IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

    Остави ги тези измишльотини,за мен ще е по-интересно доларът като даде фира.С тая цена на койна
    все едно искат да ни кажат ,че доларът няма никаква стойност.
    Криптосите ще ги удрусат след време, в момента събират масовката да инвестират спестяванията За доларът все още е цар и това скоро няма да се промени!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение
      Безкозов..., земи се осъзнай и слез на Земята бре! Преци ти го каза... Теб те е ФАнала мания за преследване на никове и врагове! Ти си се пароноясал, бре...! Не се занимай с нас! Помпай портОфела и глей да не изпуснеш ралито... )))))))))))
      Ооо, вече пишеш от другия ник.
      Казах ти, че си пишман брокерка.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

        Ми да... Е фед ша си праи и той криптоси...
        Остави ги тези измишльотини,за мен ще е по-интересно доларът като даде фира.С тая цена на койна
        все едно искат да ни кажат ,че доларът няма никаква стойност.
        Last edited by Grosss; 29.11.2017, 19:58.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

          Ти кажи кво стана с ралито ?
          Казах ти още преди таз работа не за теб
          Пффф, бил ми казал!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

            Е какво, всяка лудост си има оптимистично начало и плачевен край.Парите никога не спят все нанякъде ще се насочат.
            Ми да... Е фед ша си праи и той криптоси...

            Коментар


            • Безкозов..., земи се осъзнай и слез на Земята бре! Преци ти го каза... Теб те е ФАнала мания за преследване на никове и врагове! Ти си се пароноясал, бре...! Не се занимай с нас! Помпай портОфела и глей да не изпуснеш ралито... )))))))))))

              Коментар


              • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

                И..., к'во от това..!. То и криптосите разтЕгат ластика... ама ЕС-то мълчи...
                Е какво, всяка лудост си има оптимистично начало и плачевен край.Парите никога не спят все нанякъде ще се насочат.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                  От ЕС предупреждават за прегряване на пазара на имоти в България.
                  И..., к'во от това..!. То и криптосите разтЕгат ластика... ама ЕС-то мълчи...

                  Коментар


                  • От ЕС предупреждават за прегряване на пазара на имоти в България. Който кешира какво ли ще ги прави
                    толкова много паре,тия с койните също?
                    Last edited by Grosss; 29.11.2017, 19:34.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                      Добре, maverik.
                      Не си интересна, колкото и да повтаряш за предстоящия шус ( шанца ) вече месеци наред.
                      Кажи, кво стана на Димитровден и със суджуците, кво стана, дето ги дъвчеше всеки ден.
                      Ти кажи кво стана с ралито ?
                      Казах ти още преди таз работа не за теб

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                        Малкият, досега не си си ли стоплил,. че Мавърик се разтоварва след работа, и най-вероятно тогава ще ти гледа сеира Изчакай малко и ще го чуеш! Разбрахме вече, че не може, да дишаш без него, - малко търпение просто
                        Добре, maverik.
                        Не си интересна, колкото и да повтаряш за предстоящия шус ( шанца ) вече месеци наред.
                        Кажи, кво стана на Димитровден и със суджуците, кво стана, дето ги дъвчеше всеки ден.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                          Чичо Манчо., според мен тази корекция няма да е толкова дълга до септември 2018. Най-вероятно ми изглежда да е 6 месеца. Разбира се не че не може да е и 2х6=12, но по някои дружества през периода може да се появят дорни резултати и добри новини - например надеждата с фармата, ако там се развърже палнината с хартии, + евентуално по-добри резултати, както и подобрение при други вътре и извън индкеса като свилоза, корадо, алумината (там имаха 70 милиона инвестиции при пуск 2018) емката, хеса, мцх и др. Та си мисля, че падане и да има, то няма да е много, все пак корекцията се развиваше през три вълни и периоди - А, Бе и Це, пък най-гадното комаей е първата вълна (която кажи речи си мина) А и ще има добри компанийки, които ще изплуват нагоре като коркови тапи Та затова си мисля, че до 6 месеца основното от корекцията е привършило. След 6 месеца ще дойдат и гласуванията за дивидент и пак ще има позитивни нагласи по места. А дори корекцията да не е свършила, трябва да видим и Б-корективния подскок (по елиът примерно) Дори да не 850,. - до 750 да върне - пак ще е добре))) Поздрави за усета и планировката в дългосрочен аспект
                          Благодаря Преци! Поздрави и от мен - за теб и за прогнозата ти. Тя е с една идея по-ведра от моята и не е много далеч от най-оптимистичните ми надежди-говежди. Подчертавам "говежди" (разбирай бичи, а не мечи). Далеч съм от мисълта, че всичко живо ще пада през следващата година. Надявам се да съм познал правилните убежища. Просто очаквам "пружината" на следващия "бичи" пазар да продължи да се навива до малко по-дълго отколкото ти примерно. Въпросът е всеки от нас да направи собствена преценка къде да се свре през това време. Или пак опираме до "вечния" въпрос "Къде да набутам кеша?". Искам да уточня, че в момента може да се каже, че съм 100% в акции, но сериозно преструктурирах портфейла си и ще продължа да го правя и в близките месеци. Стратегията ми през тази "меча" зима ще е в 2 основни направления:

