IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ха, maverik, който продаде на дъното, отново се излага тук.
    И е по-неграмотен от оня другия lobos.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

      Нямам тапети..., за разлика от теб... ))))))))))))

      п.п. Спри се!
      Ха, това беше добро предложение ! Предлагам ти и ти да спреш !

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

        А и сега разбирам защо нямаш акции, защото разбираш само от тапети
        Нямам тапети..., за разлика от теб... ))))))))))))

        п.п. Спри се!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

          Здравко, проблема е..., че ти не правиш разлика между акция... и тапет..! Аз правя...!
          А и сега разбирам защо нямаш акции, защото разбираш само от тапети

          Коментар


          • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

            Здравко, проблема е..., че ти не правиш разлика между акция... и тапет..! Аз правя...!
            Е така кажи, не знаех, че поставяш тапети по домовете

            Коментар


            • Едни фондове изпълняват новите изисквания за инвестиции в свързани май?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                Аз като гледам накрая само ти и такива като теб ще си останат да пишат тук, нормалните хора отдавна спряха, защото на никой не му се четат само глупости и простотии ! Продължавам да недоумявам каква ти е целта тук, след като сам каза, че нямаш пукната акция ?
                Здравко, проблема е..., че ти не правиш разлика между акция... и тапет..! Аз правя...!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение


                  Хахаха, мани ,ама той е и НИ темата,без да има нещо...
                  Алоууууу, млеконадойния..., ако ти опиша имотите, които имам и нЕма да уцелиш кофата с млЕкото...

                  п.п. Виме..., хващал ли си?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

                    Що не си гледаш артиите и да търгуваш..., ами четеш форОма...? Прави профити. К'во значение има к'во казвам аз или друг, с различна гледна точка от твоята?
                    Аз като гледам накрая само ти и такива като теб ще си останат да пишат тук, нормалните хора отдавна спряха, защото на никой не му се четат само глупости и простотии ! Продължавам да недоумявам каква ти е целта тук, след като сам каза, че нямаш пукната акция ?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                      Аз на теб не мога да ти разбера плюенето тук, борсата като върви нагоре ревеш за пързалки, като е надолу пак същата работа ! А, като отдавна нямаш още повече недоумявам чии го дириш тук тогава ?

                      Хахаха, мани ,ама той е и НИ темата,без да има нещо...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

                        Цените вече вървят нагоре, но той продължава, да ни обяснява, че падат........ Идиотия.
                        Ама ти що се занимаваш с мен...?!? Що не си търгуваш рЪстящите цени...??? ))))))))))))

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                          Много сте наивни ... да не мислите, че само на статисти и протестъри плащат за да правят масовка ...
                          Не сме наивни, но не сме и слепи. Мен лично не ме дразни, но е интересно човек до къде може, да стигне със стъргането по дъното с тия циркове.
                          The strongest stand last.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

                            Цените вече вървят нагоре, но той продължава, да ни обяснява, че падат........ Идиотия.
                            Много сте наивни ... да не мислите, че само на статисти и протестъри плащат за да правят масовка ...
                            За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение
                              Разни сладури дето нямат и пукната акция, влезли да дават съвети и мнения накъде щяла да върви борсата ! Тоя форум стана пълна пародия с тия индивиди тук !
                              Цените вече вървят нагоре, но той продължава, да ни обяснява, че падат........ Идиотия.
                              The strongest stand last.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение
                                Разни сладури дето нямат и пукната акция, влезли да дават съвети и мнения накъде щяла да върви борсата ! Тоя форум стана пълна пародия с тия индивиди тук !
                                Що не си гледаш артиите и да търгуваш..., ами четеш форОма...? Прави профити. К'во значение има к'во казвам аз или друг, с различна гледна точка от твоята?

                                Коментар

                                Working...
                                X