IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
    Май се надяваш на разпад на ЕU...да беше казал по-рано.... щяхме да вземем по на сериозно
    Ти, още ли вярваш в оцеляването му... ?!?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

      Там е камъчето, което..., продължението е ясно...
      Май се надяваш на разпад на ЕU...да беше казал по-рано.... щяхме да те вземем по на сериозно
      За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
        Кеширалите многознайковци ще се спукат от яд.
        Но така е, като не ги разбирате нещата.
        Но това си е ваш проблем, разбира се.
        Безкозов прав си не ги разбираме нещата като теб ,не всеки може да уцели върховете и да купува Тапети
        Днес малко е зелено намаляха ли загубите поне за днес де

        Коментар


        • Мечето Монти и то активно се включило в определянето на нова дата на апокалипсиса.

          Коментар


          • Кеширалите многознайковци ще се спукат от яд.
            Но така е, като не ги разбирате нещата.
            Но това си е ваш проблем, разбира се.
            Last edited by Три без коз; 27.10.2017, 19:43.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
              Нашата меца е слаба работа дано само да не изтърват Каталунската меца
              Там е камъчето, което..., продължението е ясно...

              Коментар


              • Нашата меца е слаба работа дано само да не изтърват Каталунската меца

                Коментар


                • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                  Не бързай! Нека първо да видим, дали мецата ще разпусне мечото хорце в началото на новия месец ! Паживем увидем
                  Аз ви казах, че моята работа си я свърших. Какво ще прави мецата слабо ме интересува. Наздраве на всички!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Агресивен бик
                    Днес баба Меца беше хвърлена в нокдаун
                    Не бързай! Нека първо да видим, дали мецата ще разпусне мечото хорце в началото на новия месец ! Паживем увидем
                    Не е препоръка... !!!
                    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                      Интересен ден! а беше тръгнал много слабо. Някой беше решил днеска да подсили биците стабилно и малките го последваха с рогата напред Да видим баба меца дали ще отговори
                      Всеки мисли с главата си и после отговаря за решенията си...
                      Моето мнение е , че отчетите заедно с края на месеца и преоценка на акциите накараха част от фондовете и м.мейкърите да подпомогнат акциите ,откъдете се включи и с малко част от пасивната публика ...
                      Още наблюденията ми показват, че има много агънца и овчици който ще ги люшкат нагорЕ , надолЕ и ще пускат фира и по двата пътя....докато не остане нито една...за изяждане
                      За мен днес ,30 и 31 октомври ще бъде добър ден за продавачите.....
                      Не е препоръка..
                      И специално за люкчо да не ме дразни ,че съм толерантен когато пада борсата и не насаждам страх допълнително към тренда....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

                        Виж..., един път ти казах... Да си имаме уважението...! Това не включва епитети! Минаваш в лични нападки и няма да е добре за теб!
                        Смешник, искаш да те уважават!
                        Когато те срещнат тези, които излъга, ще те скъсат от уважение.
                        А какво е добре за мен, не е твоя работа.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                          Интересен ден! а беше тръгнал много слабо. Някой беше решил днеска да подсили биците стабилно и малките го последваха с рогата напред Да видим баба меца дали ще отговори
                          То е ясно..., ше им нашока рЕпата на 1-во число...
                          Last edited by maverik; 27.10.2017, 18:39.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                            Ей опасни сте, правите струвате все с дяволчето на 666 се бъзикате.
                            Интересен ден! а беше тръгнал много слабо. Някой беше решил днеска да подсили биците стабилно и малките го последваха с рогата напред Да видим баба меца дали ще отговори

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                              Днес баба Меца беше хвърлена в нокдаун
                              Мдааа..., така мислеха телетата / и аз бях в техния отбор тогава / и 2007-ма..., около тая дата... Все пак има сериозна разлика с настоящето..., Ама след 3-4 дни започна... ледената пързалка... После и каските не помагаха...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                                Смешник, на ква дрога си. Смени дилъра.
                                Виж..., един път ти казах... Да си имаме уважението...! Това не включва епитети! Минаваш в лични нападки и няма да е добре за теб!

                                Коментар

                                Working...
                                X