IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ей това е търговия. Да ни изкара от летаргията, в който бяхме попаднали

    П/С: 600 хил. лв за 5 мин. Това е борса вече

    Коментар


    • Днешния ден ще е доста показателен за сантимента и потенциала на БФБ.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от TheSkorpion Разгледай мнение
        Въпросът ми към продаващите: Защо? Това, че в САЩ им е дошло време да се коригират с какво ни влияе на нас? А когато растяха там, защо тук не растяхме като тях?
        +1

        Но хората нямат топки... явно не са и рационални!

        Коментар


        • Въпросът ми към продаващите: Защо? Това, че в САЩ им е дошло време да се коригират с какво ни влияе на нас? А когато растяха там, защо тук не растяхме като тях?
          Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

          Коментар


          • Денят започва с опит за сваляне на цените.Вероятно така и ще стане.Единствено на кеширалите не им пука...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение

              Е декс е прав,продал си преди ръста и сега ...
              .А някой позиций са + много.Така,че обясни ми колко си пропуснал.А дали ще купиш нещо след време,не се знае.Анладин ми?
              Agriculture and commodities. Запиши си ги някъде.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Minka Разгледай мнение

                Аз го държа от 6 месеца и сега някои позиции са вече с минус 15%. Така че не ми обяснявай колко ми е донесъл. Важното е това което се купи след време колко ще донесе. Анадъму?
                Е декс е прав,продал си преди ръста и сега ...
                .А някой позиций са + много.Така,че обясни ми колко си пропуснал.А дали ще купиш нещо след време,не се знае.Анладин ми?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение
                  Той кешът е важен,за да купиш нещо с него и да се увеличи.Я кажи твоят кеш. дето го държиш колко % нарастна?
                  Аз го държа от 6 месеца и сега някои позиции са вече с минус 15%. Така че не ми обяснявай колко ми е донесъл. Важното е това което се купи след време колко ще донесе. Анадъму?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение

                    и преди си мислехме какви ли не неща, които ще спрат катастрофата, ама тя си стана въпреки всичко
                    идва и такъв момент, в който няма правила, всеки гледа да вземе кеша
                    Това означавали,че ще кешираш?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Minka Разгледай мнение

                      Aз от преди колко време разправям тук във форума за кеша и колко е важен...е нищо де.
                      Той кешът е важен,за да купиш нещо с него и да се увеличи.Я кажи твоят кеш, дето го държиш колко % нарастна?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение

                        и преди си мислехме какви ли не неща, които ще спрат катастрофата, ама тя си стана въпреки всичко
                        идва и такъв момент, в който няма правила, всеки гледа да вземе кеша
                        Aз от преди колко време разправям тук във форума за кеша и колко е важен...е нищо де.

                        Коментар


                        • И реално кое се е променило от 1 седмица насам?!? Освен, че специалситите като маверик чакат подобно движение навън, за да излязат от дупките си
                          и да почнат да тролят за световния апокалипсис.
                          Напълно нормално да има корекция навън... пазарът в САЩ направи +30% за 2017, а от началото на 2018 беше +10%, някак си даже би било здравословно да върне малко. При нас това се случи есента, не мисля че рационалните инвеститори ще селват сега. Да не би valuation-а на акциите да е по-различен от преди няколко дни, както навън така и у нас?

                          Коментар


                          • И нека налазят троловете сега, да ни обяснят че идва края на света...ииии всяко чудо за 3 дни. Очаквам още днес щатите да са на зелено.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                              Разликата е огромна от предишната криза! В момента има много кеш който мисля ще спре падението но да видим до какви нива. Ако е 10%-15% спадът ще е корекция само но да видим.
                              и преди си мислехме какви ли не неща, които ще спрат катастрофата, ама тя си стана въпреки всичко
                              идва и такъв момент, в който няма правила, всеки гледа да вземе кеша

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                                е то така беше и през есента на 2008г
                                всички си мислехме, че е за малко и не много
                                ама тя каква стана от после
                                и сега не е по-различно
                                Разликата е огромна от предишната криза! В момента има много кеш който мисля ще спре падението но да видим до какви нива. Ако е 10%-15% спадът ще е корекция само но да видим.

                                Коментар

                                Working...
                                X