IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • За много години на всички останали участници!
    Опитах се да Ви кажа деликатно , как ще се отразят промените за БФБ!
    Брането на плодовете започна, сравненията ще ги четем на "есен"!

    Коментар


    • За много години!
      Доста забавно се получава днес. Интересното е, че ПИБ горе-долу си задържа ръста. Според вас дали този растеж на SOFIX ще се окаже устойчив или пак ще се върнем на нивата 660+-
      Last edited by TheSkorpion; 02.01.2018, 11:45.
      Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
        Май брокерите спят още - МСХ и Сенхл купува на 10ст!?!?
        Нали чистиха поръчките.
        Отделно новите стъпки, а утре мисля беше и ограничението за айсберг поръчки.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Iblis Разгледай мнение

          И всички позиции са + 900 до 1000% при мен
          и в Карол не може да се въвеждат поръчки продава ...ох аман

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
            Май брокерите спят още - МСХ и Сенхл купува на 10ст!?!?
            И всички позиции са + 900 до 1000% при мен

            Коментар


            • Май брокерите спят още - МСХ и Сенхл купува на 10ст!?!?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от dolce Разгледай мнение

                Е само ПИБ ли,няма ли да покажем на чужденците как се прави ?
                Празниците изсмукаха кеша....няма за БФБ.

                Май няма много търгуващи, не могат да се запълнят най-добрите 10 бида и аска.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                  излита ПИБ
                  Е само ПИБ ли,няма ли да покажем на чужденците как се прави ?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от dolce Разгледай мнение
                    Излитаме ли днес ?
                    излита ПИБ

                    Коментар


                    • Излитаме ли днес ?

                      Коментар


                      • За много години и не забравяйте:


                        Коментар


                        • За много години! Живи и здрави, и много успехи!

                          Коментар


                          • За много години на всички, живи и здрави! Да запазим вкуса към играта, много адреналин и още по-дебели портфейли през 2018!

                            Коментар


                            • Честита нова 2018 година !!!
                              Желая радост ,здраве и късмет !!!
                              На всички оптимисти в темата желая много успешни инвестиции и да надминем резултатите от предните 2 години !!!
                              Наздраве !!!

                              Коментар


                              • То аз малко барабар Петко с мъжете, но да си кажа - средна доходност 12,34%, като броя само съществуващия в момента портфейл, като това включва акции, фондове и п2п лендинг и е виртуална, а не кешираната печалба. Не броя крипто нещата - там в момента са на повече от 100%, но не съм кеширал печалбата, а само началната инвестицията, така че там не броя докато не извадя кеша. През годината продадох почти половината от българския портфейл и целия международен без една акция, но тя няма кой знае каква тежест, запазих я само заради дивидента. Продажбите на бг портфейла бяха на около 25%, на международния около нулата. Реално парите ми трябваха за влизане в тухлобетон, така че излизането на такъв добър процент беше по-скоро стечение на обстоятелствата, а не моя заслуга. Равносметката е, че заради продажбите реално портфейла е около 1/3 като размер спрямо началото на годината и почти цялата доходност се дължи на миналогодишни инвестиции, тая година почти нищо ново не съм купувал. Така че доходността ми не стига за купуване на нова кола, но така или иначе не съм и тръгнал - купих си преди 2 години 3 годишна и не съжалявам нито за миг - едно от най-добрите ми решения - 50к км кола на 50% от цената на нова. На жената взехме нова преди 2 и половина и сега като гледам колко струва ми се вижда пълна глупост.
                                А иначе годината ми беше първата, в която си управлявах основно сам всички инвестиции. Не съм се представил блестящо в никакъв случай, но и не настъпих никъде мотиката, нито пък хванах някаква ракета, но то нямаше и как предвид, че основно продавах. Така че средняшко представяне, но напълно в унисон с очакванията ми, даже и повече, предвид опита ми.
                                Успех на всички и дано имаме повече поводи за радост тая година!

                                Коментар

                                Working...
                                X