IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Дръвфармата е пълен сел откъдето и да я погледнеш...
    Няма препоръки.
    Custodite sortem vestram

    Коментар


    • Батя право дума за причината и това е Софарма. Друг е въпроса дали сега е момента да се влиза или да се изчака “решението на проблема там” и тогава да се купи пък макар и на по-високи нива. Всичко зависи от риска, който човек е склонен да поеме, хоризонта на инвестицията и най-важното големината на портфейла. Ако портфолиото ти е до 50-100 хил според мен е по-добре да се изчака. Но въпросът е тези с по-големите портфейли какво правят. Като обърне пазара няма гонене, няма аскове, няма пълнене. Няма верен отговор, всеки сам си преценява. Лошото е, че аз се чудя какво да правя

      Коментар


      • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

        Мерси .... Това е по скоро неква перверзия дето направих, повече ме интересуват едни 3-4 неща, които трябва да се случат до края на годината или поне така се надявам. А ако ми пуснат, както колегата по-долу каза "на дънна" ..... ще е гоялм цирк Шъ съ похваля и шъ почерпЪ
        Каквото такова...! Да е най-доброто...!

        Ама това за срещата на инвеститорите ми е влязло в главата..., и... мисля да се съберем...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от realista
          Очаквам около 570-80 да се направи някакъв опит за стабилно обръщане на посоката. Може и да греша. Имам акции. Не е препоръка за нищо.
          ще тр, и аз да го погледна пак, от август не го гледах. Май бързо се шусна днес Oчаквах, че по-бавно ще го приземи грваитацията,))) както каза BigBear,. корекциите са мъчителни на бфб и си мислех, че ще е с бавни стъпки и по-хоризонтално )))) Ама ако са се събрали много маймунки на клона!? - ще гледаме да видим)) Ако се окаже прав дядо Коледа (Y) за дължината на корекцията .... в края суджуците ще са годни за консумация, но доста ще са поизсъхнали А помните ли какво каза още, за кеша !?))))
          Не е препоръка... !!!
          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

          Коментар


          • Първоначално изпратено от johny-bravo Разгледай мнение



            А по-умните се набиха в КТБ
            Ако говорим за депозити..., няма сми... когато мустака и порки ставаха "приятели"..., през ден бяха на среща в заведението ми...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

              Не се знае... Да си припомним: "Когато баш не очакваш... по Димитровден... Успех!
              Мерси .... Това е по скоро неква перверзия дето направих, повече ме интересуват едни 3-4 неща, които трябва да се случат до края на годината или поне така се надявам. А ако ми пуснат, както колегата по-долу каза "на дънна" ..... ще е гоялм цирк Шъ съ похваля и шъ почерпЪ
              Life won't wait for you.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Fiscalist Разгледай мнение

                Бих ти казал къде точно ги очаквам, но май няма да ми е от полза ха ха ха
                Сега..., нали си ловец... нЕма да издаваш капаните...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

                  Подаръци ще има за всички от... сърце...
                  Бих ти казал къде точно ги очаквам, но май няма да ми е от полза ха ха ха
                  Custodite sortem vestram

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

                    Те... "умните"..., така се възползваха и 2008-ма...


                    А по-умните се набиха в КТБ

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Fiscalist Разгледай мнение
                      Добър ден днес, обаче се надявам утре на малко по-голяма активност по определени позиции
                      Подаръци ще има за всички от... сърце...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

                        Taм където и на колкото ги чакам .... едва ли
                        Не се знае... Да си припомним: "Когато баш не очакваш... по Димитровден... Успех!

                        Коментар


                        • Добър ден днес, обаче се надявам утре на малко по-голяма активност по определени позиции
                          Custodite sortem vestram

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pjc50313869 Разгледай мнение

                            При сегашни P/E на нашия пазар и този в САЩ, нашия направо си е евтин... S&P500 гони P/E 26. А макроикономическите данни?
                            Аз продължавам да съм по-консервативен и не вдигам над П/Е форуърд 15 за БФБ. Всичко останало заминава в ликвидни премии/вижда се напоследък защо/. Все пак досега съм продал едва половината компании от портфейла, нискорисковите не виждам причина да ги махам.

                            Коментар


                            • Очаквам около 570-80 да се направи някакъв опит за стабилно обръщане на посоката. Може и да греша. Имам акции. Не е препоръка за нищо.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

                                И утре е ден... ше пуснат...
                                Taм където и на колкото ги чакам .... едва ли
                                Life won't wait for you.

                                Коментар

                                Working...
                                X