IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

    Недостатъчна реклама, а и с една банка се случи нещо през 2014 г.
    Реклама на какво ,че тук всеки ден се бият хора от роми и наказани няма ,банката гръмна 2014 и до сега какво?
    Някой наказан има ли ?-не няма и да има и в Испания пролетта гръмна банка но инвеститори има а тук Не днес нямате и 500к оборот ?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

      70% номинало или PPP ? И коя година ? 4Д проблема е че много бавно става това догонване и можещите хора продължават да се махат. След 10 години броят на циганите и пенсионерите ще още по голям та кой ще движи тоя ръст бе човек?

      Сега трябва да се вдига стандарта и правят реформи! Сега трябва да се вземат мерки за демографията а не някога си в бъдещето.
      +1111111
      Напълно споделям!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

        Ми не на борсата що ги няма ?
        Що не купуват артиите от БФБ като всичко е Ок
        Или това не го разбираш?
        Сега стандарта е голям
        Ама инвеститорите нещо не го разбират
        Недостатъчна реклама, а и с една банка се случи нещо през 2014 г.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
          Киро, говориш толкова много лъжи за мен, че въпреки нежеланието ми да комуникирам с теб ми се налага. Аз съм обсебен от борсата и икономиката. Ставам и лягам с нея дето се казва. Изобщо не се гордея с това и осъзнавам недостатъците. Затова искам сериозно отношение към икономиката и борсата. На моменти може и да съм имал по-остър език когато насреща си имам агресивни глупаци. С годините бавно помъдрявам и успявам да ги подмина някак си. Не винаги ми се получава за съжаление. Описанието което ми даваш е смехотворно. Няма никаква връзка с действителността. Понеже ме описваш ще се опитам да ти върна жеста. Виждам обсебен от политиката човек, който живее с ненависта си към ГЕРБ, България и всичко хубаво което се случва наоколо. Сякаш се будиш и лягаш с мисълта за Бойко Борисов. Пишеш само за него и пускаш сексиски вицове (някои от тях не са лоши). Изобщо не си чел статията, която ти пуснах. Всеки логически довод бива притъпен и подтиснат от емоцията, от запалянковщината в теб. Тезата ми е ясна. Българската икономика се подобрява и ще продължи да се подобрява без значение кой е на власт до достигане на 70% от средното за ЕС. Никога не съм твърдял, че нещата тук са перфектни. Говоря за делтата а не за абсолютното състояние. Обаче за теб всеки, който даде положителна прогноза за някой икономически параметър е гербаджия. Но за твое съжаление се случват толкова много добри неща наоколо. Виж резултатите на една Софарма. Виж разрастването на Алкомет и Монбат. Дори ненавистният на теб Дачев се справя отлично. На моменти ми изглеждаш като стар динозавър в бизнеса от деветдесетте години, който е отпаднал с времето и сега обвинява за всичко някой друг, но не и себе си.
          Има и още нещо, което за мен е важно. Основният проблем в България не е материалното. То ще се подобри много бързо. Проблема е в човешките отношения. Там нещата трудно ще се разрешат.
          Успех в търговията.
          70% номинало или PPP ? И коя година ? 4Д проблема е че много бавно става това догонване и можещите хора продължават да се махат. След 10 години броят на циганите и пенсионерите ще още по голям та кой ще движи тоя ръст бе човек?

          Сега трябва да се вдига стандарта и правят реформи! Сега трябва да се вземат мерки за демографията а не някога си в бъдещето.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

            Как да ги няма бе!!!!!!!!!!!!
            У вас ли искаш да дойдат, за да ги видиш. Не си ли спомняш на какво приличаше страната допреди няколко години. Късопаметник!
            Ми не на борсата що ги няма ?
            Що не купуват артиите от БФБ като всичко е Ок
            Или това не го разбираш?
            Сега стандарта е голям
            Ама инвеститорите нещо не го разбират

