IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

    Нема рън, нема мрън. На индианеца, кво му пригласяш. Продаде завалията в навечерието на ралито и на Коледа, разбира се.
    Но това си е ваш проблем, разбира се.
    Гледам, че и ти си некъв съвсем пресен негов поддръжник.
    Ти си по ралитата.Аз на тоя Потъник му бях вдигнал мерника и вчера го разкарах.Ти си дръж артиите може да ги ползваш в нужда

    Коментар


    • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
      Някой да се хванем на бас .че индекса няма да вземе дори и 10м от Франкфурт ?
      За мен ще е супер да набере "само" 9 М в евро ... като начало
      За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

      Коментар


      • Първоначално изпратено от new_investor Разгледай мнение

        Въпроса е дали няма иронията да се окаже вярна. Не вярвам Експат да нямат договорен някоя инвестиция във фонда им за старт. И не вярвам някои хора да не се опитат да направят фронт рън. А то на нашата борса не й трябва много. Та ще видим. Засега си прав, че движението може да обясни с ПФ.
        Нема рън, нема мрън. На индианеца, кво му пригласяш. Продаде завалията в навечерието на ралито и на Коледа, разбира се.
        Но това си е ваш проблем, разбира се.
        Гледам, че и ти си некъв съвсем пресен негов поддръжник.
        Last edited by Три без коз; 23.12.2017, 16:56.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

          Ако не разбираш иронията кофти говори за теб
          Въпроса е дали няма иронията да се окаже вярна. Не вярвам Експат да нямат договорен някоя инвестиция във фонда им за старт. И не вярвам някои хора да не се опитат да направят фронт рън. А то на нашата борса не й трябва много. Та ще видим. Засега си прав, че движението може да обясни с ПФ.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Minka Разгледай мнение

            Безкозов, използването на няколко заучени фрази от типа:
            - разбира се това е техен (не е мой) проблем.
            - мен тях не ме/не ги и интересува;
            - и други подобни...(ако искаш ще ги потърся).

            не прави изказванията ти кой знае колко значими и интересни. Това, че на БФБ имало било ръст за един ден е част от играта на ПФ в края на годината, все пак иде доказване на доходност на годишна база. Ръстове на борсата при обеми под 10 млн са меко казани смешни. Само моловете в София имат по-голям оборот вчера (за Кирковски пазар не съм сигурен).
            Е то от къде да знае момчето.Новобранец е и не е наясно.Прости му боже че той не знае какво върши

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

              Зел си да загряваш.
              Индианец, така те искам.
              Ако не разбираш иронията кофти говори за теб

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
                Кеширалите многознайковци къде изчезнАха!
                Разбира се, това мен изобщо не ме интересува.
                Безкозов, използването на няколко заучени фрази от типа:
                - разбира се това е техен (не е мой) проблем.
                - мен тях не ме/не ги и интересува;
                - и други подобни...(ако искаш ще ги потърся).

                не прави изказванията ти кой знае колко значими и интересни. Това, че на БФБ имало било ръст за един ден е част от играта на ПФ в края на годината, все пак иде доказване на доходност на годишна база. Ръстове на борсата при обеми под 10 млн са меко казани смешни. Само моловете в София имат по-голям оборот вчера (за Кирковски пазар не съм сигурен).

                Коментар


                • Netware - много разумно предложение, преди много време имаше някакъв албум - Alice In CHAINS, пророчески или просто е трябвало да е Alice in BLOCKchains. Да пускат новият сайД bse-blockchains.bg
                  Не е препоръка... !!!
                  "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                  Коментар


                  • Кеширалите многознайковци къде изчезнАха!
                    Разбира се, това мен изобщо не ме интересува.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                      А след нова година ще е още по-красиво
                      Зел си да загряваш.
                      Индианец, така те искам.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                        Красиво е днес на БФБ
                        А след нова година ще е още по-красиво

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
                          Имам предложение как да раздвижим БФБ-то Нека всички компании последват примера на никому неизвестната компанийка за безалкохолни напитки Long Island Iced Tea Corp., която си сменила името на Long Blockchain Corp. и акциите ѝ веднага се изстреляли в небесата

                          Предлагам да започваме да мисли за подходящи имена на сините ни чипове от Софикс. Ето няколко предложения:

                          Monbat Blockchain Services
                          First Blockchain Bank
                          Blockchain Cooperative Bank
                          Farma Blockchain Corporation
                          .....
                          До вчера предложението бе супер....

                          Днес 3 % при ХИМА ми стигат !!!

                          Коментар


                          • Красиво е днес на БФБ

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
                              Имам предложение как да раздвижим БФБ-то Нека всички компании последват примера на никому неизвестната компанийка за безалкохолни напитки Long Island Iced Tea Corp., която си сменила името на Long Blockchain Corp. и акциите ѝ веднага се изстреляли в небесата

                              Предлагам да започваме да мисли за подходящи имена на сините ни чипове от Софикс. Ето няколко предложения:

                              Monbat Blockchain Services
                              First Blockchain Bank
                              Blockchain Cooperative Bank
                              Farma Blockchain Corporation
                              .....
                              И сега с ЕТФ-а във Франкфурт направо ще избием рибата не е лошо предложението

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
                                Имам предложение как да раздвижим БФБ-то Нека всички компании последват примера на никому неизвестната компанийка за безалкохолни напитки Long Island Iced Tea Corp., която си сменила името на Long Blockchain Corp. и акциите ѝ веднага се изстреляли в небесата

                                Предлагам да започваме да мисли за подходящи имена на сините ни чипове от Софикс. Ето няколко предложения:

                                Monbat Blockchain Services
                                First Blockchain Bank
                                Blockchain Cooperative Bank
                                Farma Blockchain Corporation
                                .....
                                Някой хубав ден да не заминат съвкупно на боклука с все новите си имена?

                                Коментар

                                Working...
                                X