IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение

    Подобни изказвания са валидни единствено ако си купил в петък и днес си продал. Всякакви други "виртуални" печалби, "напред съм с хх%" и т.н., са просто празни приказки.
    Нека да е все така, останалото какви приказки са, не е толкова определящо. Ще продам, когато порасте колкото ме устройва.
    The strongest stand last.

    Коментар


    • Разни сладури дето нямат и пукната акция, влезли да дават съвети и мнения накъде щяла да върви борсата ! Тоя форум стана пълна пародия с тия индивиди тук !

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

        От петък насам съм +10%, ти колко направи?
        Няма как да ми обясниш, че греша с купуването на тапети, след като за три дни съм +10%.

        Софикс е 671 пункта, а ти го плачеш от 653, ЧЕ ЩЕ ПАДА... Е няма как, думите ти да имат стойност след такова очевадно различие.
        Амаааа, тия + 10% кеширани ли са или са виртуални...??? Щот виртуалните..., днес ги има... утре... ги нЕма... Изхода... е много тесен... Та, гледай да целнеш изхода..., а не стената!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

          От петък насам съм +10%, ти колко направи?
          Няма как да ми обясниш, че греша с купуването на тапети, след като за три дни съм +10%.

          Софикс е 671 пункта, а ти го плачеш от 653, ЧЕ ЩЕ ПАДА... Е няма как, думите ти да имат стойност след такова очевадно различие.
          Подобни изказвания са валидни единствено ако си купил в петък и днес си продал. Всякакви други "виртуални" печалби, "напред съм с хх%" и т.н., са просто празни приказки.

          He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение
            Телетата..., пак еуфория ги обвзела... )))))))

            К'во да продавам, като отдавна съм извън бре, Здравко...?!?
            Ония безкозовия..., само от 2800 км. види..., нЕк'ви ракети и е пълен с тапети... дългосрочно...
            Тонката..., кърти от всЕкъде - при фармата на 3,8 се снишава и не смее и да помисли да вземе..., ама на 4,10-15 допълва... и коктейли ще пие с чичо си... в кулите.... РазмЕта втори ден тук един клип и се радва... на филмчето...

            Питам ви: Дали няма да си счупите главите, като жената в клипчето..., в СТЕНАТА...?
            Аз на теб не мога да ти разбера плюенето тук, борсата като върви нагоре ревеш за пързалки, като е надолу пак същата работа ! А, като отдавна нямаш още повече недоумявам чии го дириш тук тогава ?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение
              Телетата..., пак еуфория ги обвзела... )))))))

              К'во да продавам, като отдавна съм извън бре, Здравко...?!?
              Ония безкозовия..., само от 2800 км. види..., нЕк'ви ракети и е пълен с тапети... дългосрочно...
              Тонката..., кърти от всЕкъде - при фармата на 3,8 се снишава и не смее и да помисли да вземе..., ама на 4,10-15 допълва... и коктейли ще пие с чичо си... в кулите.... РазмЕта втори ден тук един клип и се радва... на филмчето...

              Питам ви: Дали няма да си счупите главите, като жената в клипчето..., в СТЕНАТА...?
              От петък насам съм +10%, ти колко направи?
              Няма как да ми обясниш, че греша с купуването на тапети, след като за три дни съм +10%.

              Софикс е 671 пункта, а ти го плачеш от 653, ЧЕ ЩЕ ПАДА... Е няма как, думите ти да имат стойност след такова очевадно различие.
              The strongest stand last.

              Коментар


              • Телетата..., пак еуфория ги обвзела... )))))))

                К'во да продавам, като отдавна съм извън бре, Здравко...?!?
                Ония безкозовия..., само от 2800 км. види..., нЕк'ви ракети и е пълен с тапети... дългосрочно...
                Тонката..., кърти от всЕкъде - при фармата на 3,8 се снишава и не смее и да помисли да вземе..., ама на 4,10-15 допълва... и коктейли ще пие с чичо си... в кулите.... РазмЕта втори ден тук един клип и се радва... на филмчето...

                Питам ви: Дали няма да си счупите главите, като жената в клипчето..., в СТЕНАТА...?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от realista Разгледай мнение
                  Хората, които бягат пред бика са големи оптимисти.
                  хахаха, не бе, това са групичката паникьори, която продаде и сега плачат по форумите ден и нощ !

                  Коментар


                  • Хората, които бягат пред бика са големи оптимисти.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                      В петък се появиха двама-трима купувачи и показаха какво се случва дори и при полъх за край на корекцията!
                      Успех на биците!

                      Не мога да се сдържа

                      Коментар


                      • Абе къде са тия с каските? Да не глътнаха водичка... смeшници!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Иван Давидов Разгледай мнение
                          Някой може ли да изтълкува движението на дяловете при златния лев?

                          http://baud.bitballoon.com/#DF-Zlaten-lev-Indeks-30
                          Това значи, че холдингите ще паднат драматично, а Ванката ще си ги купи на половин цена отново, защото в момента има кеш и ще придобие още един апартамент в столицата! "Хвала, хвала на" Ванката!
                          Пътека се прави камък по камък!

                          Коментар


                          • Някой може ли да изтълкува движението на дяловете при златния лев?

                            http://baud.bitballoon.com/#DF-Zlaten-lev-Indeks-30

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Minka Разгледай мнение

                              Много си игрив ти, ще се наиграеш здраво, да си знаеш.
                              То се вижда, кой е игрив.
                              И кво знам аз, не е твоя работа.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                                За теб е ясно. То се вижда с просто невъоръжено око от 2800 километра.
                                Но защо ме занимаваш с такива въпроси!
                                Много си игрив ти, ще се наиграеш здраво, да си знаеш.

                                Коментар

                                Working...
                                X