            Коментар


            • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

              Кое е отчайващо ?
              То пък вие грамотните цъфнахте и вързахте ,ами що ги няма чужденците кое ги спира ?
              Как да ги няма бе!!!!!!!!!!!!
              У вас ли искаш да дойдат, за да ги видиш. Не си ли спомняш на какво приличаше страната допреди няколко години. Късопаметник!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                Без да съм адвокат на dddd мога категорично да ти заявя lobos, че пишеш отчайващо големи глупости. На всичкото отгоре си и неграмотен. Но това си е твой проблем, разбира се.
                Кое е отчайващо ?
                То пък вие грамотните цъфнахте и вързахте ,ами що ги няма чужденците кое ги спира ?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                  Колкото и добре да го описваш реалността е една Терминал 1и 2 са пълни вяра от чуждестранни инвеститори няма каквито и резултати да вадят изброените от теб компании просто никой не има вярва ,както никой не вярва на цялото управление на държавата .
                  Тук са една шепа инвеститори има някой нов покрай фонда и сега се чудят как да излязат дори и с минимални загуба.
                  Колкото и добре да се управлява държавата и да вади положителни данни и прогнози , чужденците не им вярват
                  Без да съм адвокат на dddd мога категорично да ти заявя lobos, че пишеш отчайващо големи глупости. На всичкото отгоре си и неграмотен. Но това си е твой проблем, разбира се.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                    Киро, говориш толкова много лъжи за мен, че въпреки нежеланието ми да комуникирам с теб ми се налага. Аз съм обсебен от борсата и икономиката. Ставам и лягам с нея дето се казва. Изобщо не се гордея с това и осъзнавам недостатъците. Затова искам сериозно отношение към икономиката и борсата. На моменти може и да съм имал по-остър език когато насреща си имам агресивни глупаци. С годините бавно помъдрявам и успявам да ги подмина някак си. Не винаги ми се получава за съжаление. Описанието което ми даваш е смехотворно. Няма никаква връзка с действителността. Понеже ме описваш ще се опитам да ти върна жеста. Виждам обсебен от политиката човек, който живее с ненависта си към ГЕРБ, България и всичко хубаво което се случва наоколо. Сякаш се будиш и лягаш с мисълта за Бойко Борисов. Пишеш само за него и пускаш сексиски вицове (някои от тях не са лоши). Изобщо не си чел статията, която ти пуснах. Всеки логически довод бива притъпен и подтиснат от емоцията, от запалянковщината в теб. Тезата ми е ясна. Българската икономика се подобрява и ще продължи да се подобрява без значение кой е на власт до достигане на 70% от средното за ЕС. Никога не съм твърдял, че нещата тук са перфектни. Говоря за делтата а не за абсолютното състояние. Обаче за теб всеки, който даде положителна прогноза за някой икономически параметър е гербаджия. Но за твое съжаление се случват толкова много добри неща наоколо. Виж резултатите на една Софарма. Виж разрастването на Алкомет и Монбат. Дори ненавистният на теб Дачев се справя отлично. На моменти ми изглеждаш като стар динозавър в бизнеса от деветдесетте години, който е отпаднал с времето и сега обвинява за всичко някой друг, но не и себе си.
                    Има и още нещо, което за мен е важно. Основният проблем в България не е материалното. То ще се подобри много бързо. Проблема е в човешките отношения. Там нещата трудно ще се разрешат.
                    Успех в търговията.
                    Колкото и добре да го описваш реалността е една Терминал 1и 2 са пълни вяра от чуждестранни инвеститори няма каквито и резултати да вадят изброените от теб компании просто никой не има вярва ,както никой не вярва на цялото управление на държавата .
                    Тук са една шепа инвеститори има някой нов покрай фонда и сега се чудят как да излязат дори и с минимални загуба.
                    Колкото и добре да се управлява държавата и да вади положителни данни и прогнози , чужденците не им вярват

