IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

    И какво общо има твоят бански с излитането на борсата!
    Отивай да подпираш...., че плажа Утече.... )))))))))

    А за летежа.... Поздравче!

    https://www.youtube.com/watch?v=rYjPOmLaV88

    Коментар


    • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

      Я си прегледай хисторито... на 07.10.2017-та )))))))))) Даже и за бански ме праща )))))))))))
      И какво общо има твоят бански с излитането на борсата! Кажи прецаканата! А как ли ти стои банския? :0
      Last edited by Три без коз; 13.10.2017, 15:01.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

        Бил казал!
        Ти надраска хиляди брътвежи, дето и сам не можеш да си ги разбереш.
        Я си прегледай хисторито... на 07.10.2017-та )))))))))) Даже и за бански ме праща )))))))))))

        Коментар


        • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

          В събота ти казах - днес сме на плаж...

          Мани ме мене, ами оди да подпираш... че нещо... не е много ясна посоката...
          Бил казал!
          Ти надраска хиляди брътвежи, дето и сам не можеш да си ги разбереш.
          И не е нужно да подпирам, кеширалия. И без мен борсата ще излети. Аз, каквото исках, купих.
          Last edited by Три без коз; 13.10.2017, 14:50.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

            Ей, ти надмина и Мечето Монти в стремежа си да папкаш еФтинко чрез много приказки за виртуалния апокалипсис.
            В събота ти казах - днес сме на плаж...

            Мани ме мене, ами оди да подпираш... че нещо... не е много ясна посоката...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

              С горното съм съгласен..., но винаги ли да оставяме времето да решава проблемите....?



              С това не съм съглсен...



              Благодарение на тях има ръст на софка...Въпроса е: Колко са има "силите"?



              А така, да си дойдем на думата... защо не ги искат вече... и какво се загуби по пътя на разстежа...???



              Такъв беше пазара 2005-2007 -ма, ама тогава още навлизахме в дебрите на рулетката... )))))



              Завършвам с първия отговор - ако разчитаме само на времето, нищо няма да се промени и ще има същите "нови" цикли"! Но, уважавам твоя избор - времето!

              п.п. Времето лекува разочарования, загуби, пропуснати ползи... На нас ни е необходима промяна! Само не виждам как ще стане с тия ти.вочи....???
              Гейт след гейт се разиграват... поредния на хоризонта...
              Според мен - от нас зависи!
              Ей, ти надмина и Мечето Монти в стремежа си да папкаш еФтинко чрез много приказки за виртуалния апокалипсис.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                Ми не знам как ги броите, всеки говори от собствената си "камбанария", аз например не искам хартиите да падат! И не успявам да преброя много мечоци )) Може пък да не ги разпознавам добре, незнам
                Няма го Гетофф да преброи меци, бици и прасенца.....
                Както и да е, по кеша ще ги познаете, макар и това да е относително.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                  Точно така е, и тук може би трябва да споменем, че дивидентните кучета си работят добре и си снасят редовно дивидента, а много го и увеличиха !
                  Да, точно така е както го казваш и ти.
                  Има само един проблем - това е огледалото за задно виждане. А много файда занапред от него няма.
                  Като се има предвид че тези бфб кучета понастоящем като група са по скъпи на ев/ебитда от доу дъртия - важния въпрос е какъв е потенциала им оттук насетне ?
                  Изглежда че е всичко друго но не и ракетен...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от BigBear Разгледай мнение
                    Времето решава проблемите...
                    С горното съм съгласен..., но винаги ли да оставяме времето да решава проблемите....?

                    Първоначално изпратено от BigBear Разгледай мнение
                    ...и политиката няма общо ....
                    С това не съм съглсен...

                    Първоначално изпратено от BigBear Разгледай мнение
                    на пазара идват нови "безсмъртни" млади инвеститори все още непознаващи разочарованието от грешните си решения и постепенно стават повече от нас предпазливите и "опитните" / правилите много грешки/. Тогава сантимента се преобръща и всички почват да виждат очевадното - има добри неща за купуване на пазарни цени.
                    Благодарение на тях има ръст на софка...Въпроса е: Колко са има "силите"?

