IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение
    За добро или зло съм 99,98% в акции!
    Некрофилчета розови, казах ви го достатъчно ясно сутринта, и Батя ви го каза, ама не слушате!... Сега можете да продължите да се самозалъгвате, а аз трябва да се върна на масата, защото градусът е висок... Наздраве! Имам личен рекорд - реализирах най-голямата си дневна печалба - мнооооого минимални заплати!... (Дано не ме чуят Горанов или синдикатите!).

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Innocent Разгледай мнение
      Не е виц ... днес чух двама таксиджии да си говорят за търговия с акции на БФБ. Споменаха няколко пъти най-голямата компания за производство на лекарства в България, стана ми интересно и се заслушах. Говориха си разпалено и с много голям респект за някакъв много богат български спекулант търгуваш от скоро на БФБ. Предполагат, че е милионер, може би в евро, поне така казват ... по прякор "Мавъра". Бил нещо като "Супер Зведа" на "Форума", всички много го уважавали, думата му "тежала", разбирал от всичко и можел да бъде навсякъде. Имал сериозни връзки в Холивуд и когато не търгувал участвал във филми. Изпълнявал главна голя в уестърн-комедия в близкото минало. "Мавъра" бил много способен и известен човек ... всички много го уважавали. Искал да "лапне пакета" на "Рома" на тънка цена. Поставил си срок до Димитров ден, но "Рома" не искал да продава на ниска цена и "Мавъра" се отказал, но пак щял да опита, скоро ... Сега търгувал в Щатите или поне така пишел във форума, там не го познавали много, но и там щял да стане известен ... скоро.

      Коментар


      • Не е виц ... днес чух двама таксиджии да си говорят за търговия с акции на БФБ. Споменаха няколко пъти най-голямата компания за производство на лекарства в България, стана ми интересно и се заслушах. Говориха си разпалено и с много голям респект за някакъв много богат български спекулант търгуващ от скоро на БФБ. Предполагат, че е милионер, може би в евро, поне така казват ... по прякор "Мавъра". Бил нещо като "Супер Зведа" на "Форума", всички много го уважавали, думата му "тежала", разбирал от всичко и можел да бъде навсякъде. Имал сериозни връзки в Холивуд и когато не търгувал участвал във филми. Изпълнявал главна голя в уестърн-комедия в близкото минало. "Мавъра" бил много способен и известен човек ... всички много го уважавали. Искал да "лапне пакета" на "Рома" на тънка цена. Поставил си срок до Димитров ден, но "Рома" не искал да продава на ниска цена и "Мавъра" се отказал, но пак щял да опита, скоро ... Сега търгувал в Щатите или поне така пишел във форума, там не го познавали много, но и там щял да стане известен ... скоро.

        Всяка прилика с действителни лица и събития е случайна
        Last edited by Innocent; 27.10.2017, 20:49.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
          Май се надяваш на разпад на ЕU...да беше казал по-рано.... щяхме да вземем по на сериозно
          Ти, още ли вярваш в оцеляването му... ?!?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

            Там е камъчето, което..., продължението е ясно...
            Май се надяваш на разпад на ЕU...да беше казал по-рано.... щяхме да те вземем по на сериозно
            За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
              Кеширалите многознайковци ще се спукат от яд.
              Но така е, като не ги разбирате нещата.
              Но това си е ваш проблем, разбира се.
              Безкозов прав си не ги разбираме нещата като теб ,не всеки може да уцели върховете и да купува Тапети
              Днес малко е зелено намаляха ли загубите поне за днес де

              Коментар


              • Мечето Монти и то активно се включило в определянето на нова дата на апокалипсиса.

                Коментар


                • Кеширалите многознайковци ще се спукат от яд.
                  Но така е, като не ги разбирате нещата.
                  Но това си е ваш проблем, разбира се.
                  Last edited by Три без коз; 27.10.2017, 19:43.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
                    Нашата меца е слаба работа дано само да не изтърват Каталунската меца
                    Там е камъчето, което..., продължението е ясно...

                    Коментар


                    • Нашата меца е слаба работа дано само да не изтърват Каталунската меца

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                        Не бързай! Нека първо да видим, дали мецата ще разпусне мечото хорце в началото на новия месец ! Паживем увидем
                        Аз ви казах, че моята работа си я свърших. Какво ще прави мецата слабо ме интересува. Наздраве на всички!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Агресивен бик
                          Днес баба Меца беше хвърлена в нокдаун
                          Не бързай! Нека първо да видим, дали мецата ще разпусне мечото хорце в началото на новия месец ! Паживем увидем
                          Не е препоръка... !!!
                          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                            Интересен ден! а беше тръгнал много слабо. Някой беше решил днеска да подсили биците стабилно и малките го последваха с рогата напред Да видим баба меца дали ще отговори
                            Всеки мисли с главата си и после отговаря за решенията си...
                            Моето мнение е , че отчетите заедно с края на месеца и преоценка на акциите накараха част от фондовете и м.мейкърите да подпомогнат акциите ,откъдете се включи и с малко част от пасивната публика ...
                            Още наблюденията ми показват, че има много агънца и овчици който ще ги люшкат нагорЕ , надолЕ и ще пускат фира и по двата пътя....докато не остане нито една...за изяждане
                            За мен днес ,30 и 31 октомври ще бъде добър ден за продавачите.....
                            Не е препоръка..
                            И специално за люкчо да не ме дразни ,че съм толерантен когато пада борсата и не насаждам страх допълнително към тренда....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

                              Виж..., един път ти казах... Да си имаме уважението...! Това не включва епитети! Минаваш в лични нападки и няма да е добре за теб!
                              Смешник, искаш да те уважават!
                              Когато те срещнат тези, които излъга, ще те скъсат от уважение.
                              А какво е добре за мен, не е твоя работа.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                                Интересен ден! а беше тръгнал много слабо. Някой беше решил днеска да подсили биците стабилно и малките го последваха с рогата напред Да видим баба меца дали ще отговори
                                То е ясно..., ше им нашока рЕпата на 1-во число...
                                Last edited by maverik; 27.10.2017, 18:39.

                                Коментар

                                Working...
                                X