IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
    Кеширалите да кажат, какъв е оборота днес - без фармата.
    То като се появи оборота ще е време да се купува

    Коментар


    • Преци, според мен вероятността да се върнем на Нива от преди 5 години е много, много малка..,Защото- 1.Няма големи неочаквани продавачи , както беше Артио преди години..2,Индекса има немалка подкрепа от не лошите макроикономически показатели, които преди години бяха съвсем други..3,Големите спадове не са изгодни на ИП и Фондовете 3,Никиту донякъде балансира и е в синхрон с ИП .За мене малко вероятно да се сурне на нива под 550 пункта.. 4,Доста се подобриха резултатите в отчетите на публичните компании за такива ниски нива..

      Писаното не е препоръка и съвет за инвестиционни решения, а лично мнение..

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
        Кеширалите да кажат, какъв е оборота днес - без фармата.
        Я кажи ти днес колко отскочи в посока на долу
        Кеширалите сигурно си пият питието и ти се смеят на глупостите ти в форума ,няма дърво къде да не си го уцелил

        Коментар


        • Кеширалите да кажат, какъв е оборота днес - без фармата.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение
            Безкозов, що не отговори на въпроса на Дядо...??? ))))))))
            Къш бре!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

              По добре да не казвам къде имам ,че какъвто карък си
              Ма то пък и кеш нямаш виж кво те пита Дядо Коледа
              Имаш 2 кредита и 5 кокошки на село.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Дядо Коледа Разгледай мнение

                По- добре с потни ръчички и кеш, отколкото с червени минуси на екрана и да гледаш всеки ден как ти се изпаряват парите. Лапнал си го до гърлото ми се струва!
                Щеше да бъдеш смешен, ако не беше толкова жалък.
                Въпросът е дали на теб не ти е влезнал до сливиците, кеширалия. Трудно се купува при рязко отскачащи цени.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                  Ти просто имаш една голяма уста.
                  А акции си мечтаеш да имаш.
                  По добре да не казвам къде имам ,че какъвто карък си
                  Ма то пък и кеш нямаш виж кво те пита Дядо Коледа

                  Коментар


                  • Безкозов, що не отговори на въпроса на Дядо...??? ))))))))

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                      Що бре аз имам артии и не го крия не съм се набутал в най-големите дървета като теб
                      За мен си индикатор ,че къде си влязъл трябва се продава
                      Ти просто имаш една голяма уста.
                      А акции си мечтаеш да имаш.

                      Коментар


                      • Много обичам, когато съм подготвен някой да ми се прави на мечка!
                        Last edited by tony1975; 24.10.2017, 20:36.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                          Бил съм в твоето положение и не е приятно но за следващата корекция ще гледаш по трезво на ситуацията! С времето разбираш че приказките не са толкова важни а действията.
                          На мен ми е приятно. Особено като знам, какво следва. Прекалено дълго имаше бездействие.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                            Веднъж ти казах, че си неграмотен. А сега искам да ти кажа, че си просто един кеширал многознайко.
                            Що бре аз имам артии и не го крия не съм се набутал в най-големите дървета като теб
                            За мен си индикатор ,че къде си влязъл трябва се продава

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                              Явно кеш при теб нЯма и зора ти е доста голям и по цял ден дрънкаш глупости ходи взимай кредит или репа ,че пробойни имаш по всички флангове
                              Все пак е зима снега заваля на БФБ пистата първа отвори дай го по спокойно на пролет може да видиш зелено до тогава намазвай ските и хич да не пука
                              Веднъж ти казах, че си неграмотен. А сега искам да ти кажа, че си просто един кеширал многознайко.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
                                Броят на кеширалите рязко се повиши.
                                И някои кеширали малоумници са свръх активни.
                                А и доста стари мераклии се появиха мачкайки кеша с потни ръчички.
                                По- добре с потни ръчички и кеш, отколкото с червени минуси на екрана и да гледаш всеки ден как ти се изпаряват парите. Лапнал си го до гърлото ми се струва!

                                Коментар

                                Working...
                                X