                    Първоначално изпратено от BigBear Разгледай мнение
                    Търговията тръгва, постепенно се увличаме и цените отиват на нива на които никой не ги иска вече.
                    А така, да си дойдем на думата... защо не ги искат вече... и какво се загуби по пътя на разстежа...???

                    Първоначално изпратено от BigBear Разгледай мнение
                    Ако имаше кредитно рамо на нашия пазар тези цикли щяха да са по - бързи и с по-висока волатилност.
                    Такъв беше пазара 2005-2007 -ма, ама тогава още навлизахме в дебрите на рулетката... )))))

                    Първоначално изпратено от BigBear Разгледай мнение
                    Сега или времето ще си свърши работата или ще се променят условията - нови по-смислени регулации за къси и маржин, еволюция на мажоритарите, индексен фонд в чужбина и т.н. Аз обаче залагам на времето :-)
                    Завършвам с първия отговор - ако разчитаме само на времето, нищо няма да се промени и ще има същите "нови" цикли"! Но, уважавам твоя избор - времето!

                    п.п. Времето лекува разочарования, загуби, пропуснати ползи... На нас ни е необходима промяна! Само не виждам как ще стане с тия ти.вочи....???
                    Гейт след гейт се разиграват... поредния на хоризонта...
                    Според мен - от нас зависи!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от BigBear Разгледай мнение
                      Всичко си е в реда на нещата - дългосрочните бикове чакат, мечките с кеша плашат и изнервят. При този сантимент и липса на инструменти докато не мине достатъчно време за да се промени инвестиционият климат, единственият начин да свалят цените при мечките са вербалните интервенции. Да, прави са няма ликвидност, но това е така от 2010 година насам - пазара стана бутиково-дялов, но въпреки това може да се печели на него иначе нямаше да има толкова много лисици, които да разказват истории за киселото грозде...
                      Точно така е, и тук може би трябва да споменем, че дивидентните кучета си работят добре и си снасят редовно дивидента, а много го и увеличиха !

                      Коментар


                      • А, добър ден! Нали ви казах, че днес сме на плаж, бре! ))))))))))
                        Успех на телета, меченца, бици, мечки и ... рибоци / да не ги забравяме и тях/...

                        п.п. Само гледайте в края да не о.кате посоката...

                        Коментар


                        • Мичетата с потни лапички.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                            Ми не знам как ги броите, всеки говори от собствената си "камбанария", аз например не искам хартиите да падат! И не успявам да преброя много мечоци )) Може пък да не ги разпознавам добре, незнам
                            Истината е че част от участващите на борсата си свалиха розовите очила и темата за спад вече не е Еретична ,както преди месец....
                            Иначе казано професионално няма нищо по лошо да губиш пари ,когато това е бавно и дълготрайно ....
                            Купувачите затварят платформите и отиват да почиват но това не може да се каже за продавачите ,като изтънее маркета...
                            В момента продалите са малко а от ИП почти никое,те се ослушват да не изтеглят късата пръчка и се застраховат с дребни суми на изгодни за тях позиции...
                            ..
                            Та като дойде въпроса за продажба от ИП тогава ще видите мечка ....
                            Идва един момент когато сегашните цени ще се виждат високи...
                            Както с Хиката на 5 било високо , на 4 ,5 било ниско и една година се канихме а какво стана , на 3,4 е идеално ...? а може и на 3 скоро да е идеално....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                              Бреййй, тегава работа... няма кой да продаде!
                              А купувачите да не би да се бутат на входа?! Ясно е, че това положение е лошо и за двете страни.

                              Коментар


                              • Ми не знам как ги броите, всеки говори от собствената си "камбанария", аз например не искам хартиите да падат! И не успявам да преброя много мечоци )) Може пък да не ги разпознавам добре, незнам
                                Не е препоръка... !!!
                                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                                Коментар

                                Working...
                                X