IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • [quote=VNM]Викаш, леко е прецакана, а? [q] Ако беше леко щеше да е дпбре Доста неприятно, дано е оцеляла
    Не е препоръка... !!!
    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

    Коментар


    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
      горката женица ...
      Викаш, леко е прецакана, а?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
        горката женица ...
        Какво прави там... но това не са разговри за тази тема

        Коментар


        • горката женица ...
          Не е препоръка... !!!
          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
            В петък се появиха двама-трима купувачи и показаха какво се случва дори и при полъх за край на корекцията!
            Успех на биците!

            Оп оп !!!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Minka Разгледай мнение

              А който гледа SOFIX от 2001 г. насам да не мислиш, че му е много приятно?! При условие, че другите борси за това време направиха чудеса.
              E, разбирам да бе рекъл от 2005-6 насам (дори и от края на 2003 става), ама за цитирания от тебе период нещо не се вързва тезата. Виж пак числата.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                В петък се появиха двама-трима купувачи и показаха какво се случва дори и при полъх за край на корекцията!
                Успех на биците!

                Следим безпристрастно мача Днес сигурно ще има опити за осребряване на петъчните процентчета, но... да видим какви ще се окажат преобладаващите настроения. След като лихвите по депозитите спряха да носят, сега и недвижимите намалиха темпото... А парата е като водата - търси си място!

                Коментар


                • В петък се появиха двама-трима купувачи и показаха какво се случва дори и при полъх за край на корекцията!
                  Успех на биците!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                    За последните 10г. Софикс се е свил с 865/13 = 65% Те. минус 65%. Коментарите не го променят. Просто зависи от коя точка и какъв интервал се смята
                    А който гледа SOFIX от 2001 г. насам да не мислиш, че му е много приятно?! При условие, че другите борси за това време направиха чудеса.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                      Не изяждА А РАЗЯЖДА..МНОГО ПО- БОЛЕЗНЕНО Е.. Аз не вярвам някой нормален инвеститор да е доволен от последните 9 години..Трябвапе вече да сме достигнали близо до нивото от 2008г, а сме много далече..Причините са коментирани много пъти..Дано се променят нещата преди да дойде следващата световна криза..
                      Ще има брутално рали. Споко.

                      Коментар


                      • Не изяждА А РАЗЯЖДА..МНОГО ПО- БОЛЕЗНЕНО Е.. Аз не вярвам някой нормален инвеститор да е доволен от последните 9 години..Трябвапе вече да сме достигнали близо до нивото от 2008г, а сме много далече..Причините са коментирани много пъти..Дано се променят нещата преди да дойде следващата световна криза..

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                          Решение добре , но не и самозаблуди..Да стоиш 9 години на 65% и да си доволен едва ли е само оптимизъм..
                          Кире, пак не си разбрал! Не аз, а SOFIX е на 65%. И не на 65%, а на -65%, заради кризата преди 10 години. Аз отдавна съм забравил загубата, но наистина не съм доволен от успеваемостта си - можеше да е по-голяма, съгласен съм. По-скоро съм неудовлетворен, но смятам, че така е с всеки човек, който е взискателен към себе си. Вечното недоволство от всички и всичко е друга работа - то е диагноза, защото замъглява посоката и изяжда душата! Всъщност, то е другото лице на страха. "Страх изяжда душа" - помниш ли?

                          Коментар


                          • Решение добре , но не и самозаблуди..Да стоиш 9 години на 65% и да си доволен едва ли е само оптимизъм..

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                              За последните 10г. Софикс се е свил с 865/13 = 65% Те. минус 65%. Коментарите не го променят. Просто зависи от коя точка и какъв интервал се смята
                              А преди 20 г. въобще го нямаше... - наистина зависи от гледната точка. Да се озърташ непрекъснато назад и да се страхуваш дори от собствената си сянка е параноично. Аз предпочитам да гледам напред и да търся решения!

                              Коментар


                              • А минус 65% означава че доста повече от двойно се е крашнал за 10г. За да стане поне двойно избушен, трябва да вземе да се върне до 950 някъде ))))
                                Не е препоръка... !!!
                                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                                Коментар

                                Working...
                                X