                    Коментар


                    • Киро, говориш толкова много лъжи за мен, че въпреки нежеланието ми да комуникирам с теб ми се налага. Аз съм обсебен от борсата и икономиката. Ставам и лягам с нея дето се казва. Изобщо не се гордея с това и осъзнавам недостатъците. Затова искам сериозно отношение към икономиката и борсата. На моменти може и да съм имал по-остър език когато насреща си имам агресивни глупаци. С годините бавно помъдрявам и успявам да ги подмина някак си. Не винаги ми се получава за съжаление. Описанието което ми даваш е смехотворно. Няма никаква връзка с действителността. Понеже ме описваш ще се опитам да ти върна жеста. Виждам обсебен от политиката човек, който живее с ненависта си към ГЕРБ, България и всичко хубаво което се случва наоколо. Сякаш се будиш и лягаш с мисълта за Бойко Борисов. Пишеш само за него и пускаш сексиски вицове (някои от тях не са лоши). Изобщо не си чел статията, която ти пуснах. Всеки логически довод бива притъпен и подтиснат от емоцията, от запалянковщината в теб. Тезата ми е ясна. Българската икономика се подобрява и ще продължи да се подобрява без значение кой е на власт до достигане на 70% от средното за ЕС. Никога не съм твърдял, че нещата тук са перфектни. Говоря за делтата а не за абсолютното състояние. Обаче за теб всеки, който даде положителна прогноза за някой икономически параметър е гербаджия. Но за твое съжаление се случват толкова много добри неща наоколо. Виж резултатите на една Софарма. Виж разрастването на Алкомет и Монбат. Дори ненавистният на теб Дачев се справя отлично. На моменти ми изглеждаш като стар динозавър в бизнеса от деветдесетте години, който е отпаднал с времето и сега обвинява за всичко някой друг, но не и себе си.
                      Има и още нещо, което за мен е важно. Основният проблем в България не е материалното. То ще се подобри много бързо. Проблема е в човешките отношения. Там нещата трудно ще се разрешат.
                      Успех в търговията.

                      Коментар


                      • Кеширалите миченца ще бъдат брутално избичени отзад. Но, това си е техен проблем, разбира се.
                        И мен това изобщо не ме интересува.

                        Коментар


                        • 4Д. извинявай , но за мен ти си обсебен от политиката..Можеш да се сдържаш много , но напълно се демаскира като чиновник на управляващите и защитник на техните глупости в икономиката..Разбирам, че си защитаваш заплатата и назначението си, но стана съвсем безкритично..Вие превърнахте макроикономиката в лъжи и фалшива пропаганда..Като как ще увеличаваш дълга и без инвестиции в икономиката и ще го рекламирате , като успешно..Не в първи курс , а и в икономическите техникуми знаят , че това са глупости..Това , което правите е наукообразна лъжа за лошата икономическа политика..Без да правите икономически реформи, все увеличавате разходите в администрацията..Вие не давате отговори и решения, Вие пробутвате опорки и фалшиви новини..Големи хвалби за смешните 4% ръст, след като толкова имаме да наваксваме и сме най- бедните и най- корумпирани в ЕС....Сложи си ръка на сърцето и кажи, това ли ти е мечтата за Българската икономика..

                          Интересно ми е как обесняваш тази простичка статия на Инвестор..

                          http://www.investor.bg/biudjet-i-fin...2016-g-248917/

                          Моля да обясниш и колко е полезно за демографията след дълговете да увеличите детските надбавки с 3 лева , а на министрите си партийци с 1000 лева..Това ли е икономика, или тя е само в суджука, НДКа и скъпите магистрали..

                          https://news.bg/politics/detskite-na...ot-2018-g.html Детските надбавки скачат с 3 лв. от 2018 г.

                          Резултатите от управлението Ви се виждат в рязко намалелите инвестиции, бедността и Борсата..



                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Bivol Разгледай мнение

                            Извинявай, но не разбрах какво ще трябва да се случи на Димитровден, често го споменаваш явно съм пропуснал някоя новина ?
                            Ааааа...., нищо особено... стой и гледай...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                              Дех, продължаваш с фалшивите новини...
                              не ти ли стига да набутваш хора в каца без дъно А?
                              Какви фалшиви новини, бе Монти? Ето ти линка, чети:
                              http://www.dnevnik.bg/biznes/2017/10...i_bjudjeta_na/

                              Коментар


                              • Бикът ще клеца заспиващата баба Меца с големия суджук. Коледата иде.

                                Коментар

                                Working...
                                X