                          1. Да прехвърлям "яйца" от по-рисковата (условно казано) към по-малко рисковата "кошница";
                          2. Да "складирам" (натрупвам) кеш от други източници, с който да захраня портфейла си... в точния момент.

                          Дали и как ще се справя? Времето ще покаже. Не е препоръка!
                          Успех на всички!
                          Vanitas vanitatum...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Чичо Манчо
                            И аз се надявам на същото "напред и нагоре" (до 800-850 премерно, но... до дек. 2019 г), но преди това очаквам едно здравословно "потапяне" (до 600 примерно... до септ. 2018 г.). Всичко това, ако не стане нЕкой Глобален сакатлък на Запад от Калотина... ББ3 е бетон, тук не очаквам изненади. Не е препоръка за ПП на ЦК! ПП "Прогнозата" ми не бива да се приема на сериозно. Направих я основно на база минали събития и предишни "златни" пресичания на които сме били свидетели тук. А също така и на предположението, че ББ3 е и ще продължи в следващите 2-3 години да е "бетон", освен ако сам не реши друго...
                            Чичо Манчо., според мен тази корекция няма да е толкова дълга до септември 2018. Най-вероятно ми изглежда да е 6 месеца. Разбира се не че не може да е и 2х6=12, но по някои дружества през периода може да се появят дорни резултати и добри новини - например надеждата с фармата, ако там се развърже палнината с хартии, + евентуално по-добри резултати, както и подобрение при други вътре и извън индкеса като свилоза, корадо, алумината (там имаха 70 милиона инвестиции при пуск 2018) емката, хеса, мцх и др. Та си мисля, че падане и да има, то няма да е много, все пак корекцията се развиваше през три вълни и периоди - А, Бе и Це, пък най-гадното комаей е първата вълна (която кажи речи си мина) А и ще има добри компанийки, които ще изплуват нагоре като коркови тапи Та затова си мисля, че до 6 месеца основното от корекцията е привършило. След 6 месеца ще дойдат и гласуванията за дивидент и пак ще има позитивни нагласи по места. А дори корекцията да не е свършила, трябва да видим и Б-корективния подскок (по елиът примерно) Дори да не 850,. - до 750 да върне - пак ще е добре))) Поздрави за усета и планировката в дългосрочен аспект
                            Не е препоръка... !!!
                            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от без коз и без кинти
                              Ооо, maverik, пак същите идиотщини бръщолевиш. Типично за теб.
                              Малкият, досега не си си ли стоплил,. че Мавърик се разтоварва след работа, и най-вероятно тогава ще ти гледа сеира Изчакай малко и ще го чуеш! Разбрахме вече, че не може, да дишаш без него, - малко търпение просто
                              Не е препоръка... !!!
                              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                                Предвид факта, че ти спечели с най-близка прогноза нивата на Софикс ми е интересно какво би довело до спад 600? Някакво конкретно събитие ли, съвкупност от такива или просто летаргия и прибиране на печалби?
                                Мерси за комплимента, но тогава стана случайно... Летаргия, "зимен сън", "нищо-не-правене" или както искаш го наречи е любимо упражнение по нашите географски ширини, Това е, което очаквам през следващата 2018 г. Рейндж и плавно потапяне до... написал съм примерно до кога. Не е препоръка...
                                Last edited by Чичо Манчо; 29.11.2017, 15:58.
                                Vanitas vanitatum...

                                Коментар

                                Working...
                                X