IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Купувачите се активизираха нещо, а продавачи много-много няма

    Коментар


    • Наистина има някакъв тренд, защото приходите на фирмата ни се повишават с 45% за последната година, а не сме предприемали нищо кардинално. Изглежда, че и клиентите ни са по-добре, щом увеличават поръчките.
      Last edited by Спящият бик; 08.11.2017, 11:13.

      Коментар


      • Кешът поти ли ръчичките?
        Питам за една приятелка.

        Коментар


        • Eвропейската банка за възстановяване и развитие (ЕБВР) днес преразгледа към повишение очакванията си за икономическия растеж на България за 2017 и 2018 година, съобщи БТА.


          Институцията е повишила с 0.3 пункта до 3.5 процента прогнозата за тази година и с 0.2 пункта до 3.2 процента за догодина, сочат данните от доклада, публикуван на сайта на банката. През 2017 и 2018 година, според ЕБВР, икономическият растеж на страната ни ще бъде движен от частното потребление и инвестициите, като фискалната консолидация продължава, а приносът на нетния износ за растежа остава отрицателен заради силното вътрешно търсене.
          http://www.dnevnik.bg/biznes/2017/11...eskiia_rastej/

          Коментар


          • Българската и македонската борса записват най-голям спад в ЦИЕ през октомври

            http://www.investor.bg/novini-i-anal...tomvri-249816/

            Там как ли е борсата за череши..

            Коментар


            • Юрген Щарк ( бивш главен икономист на ЕЦБ):"Европейската централна банка (ЕЦБ) трябва да се откаже от инфлационната си цел и да приеме не толкова строга, тъй като сегашната политическа цел изкривява пазарите и рискува нормализирането на интервенциите."

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                Затова Доган се е напънал да маха патриотите,щото са на път да извадят истината за целият крадлив преход.
                Ееее, това е за тема "Бисери и вицове".

                Коментар


                • Ами да разследват и себе си и приватизацията на БТХ..Всички са крадливи комунисти, които се редуват да крадат..

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение
                    Аре бре..., оптимисти...! Що не рЪстете днес..., софка...?!?

                    Ето ви една причина...:

                    "Веднъж обявило, че ще разследва приватизацията лъжливото овчарче - не го направило.

                    Втори път се зарекло да вкара всичките приватизатори-изедници в затвора лъжливото овчарче - пак се отрекло.
                    На третия път разбрало лъжливото овчарче, че ако тръгне да ревизира приватизацията трябва първо себе си в затвора да вкара.

                    Майната й на приватизацията си рекло лъжливото овчарче и всички седнали и три дни яли и пили. И аз бях там и аз... видях."

                    http://www.transmedia.bg/2017/11/06/...-%D0%BF%D1%80/
                    Затова Доган се е напънал да маха патриотите,щото са на път да извадят истината за целият крадлив преход.

                    Коментар


                    • Бе къде е тоя паляк maverik, от два дена нищо не е писал. Покри се нещо с прецаканата и дядо ѝ. За шанцата и апокалипсиса да го питам.

                      Коментар


                      • Аре бре..., оптимисти...! Що не рЪстете днес..., софка...?!?

                        Ето ви една причина...:

                        "Веднъж обявило, че ще разследва приватизацията лъжливото овчарче - не го направило.

                        Втори път се зарекло да вкара всичките приватизатори-изедници в затвора лъжливото овчарче - пак се отрекло.
                        На третия път разбрало лъжливото овчарче, че ако тръгне да ревизира приватизацията трябва първо себе си в затвора да вкара.

                        Майната й на приватизацията си рекло лъжливото овчарче и всички седнали и три дни яли и пили. И аз бях там и аз... видях."

                        http://www.transmedia.bg/2017/11/06/...-%D0%BF%D1%80/

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                          Умиращи надежди на кандидат милионери...
                          те тук вървят по канален ред...
                          любо пъпката ,грамърси , фондовете на амро , Ромпетрол , софикс фонда.? и т.н....
                          си взеха своето с по 50% по малко от цената ...
                          За донорите /партниорЕ/ не споменавам те имат видения за десетки години напред на Бали ....
                          А дотогава ще претакат зелето на село,което не е лошо разбира се .....
                          Армеева чорба с праз след препиване....
                          Викаш разбираш ги нещата, като maverik и той много ги разбирал.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                            Аз не искам да гадая на база слухове та като видя да вземат големите за поне 50 млн лева ще ми е ясно.
                            Ама чичЕ / не наШто тук/ каза, че под 4,27 нЕма да продават...! Така се били разбралЕ... Само паника било не'ква...

                            Питам се...: Ако ги люснат..., дали нЕма да подминем брЪже нЕколко фибоначита надолЕ...? ))))

                            Те така и Алианца преди години..., никой не очакваше, че ше сипят..., ама обилно поливаха с легена отгоре... ))))))

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                              И в Бенч и в Елана са само с акции портфейлите ми, но има възможност да се пренасочат ср-ва от други места. Какво мисля и какво знам ще се въздържа да споделя, че ту някой се нацупи, ту някой почва да ме поучава. Има още 3-4 седмици до декември ще видим
                              Успех!
                              Аз не искам да гадая на база слухове та като видя да вземат големите за поне 50 млн лева ще ми е ясно.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

                                Интересно..., какво ли стои срещу свещичките... отстрани...???
                                Явно не съм се изразил правилно. Разбира се, че има стойности на графиката, които трябва да се гледат. Исках да кажа, че аз се интересувам от самите нива и къде е по-вероятно да има обръщане, а не толкова дали една свещичка е пробила дадено ниво или не. Много пъти се е случвало една или няколко свещички да са пробили само с фитилчетата дадено ниво, но после графиката обръща посоката. Та общо взето не съм от хората, които издребняват за 1-2 или 5 пункта Важното е да усетим промяната в тренда преди тълпата.

                                Коментар

                                Working...
                                X