IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от petergos Разгледай мнение
    Що така днес няма търговия?
    Има.

    Коментар


    • Що така днес няма търговия?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
        Кеширалите многознайковци, как е положението!
        Питам и отговор не ща.
        Ето ти част от кеширалите на БФБ: ТУК

        От Пътна полиция отчитат регистрация на 12 чисто нови електромобила "Тесла", 6 ферарита, четири бентлита, три ламборгинита, два ролс-ройса и по един "Астън Мартин", "Макларън" и "Лотос". Поршетата са 118.

        Към 1 януари тази година луксозният автопарк на България включва 3070 поршета, 180 бентлита, 72 ферарита, 61 тесли, 53 ролс-ройса, 26 ламборгинита и 23 астън мартина.
        Last edited by Minka; 09.01.2018, 09:46.

        Коментар


        • Кеширалите многознайковци, как е положението!
          Питам и отговор не ща.
          Last edited by Три без коз; 09.01.2018, 00:55.

          Коментар


          • Днес пак цяла Европа зелена, само БФБ червено!? Синдром на червен понеделник ли има у нас?

            Коментар


            • Ъп ъп ъп

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                Направило ми е впечатление, че Пандичката е доста компетентен по тези теми. Обърни се към него, ако няма нищо против, разбира се.
                мерси

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение

                  да се върнем към въпроса: някой ухажва ли рудодобивните компании? в частност за кобалт и никел?
                  немците тихомълком преговарят с по-сериозни доставчици за фиксирани дългогодишни договори свързани с ел.мобилити. лития е само едната страна на медала
                  Направило ми е впечатление, че Пандичката е доста компетентен по тези теми. Обърни се към него, ако няма нищо против, разбира се.
                  Пътека се прави камък по камък!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Toranaga Разгледай мнение

                    ще направи върху всичко, само и само да може да генерира комисионни
                    да се върнем към въпроса: някой ухажва ли рудодобивните компании? в частност за кобалт и никел?
                    немците тихомълком преговарят с по-сериозни доставчици за фиксирани дългогодишни договори свързани с ел.мобилити. лития е само едната страна на медала

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                      Никиту трябваше да направи ЕТФ и върху металите,храните и петрола а не върху пазарите на комшиите.
                      ще направи върху всичко, само и само да може да генерира комисионни

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение
                        интересно ми е, какво ви е мнение за никел/кобалтовите акции? има ли някой, който ги ухажва и се е позиционирал?
                        не знам има ли тема за подобни акции, затова питам тук
                        никела ще расте заради батериите за ЕЛ-мобилите... но това ще е след години. все още има запас от никел след предишния бум, а в същото време основто приложение е в строителството, което аз очаквам да забавя темп (особено в Азия). аз лично ще чакам по-добър момент за вход

                        Коментар


                        • не мога да атт. обръщението за ЕО, което е под 1 !!!! който разбира да си направи извода!! идват интересни времена ха ха ха

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение
                            интересно ми е, какво ви е мнение за никел/кобалтовите акции? има ли някой, който ги ухажва и се е позиционирал?
                            не знам има ли тема за подобни акции, затова питам тук
                            Никиту трябваше да направи ЕТФ и върху металите,храните и петрола а не върху пазарите на комшиите.

                            Коментар


                            • в този ред на мисли - има ли къде да се види "обръщането" на лева (velocity) ???

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение

                                викаш, като няма парА, няма и приказка
                                не е съвсем така - скоро ще има Bad news - velocity -то го показва и ще има за какво да си говорим

                                https://fred.stlouisfed.org/series/M2V

                                Коментар

                                Working...
                                X