IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

    На базата на това че прекарвам по 1/3 от годината в България виждам как се работи и прави бизнес,мога да чета и говоря на български и ползвам интернет.
    Това с четенето не си особено съсредоточен, ако и за другите неща си така... е всеки си има своята си истина успех. Съвем между другото черногледството в америка е забранено, иначе си асоциален.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение

      какви медии бе човек НСИ. Чети бе!!!
      Искаш да кажеш че не се упражнява контрол върху НСИ ?????? Това е България бе мен.Ти да не падаш от Марс?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение

        Ти като не живееш в бг ми е много чудно, на база на какво точно се произнасяш и коментираш.
        На базата на това че прекарвам по 1/3 от годината в България виждам как се работи и прави бизнес,мога да чета и говоря на български и ползвам интернет.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

          Честно да ти кажа не вярвам в нищо написано в България.Би било добре наистина брутния доход на домакинство да е 3150 лв както казваш ,но аз лично се съмнявам.Ти вярваш ли им на тия платени медии ???
          какви медии бе човек НСИ. Чети бе!!!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

            То положението е трагично,но най-интересното е как убеждават народа че вървим напред и пишмян инвеститорите се надъхват и го повтарят като зомбирани.Да им се чуди човек.
            Ти като не живееш в бг ми е много чудно, на база на какво точно се произнасяш и коментираш.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

              А нима това което казвам не е истина?
              Всичко се променя.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                Това си е проблем на твоето мислене.
                А нима това което казвам не е истина?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                  Вярвай си! И аз вярвам но не и в дядо Коледа.Разбрал съм че нещата в България не работят както трябва и че всеки се опитва да те измами но не и да прави бизнес както трябва.
                  Това си е проблем на твоето мислене.
                  Last edited by RUBLA; 16.11.2017, 11:30.

                  Коментар


                  • [QUOTE=Три без коз;n3263870]

                    Вярвам в България!


                    Вярвай си! И аз вярвам но не и в дядо Коледа.Разбрал съм че нещата в България не работят както трябва и че всеки се опитва да те измами но не и да прави бизнес както трябва.
                    Last edited by RUBLA; 16.11.2017, 11:28.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа

                      Е като нямаш аргументи какво друго да кажеш.Ти си като малките деца.Вярваш в дядо Коледа още.Четеш какво пише в купените медии и вярваш.Ами те утре могат да пишат че сме станали 10 милиона българи в България.И на това ли ще повярваш?
                      Вярвам в България!
                      Last edited by RUBLA; 16.11.2017, 11:27.

                      Коментар



                      • В момента се наблюдава противопоставяне между гастарбайтерите и живущите в България.[/QUOTE]

                        Добре че са емигрантите да вкарват пари.
                        Last edited by RUBLA; 16.11.2017, 11:20.

                        Коментар



                        • В момента се наблюдава противопоставяне между гастарбайтерите и живущите в България.
                          Last edited by RUBLA; 16.11.2017, 11:19.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

                            Викаш на българите може да им стане лошо от преяждане с по 100 евро пенсия и 300-400 евро заплати, от които 40% са данъци и удръжки. Да си карат там 10 годишните коли втора употреба и да не се оплакват. Че тогава за какво се напъвахме да влизаме в тоя евросъюз?
                            За да могат определени хора да усеоят еврофондовете .Народа майната му!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
                              дддд, прогнозата ти от преди потвърждавам така беше, както си го написал, знам защото бях един от малкото, които също смятаха, че ще растем .

                              Монти, нито имаш аргументи, нито можеш да подкрепиш тезите си с факти и да ги напълниш с конкретика само дрънчиш като крачетало, излагаш се. Мен не ме интересуват ни черешаря ни краля слънце. Растежа е факт въпеки тях...

                              П.П. сега погледнах нси данните и даже съм изумен, не очаквах...
                              брутен доход 3150 лв на домакинство средно за второ тримесечие на 2017
                              Честно да ти кажа не вярвам в нищо написано в България.Би било добре наистина брутния доход на домакинство да е 3150 лв както казваш ,но аз лично се съмнявам.Ти вярваш ли им на тия платени медии ???

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                                Ами защо не Гърция..Там хората живеят определено по- добре, а това не е ли целта на икономиката..Ти да не си съмишленик на Дянков, стягането на коланите и постната пица..Не Гърция, а даже Гърция с рекордните си дългове дава 13 и 14 пенсия на всички и не е само Гърция- провери да видиш къде още в ЕС..

                                Поне 100 села на територията са или без никакъв обществен транспорт, или с такъв по няколко дни в седмицата, но не целоседмично, или нямат, но ползват този на училищните автобуси...Одитният доклад включва 2014- 2017 години. И това на фона на заличените от картата над 500 български села след 1989 година, останали без население, обезлюдени.

                                А това пак е за оптимизма и Стабилната държава..
                                То положението е трагично,но най-интересното е как убеждават народа че вървим напред и пишмян инвеститорите се надъхват и го повтарят като зомбирани.Да им се чуди човек.

                                Коментар

                                Working...
                                X