IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
    Кой владко - черешарят ли ?
    Същия... беше в панорама.... мани.... нЕма такъв илюминат....

    Коментар


    • Въпроса не е дали ще падне, а дали ще мине 200 отляво...
      Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

      Коментар


      • тук надъхжането продължава и афтър ауърс.
        хепи ауър дринкс не се ли предлагат? или с триците от могъщите булгаристански структури ще се черпите във виртуалната кръчма?
        муахахахаххахаха.... олигофренас!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

          че защо да не падне. Вървяло е негоре една година, защо да не върви надолу една година.
          А защо трябва да падне бе, Равновесие? Каква е причината??? Това, че пазарът се бил качвал една година въобще не е причина за спад.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

            че защо да не падне. Вървяло е негоре една година, защо да не върви надолу една година.
            ... чудесна идея - да върви пазара надолу искам много , но моля те дай ми алтернатива за кеша!

            В мометна съм 50% кеш ( осовободих лятото при покупките на Експат за ETF-а ) и е без доходност ( дори банки ми дерат с такси) ....парите са ми много дълги и портфейла ( около СОФИКС и малко ХЕС и Спиди) прави около 4% див. доходност .

            Това са реалностите - чакам тази корекция за да набия кеша....
            Last edited by maretoff; 13.10.2017, 21:25.

            Коментар


            • Кой владко - черешарят ли ?
              Не е препоръка... !!!
              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

              Коментар


              • Култов владко.... кърти плочки.... жена си уволнил....

                А бре, как го виждате тоя РЪСТ.... ?!?!? ))))))))))

                само как ни описа.... само посредствените останаха в България....

                п.п. И Беъра ще ми говори.... на БФБ-то нямало общо с политиката....
                Last edited by maverik; 13.10.2017, 21:21.

                Коментар


                • И аз мисля, че към 650 може да има почивка, но дали ще тръгне нагоре.след това... паживем увидем
                  Не е препоръка... !!!
                  "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

                    че защо да не падне. Вървяло е негоре една година, защо да не върви надолу една година.
                    По точно 8 месеца,няма пълна година.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                      аз пък си мисля, че индекса няма да падне под 650-660 пункта.
                      че защо да не падне. Вървяло е негоре една година, защо да не върви надолу една година.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                        аз пък си мисля, че индекса няма да падне под 650-660 пункта.
                        Аз мисля че няма какво да го спре от свободно падане ,в момента е така трябва сериозен кеш да направи стена а за момента това го няма

                        Коментар


                        • аз пък си мисля, че индекса няма да падне под 650-660 пункта.

                          Коментар


                          • Според мен продавача не един а са няколко и го правят контролирано

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                              Бреййй, тегава работа... няма кой да продаде!
                              Споко, гледай колко много хора са оптимисти, акции ще има за всички.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                                Пък някои в една друга тема пишат, че нямало ракети !
                                Казваш... това не си го казал/написал/ ти...?!? )))))))))))))))))

                                п.п. Имам предвид скромността де...

                                Коментар

                                Working...
                                X