IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • За много години на всички! Ще попълня и аз но ще е довечера
    Не е препоръка... !!!
    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

    Коментар


    • Първоначално изпратено от BigBear Разгледай мнение
      Дай да гледаме резултати.

      Коментар



      • Дългосрочна инвестиция до 2022 година

        Най-добра инвестиция до края на 2018 година

        Който не попълвал да удари едно рамо. Благодаря!
        Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ceneto Разгледай мнение

          може да погледнеш фонда на никиту той е с LB6 и нема да имаш проблеми, за съжаление той засега е единствен, но ти пък си му фен отдавна
          Добре, че като борсово търгуван фонд му се полага LB6, като даденост, че иначе и той си е за LB1.

          От друга страна, като е LB6, при цена от 1 до 2, би трябвало да се котира през тик от 0,0002. Някой може ли да пуска такива поръчки?
          Мненията ми не са препоръка за търговия.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение

            Знам, че са ЕУ. Т о от ЕУ само перверзии идват. Да не мога аз да си туря поръчка купува за 31.18 лв (примерно) защото някакъв евроидиoт го досърбяло изходящото отверстие.

            Озъбени да ги носят още преди пролетното равноденствие.
            щом не можеш да си туриш поръчка, каквато искаш значи инструмента не ти е достатъчно ликвиден, тоест някаква екзотика
            може би това е знак или жълт светофар за инвеститорите (жалко че на бфб-то (97.25% са такива има и 8 броя с LB2 ама....)
            може да погледнеш фонда на никиту той е с LB6 и нема да имаш проблеми, за съжаление той засега е единствен, но ти пък си му фен отдавна
            “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

            Коментар


            • При Бенч за да го оправят така са оклепали, че сделки в 11:47 ги визуализира като 9.47 и не ги отразява като нови.
              Добре, че имаме поглед над пазара.

              Коментар


              • Карол са го оправили

                Коментар


                • При мен часовника още е с час назад, при вас?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                    Абе май няма да се чака вече Фармата, три месеца я чакаме да се накуми.. ще догонва после по баиря
                    Според мен и там ще мине тоя пакет скоро, много пара се чуди къде да се намести с тия отрицателни лихви а и Донев гледам отпуснал дори повече пари за реклама явно кеша влиза доволно в Софарма. Ще поеме щафетата в даден момент

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                      За мен има толкова много свободна и евтина пара че ще е трудно да не се отрази позитивно и на БФБ. Икономически - силен ръст на БВП около 4%, двуцифрен ръст на заплати. ........... Политически - председателство на ЕС, а и целият ЕС е в много силен подем в момента. Нищо чудно да почнем силно годината особено ако и Софарма се отпуши.

                      Успех на всички бикове през 2018!!!
                      Абе май няма да се чака вече Фармата, три месеца я чакаме да се накуми.. ще догонва после по баиря

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                        А какъв е смисълът от това според мен ще разбереш когато искаш да продадеш 10000 бройки примерно, но преди това ще си принуден да минеш през 10 поръчки за по 1-2 акции.
                        Няма вариант да има 5 поръчки по 2 акции на 2 лв., сумарно 10 акции. Та пак са ти 5 сделки.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                          Ако може да има и минимални обеми че да взема 11 бройки по 11.11 какъв е смисълът? Аз намирам тази промяна за добре дошла за намаляване на най дребните тарикатлъци
                          Според мен всяка една бюрократична промяна е към лошо! Ако беше по-добре за участниците на пазара, то ние самите бихме практикували това и без да ни налага някой каквото и да било /друг е въпросът, че това въобще не е мислено за БФБ/! Не знам дали е факт или слух, но съм чувал, че в Англия преди да поставят паветата по алеите, оставят хората да отъпчат желаният от тях път и след това по отъпканото поставят паветата! А не като тук да се поставят някакви павета и във всяка градинка да гледаш как всъщност хората тъпчат тревата и никой не ходи по паветата.
                          А какъв е смисълът от това според мен ще разбереш когато искаш да продадеш 10000 бройки примерно, но преди това ще си принуден да минеш през 10 поръчки за по 1-2 акции.
                          Пътека се прави камък по камък!

                          Коментар


                          • Добре порасна портфейлчето днес. Държа само хим и фиб повече от година. Успешна 2018!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Иван Давидов Разгледай мнение
                              За императорчето е проблем, че вече няма да може да слага поръчки на цена 11.11 или 12.34. Затова реагира така детински.
                              Ако може да има и минимални обеми че да взема 11 бройки по 11.11 какъв е смисълът? Аз намирам тази промяна за добре дошла за намаляване на най дребните тарикатлъци

                              Коментар


                              • Добре порасна портфейлчето днес. Държа само хим и фиб повече от година. Успешна 2018 на всички!

                                Коментар

                                Working...
                                X