защо в Румъния има чужденци на борсата им а тук няма ,нали все ги водим кое куца ?
                      Доверие няма
                      Виж техният оборот и виж нашия
                      http://www.bvb.ro/
                      Last edited by lobos; 11.10.2017, 20:37.

                      Коментар


                      • Тони 1975 не го харесвам много заради мнението му за НИ и прехласването му по SFARM, но това което е написал за Маверик е в десятката. Този тип пише мякакви неща в темите за имоти и не схващам какво иска да каже. Аз пиша тук от 7 г., а от 23 се интересувам от НИ. И не го разбирам!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                          Веднага те оборвам и давам пример с Румъния защо там има инвестиции а на БФБ няма чужденци?
                          Ами оборвай ме ,то за това е форум...Чакам да ми докажеш ,че ръмънсият фондов пазар е на нивото на NYSE ....Успех!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от margen Разгледай мнение

                            ....

                            Настройката е в Контролен панел > Блокирани потребители.
                            То горното.... все едно щрауса... главата в пясъка... ))))))) А задника на щрауса, къде е? )))))))

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                              Научих се да пропускам постове "боза"
                              Това... добре. Има доста такива...

                              Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                              Има едни люде, викат им Булс он..., Маверик..., Дядо..., ПрЪци и т.н., които не казват нищо.
                              Явно е, че не си озъзнал какво казват горепосочените люде...
                              То и погром още не си преживял... И каска не си слагал... и не си попадал на липса на бид...

                              Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                              Лошото е, че като видя нов пост отварям и ми хабят ннет-а на телефона, а като видя че е от горните знам че е напразно и не чета - няма смисъл, само БОЗА! Някой си с раздвоена самоличност ни губи времето и се самоцитира - пълна шизофрения!
                              За хабенето на нета, нямам вина... Избора си е твой...

                              Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                              Спада ще свърши с пакета на продавача при СФАРМ!
                              Дали...???


                              Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                              Декември ще е интересен! Кеш има много по света и в банките и аз уговарям още, така че кеш ще има!
                              Със сигурност ще е интересен... Януари, феФруари... още повече...


                              Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                              Желая здраве и успех на всички, пропускайте спамерите и шумът колкото ида е трудно, УСПЕХ!!!
                              Благодаря за пожеланията! Здраве и успех и на теб! Трудно е... да разбереш урока... След време ще разбереш, как си го платил...

                              Суджуците..., суджуците...

                              Коментар


                              • [QUOTE=margen;n3249016]

                                Инвесторът е улеснил пропускането, като доста прилично успява да филтрира блокираните потребители. Виждат се само, когато някой ги цитира. За съжаление още не са реализирали предложението ми, да не ти се маркира темата като непрочетена, когато последния пост е на блокиран потребител, защото тези типажи са доста активни и постоянно ми се случва да виждам, че в темата има нов коментар, но когато вляза в нея, последният коментар, който аз виждам, вече съм го чел. Така всъщност разбирам, че някой от блокираните се е изявил, без да виждам коментара му.

                                Настройката е в Контролен панел > Блокирани потребители.

                                Благодаря ... започнах с холивудския герой ...

                                Коментар

                                Working...
                                X