IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
    Кире, как го видя това, че индекса от 1,5 - 2 г. е в ръст. !? Последния ръст не започна ли от никиту през миналия септември !? Ако и той започне да продава, да не ни върне 5г назад?!
    Та той си продава... и графиката му Аресва... все повече...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
      Броят на кеширалите рязко се повиши.
      И някои кеширали малоумници са свръх активни.
      А и доста стари мераклии се появиха мачкайки кеша с потни ръчички.
      Явно кеш при теб нЯма и зора ти е доста голям и по цял ден дрънкаш глупости ходи взимай кредит или репа ,че пробойни имаш по всички флангове
      Все пак е зима снега заваля на БФБ пистата първа отвори дай го по спокойно на пролет може да видиш зелено до тогава намазвай ските и хич да не пука

      Коментар


      • Пуснете оная графика дето показва настроението и нагласите на пазара, по спомен мисля че сме някъде към 12

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
          Броят на кеширалите малоумници рязко се повиши.
          А и доста стари мераклии се появиха мачкайки кеша с потни ръчички.
          Бил съм в твоето положение и не е приятно но за следващата корекция ще гледаш по трезво на ситуацията! С времето разбираш че приказките не са толкова важни а действията.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
            Писах ви го преди 20-тина дни и пак ще го повторя. При Софарма е ключа от палатката. От там тръгна корекцията, от там ще и приключи!
            Умните играчи не се вайкат, а се възползват от такива движения
            Успех!
            Аз пък ще река друго,от Експат тръгна ръста на Софикс и Експат може или да продължи ръста или да го приземи.Времето ще покаже

            Коментар


            • Броят на кеширалите рязко се повиши.
              И някои кеширали малоумници са свръх активни.
              А и доста стари мераклии се появиха мачкайки кеша с потни ръчички.
              Last edited by Три без коз; 24.10.2017, 20:11.

              Коментар


              • Кире, как го видя това, че индекса от 1,5 - 2 г. е в ръст. !? Последния ръст не започна ли от никиту през миналия септември !? Ако и той започне да продава, да не ни върне 5г назад?!
                Не е препоръка... !!!
                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                Коментар


                • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

                  Виж сега... малко по-долу Нет-а е сложил една хубава снимка...

                  Надявам се разпознаваш изображението на снимката... Ама има и детайли... ще е нужен и окоп... след бобслея... Щото... след теб по улея идват още...
                  С кво се друсаш бе! Не е на добре работата. Но това си е твой проблем.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
                    Та с какъв оборот стана тоя толкова голям спад днес? Кеширалите, ако знаят, да кажат.
                    Виж сега... малко по-долу Нет-а е сложил една хубава снимка...

                    Надявам се разпознаваш изображението на снимката... Ама има и детайли... ще е нужен и окоп... след бобслея... Щото... след теб по улея идват още...

                    Коментар


                    • Та с какъв оборот стана тоя толкова голям спад днес? Кеширалите, ако знаят, да кажат.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                        ...Ако спада свърши скоро, това ще е супер добър сигнал за мен, че ИП и Фондовете имат сериозни намерения да го развиват макар и бавно..

                        Аз разбира се ще се възползвам от възможностите, които дава пазара..Успех на всички колеги и без паника..

                        Не е препоръка за инвестиционни решения..
                        Мдаааа, Ако...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение
                          Мдааа, прав си Киро, не видях Големите да продават а камо ли да летят кюфтета
                          Кифтетата се договарят... Щом не летят кИфтета/ като се сетя и за тях/... явно няма... Значи следва... кой кво може да поеме... Ако може... и има силата...

                          Коментар


                          • Мултак, знаеш много добре че западните спекуланти влизат когато книгите не са ..... пени

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                              Браво Манчо, да дам и аз моята скромна прогноза ...Първо технически след покачването на СОФИКС през изминалите 1,5-2 години е нормална и допустима до ниво поне 600 пункта..Допускам и възможност да слезе до 570, даже до 550 пункта..Сега да разгледаме една дуга хипотеза - Кога Големите , които продават ще имат сметка да влезат пак , за да направят разлика- аз ако съм в екипите им поне 100-120-150 пункта от спад от временният връх условно 720 пункта..Това , което се коментира за Софарма само спомага спада, но едва ли е основна причина.Верни са и разсъжденията, че чужди инвеститори- малки засега могат да дойдат само, когато пазара е евтин и определено изгоден..Така бих направил и когато знам , че няма скоро да дойдат чужди големи инвеститори..Ще люшкам пазара през няколко години да се правят по едни 100-150 пункта за да се прави някаква доходност..Разбира се това не е препоръка за инвестиции и решения за покупка..ПАРИ ОТ ВЪТРЕШНИ ИЗТОЧНИЦИ СПОРЕД ТОВА МОДЕЛЧЕ ЩЕ ДОЙДАТ , КОГАТО ИМАШ РАЗЛИКА ЗА ДА ВЛЕЗЕШ И СПЕЧЕЛИШ ПАК..Ако спада свърши скоро, това ще е супер добър сигнал за мен, че ИП и Фондовете имат сериозни намерения да го развиват макар и бавно..

                              Аз разбира се ще се възползвам от възможностите, които дава пазара..Успех на всички колеги и без паника..

                              Не е препоръка за инвестиционни решения..
                              Както казваш -може да са решили, че е време да влязат и да натискат цените... ама да са го решили преди месец...
                              За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                                Браво Манчо, да дам и аз моята скромна прогноза ...Първо технически след покачването на СОФИКС през изминалите 1,5-2 години е нормална и допустима до ниво поне 600 пункта..Допускам и възможност да слезе до 570, даже до 550 пункта..Сега да разгледаме една дуга хипотеза - Кога Големите , които продават ще имат сметка да влезат пак , за да направят разлика- аз ако съм в екипите им поне 100-120-150 пункта от спад от временният връх условно 720 пункта..Това , което се коментира за Софарма само спомага спада, но едва ли е основна причина.Верни са и разсъжденията, че чужди инвеститори- малки засега могат да дойдат само, когато пазара е евтин и определено изгоден..Така бих направил и когато знам , че няма скоро да дойдат чужди големи инвеститори..Ще люшкам пазара през няколко години да се правят по едни 100-150 пункта за да се прави някаква доходност..Разбира се това не е препоръка за инвестиции и решения за покупка..ПАРИ ОТ ВЪТРЕШНИ ИЗТОЧНИЦИ СПОРЕД ТОВА МОДЕЛЧЕ ЩЕ ДОЙДАТ , КОГАТО ИМАШ РАЗЛИКА ЗА ДА ВЛЕЗЕШ И СПЕЧЕЛИШ ПАК..Ако спада свърши скоро, това ще е супер добър сигнал за мен, че ИП и Фондовете имат сериозни намерения да го развиват макар и бавно..

                                Аз разбира се ще се възползвам от възможностите, които дава пазара..Успех на всички колеги и без паника..

                                Не е препоръка за инвестиционни решения..
                                Ако има надежда за Франкфурт ,когато Софикс фонда дяловете пак станат по лефче ,тогава може някой западен спекулант да клъфне за няколко месеца и да излезе бързо....

                                Коментар

                                Working...
                                X