IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Софикс е вече на зелено.
    Кеширалите многознайковци с потните ръчички да кажат нещо. ​​​​​​

    Коментар


    • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

      Πoдaдeнитe зaявĸи ca зa нaд 32 млpд. лeвa или зa oĸoлo 290 млн. aĸции. Πpeзaпиcвaнeтo пo пъpвoнaчaлни дaнни e oĸoлo 1 480 пъти.
      То пък все едно някой даваше кеша за това записване. Всеки си правеше сметка колко иска да вземе и блъскаше 1000 пъти отгоре на думи че да може да вземе нещо. Никой не ни караше да слагаме кеша на масата и никой не е искал а и можел да сложи кеш за това което казва че иска да записва

      Коментар


      • Боят,секишът и гръцката музика по принцип ме кефят,не ме кефят празните приказки алабализмите в стил Болшой театър
        който се вихри в няколко основни теми.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

          В абсолютно изражение, по спомен мина 145,00 леФа тогава... на пода... Беше е.ати боя за артии... ))))))))) То бЕха едни... не знам си колко пъти презаписвания...
          Бъркаш се, ИПОто беше на 110 лева, но търговията отвори над 300...

          Обаче това са акции преди сплита, което не е коректно да се сравняват с днешните цени.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Minka Разгледай мнение

            Трейс колко беше на ИПО-то, че забравих? Сериозно питам.
            Πoдaдeнитe зaявĸи ca зa нaд 32 млpд. лeвa или зa oĸoлo 290 млн. aĸции. Πpeзaпиcвaнeтo пo пъpвoнaчaлни дaнни e oĸoлo 1 480 пъти.
            Last edited by mibova; 25.10.2017, 15:48. Причина: забранен линк

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

              Такива не съм имал никога, но съм имал някакви намерения преди 7 години, кеширал многознайко. И се запиши на вечерно, може и да вдигнеш нивото.
              Стига цял ден рева по форумите и все другите да са ти виновни ,че се набил само в дървета

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Minka Разгледай мнение

                Трейс колко беше на ИПО-то, че забравих? Сериозно питам.
                В абсолютно изражение, по спомен мина 145,00 леФа тогава... на пода... Беше е.ати боя за артии... ))))))))) То бЕха едни... не знам си колко пъти презаписвания...
                Last edited by maverik; 25.10.2017, 15:37.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Minka Разгледай мнение

                  Трейс колко беше на ИПО-то, че забравих? Сериозно питам.
                  lobos да каже. Той ги знае нещата.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                    Безкозовия кога да чакаме Трейса на 35-40 лева коя година?
                    Казах ти таз игра не е за теб
                    Такива не съм имал никога, но съм имал някакви намерения преди 7 години, кеширал многознайко. И се запиши на вечерно, може и да вдигнеш нивото.
                    Last edited by Три без коз; 25.10.2017, 15:20.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                      Безкозовия кога да чакаме Трейса на 35-40 лева коя година?
                      Казах ти таз игра не за теб
                      Трейс колко беше на ИПО-то, че забравих? Сериозно питам.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                        Стои изпотен някъде с дядо си Коледа, прецаканата и нета и чакат lobos и Мечето Монти да се потят заедно.
                        Безкозовия кога да чакаме Трейса на 35-40 лева коя година?
                        Казах ти таз игра не е за теб
                        Last edited by lobos; 25.10.2017, 15:16.

                        Коментар


                        • Aбе спатията .... спатия .... купа ... каро .... важното е Черния Петър да не му остане в ръцете на човек
                          Life won't wait for you.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Fiscalist Разгледай мнение
                            Какаво затишие само... но според мен спатията още не е минала...

                            Няма препоръка
                            Мноо ясно... Репетиции...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

                              Маверик къде е?
                              Стои изпотен някъде с дядо си Коледа, прецаканата и нета и чакат lobos и Мечето Монти да се потят заедно.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

                                Маверик къде е?
                                Потни са му ръцете и сигурно се плъзгат по клавиатурата та затова не може да пише

                                Коментар

                                Working...
                                X