IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Това е все едно някой да докаже, че Пеевски е свързан с КТБ ..... или, че новия закон трябва да засегне Техномаркет, БТК/НУРТС, Булгартабак, печатницата и имотите на Бисер Лазов .....
    Life won't wait for you.

    Коментар


    • И елана бяха в кулите на чичо, а какво се получи после при севтополис !? Нямат връзка разбира се, която да следва от това, че са в една сграда
      Не е препоръка... !!!
      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

      Коментар


      • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
        Който ми докаже, че групата около Тексимбанк е свързана с групата около ЦКБ, ще му дам половин царство и ръката на принцесата ... Пак хубава и принципна идея ще я съсипят.
        Хаха трудна работа примерно централите на ПФ Съгласие и ТексимБанк са в една сграда

        Коментар


        • Който ми докаже, че групата около Тексимбанк е свързана с групата около ЦКБ, ще му дам половин царство и ръката на принцесата ... Пак хубава и принципна идея ще я съсипят.
          Life won't wait for you.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Bivol Разгледай мнение
            Пенсионните фондове имат година да излязат от инвестиции в свързани лица

            Коментари ?

            дали по този начин няма да се получи сриване на борсата, което е точно обратното от желанието управляващите ?
            Мне! Гумен нож е това! За една година ще се намерят много варианти и драма няма да има..
            Нещо друго ще трябва да се измисли за жадувания срив..

            Коментар


            • Ха ха ха нима мислиш че това не договорено ??

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Bivol Разгледай мнение
                Пенсионните фондове имат година да излязат от инвестиции в свързани лица

                Коментари ?

                дали по този начин няма да се получи сриване на борсата, което е точно обратното от желанието управляващите ?
                ще са интересни ЦКБ сила , Бъдеще , Съгласие и другите не са стока....
                Ще гледате пак 400 с радост.....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Bivol Разгледай мнение
                  Пенсионните фондове имат година да излязат от инвестиции в свързани лица

                  Коментари ?

                  дали по този начин няма да се получи сриване на борсата, което е точно обратното от желанието управляващите ?

                  Определено тази промяна крие рискове краткосрочно! За по стриктен контрол за свързани лица се говори от известно време та предстои да видим как ще се отрази на някой дружества.

                  Коментар


                  • Пенсионните фондове имат година да излязат от инвестиции в свързани лица

                    Коментари ?

                    дали по този начин няма да се получи сриване на борсата, което е точно обратното от желанието управляващите ?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
                      До обяд само 15 хил лева оборот и 22 сделки за всички акции в Софикс
                      Сигурно щото няма продавачи

                      Коментар


                      • До обяд само 15 хил лева оборот и 22 сделки за всички акции в Софикс

                        Коментар


                        • Усеща се ботуша отново... аз съм сложил тук таме канче, но за сега не ми подават матрял..

                          Няма препоръка
                          Custodite sortem vestram

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Батя
                            Ето ти тогава една още по-добра: Аз съм на 106% в БГ акции, с тенденция да ги направя 130% Хайде смей се на воля сега
                            Не ти много смешно Батя, кофти ситуация Но пък ако пак се вдигне скоро индекса на 730 ще станат и тези 130% - сега некеширани, но дано стане, че да ги кешираш, нале!? Всички искаме 730 в такъв случай сме оптимисти. Ама и само с шитове като бордчета елтосчета ... май не става играта, нале!? И сега ако са 106 ще има ли ново репо за оферта при фармата !?))))
                            Не е препоръка... !!!
                            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Minka Разгледай мнение

                              .... Неслучайно всичко в момента е нагоре, и пак нагоре при ниска волатилност.
                              Което е сигнал за...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
                                Така като гледам накъде отиват работите очертава се 0,0% годишна доходностт от кеша през следващата петилетка.
                                Мен ме е яд, че не си купих тапети преди 2-3 години, сега можеше да се пенсионирам като ги гледам на какви цени са били тогава...
                                Минало-заминало ,пазари бол винаги излиза нещо интересно ...

                                Коментар

                                Working...
                                X