IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ами това е форум за БФБ, коментари за БФБ и оптимизма ....Това кой е станал милионер и къде е друга бира -тема.. Извинявам се на А. Николов , но и Петър като него..сметки без кръчмар..

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
      Как да не е интересна..Сашко пак се чуди и нищо не разбира..И пак прогнозите му няма да се сбъднат..На крив анализатор пазара му е виновен..

      Оживление на Борсата на БХ, ШИШИ и Черешко ще има само след дивиденти и при ИПО..Иначе все така..11година на ниво около 700пункта.
      не, не е Александър Николов(Карол), а Павел Николов.

      учудват ме упоритата търпимост мазохизъм на "инвестиционната" общност, фокусирала се от 14г на бфб. за тези години техни т.н. "колеги" станаха милионери. а тук седянка като в старчески дом или пред панелка в някое от гетата...
      Last edited by Ferry; 11.04.2018, 11:01.

      Коментар


      • Как да не е интересна..Сашко пак се чуди и нищо не разбира..И пак прогнозите му няма да се сбъднат..На крив анализатор пазара му е виновен..

        Оживление на Борсата на БХ, ШИШИ и Черешко ще има само след дивиденти и при ИПО..Иначе все така..11година на ниво около 700пункта.

        Коментар


        • интересна статия, струва си прочита

          Над 1/3 от компаниите с най-висок оборот от януари до март дори не фигурират сред 30-те дружества с най-много сделки

          Коментар


          • Първоначално изпратено от vankel Разгледай мнение

            Както винаги си мил , възпитан и конструктивен .
            И особено полезен за форума!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение

              Глупости на търкалета!
              Както винаги си мил , възпитан и конструктивен .

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение

                Глупости на търкалета!
                Кой знае ,глупости ли са или мераци.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                  Определено е скучно без биковете на нашата позадрямала борса
                  Доста сигнали предричат завръщането им, дано е скоро!
                  Гледам и Монти се е появил по някои теми, други велики инвеститУри вече само хейтят тук и се кланят на чужди компании, кеш много, отчетите биват, дивидентите идват... време е палавите бикове да се завърнат! Всички са поканени
                  Успех на всички!








                  Глупости на търкалета!

                  Коментар


                  • https://m.youtube.com/watch?v=LAis6C6R7fQ

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                      Доста позиции са на долна мъртва точка и не бих се учудил ако още тоя месец има раздвижване.
                      Съгласен съм...дай боже ...а и Христос Воскресе. вече време е и за борсата...пролет е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

                        “Знаци” няма според мен все още...а желание виждам и усещам само при една позиция...
                        Доста позиции са на долна мъртва точка и не бих се учудил ако още тоя месец има раздвижване.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                          Има желание за рязко вдигане до края на април,но не знам дали има свободни финикийски знаци?
                          “Знаци” няма според мен все още...а желание виждам и усещам само при една позиция...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

                            Благодаря ти за мнението!Нека видя мойте коне как ще се представят на медицинските тестове и предсезонната подготовка.
                            Сезона започва есента според мен.

                            Дано съм ги уцелил конете!
                            Има желание за рязко вдигане до края на април,но не знам дали има свободни финикийски знаци?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                              Нее, една птичка пролет не прави, както се и видя! Говоря за масово покачване, т.н. Бичи пазар. Като разбира се и по време на такъв има куци коне които тъпчат на едно място или даже падат. Вече тук е ролята на добрия инвеститор да подбере на какво да заложи
                              Благодаря ти за мнението!Нека видя мойте коне как ще се представят на медицинските тестове и предсезонната подготовка.
                              Сезона започва есента според мен.

                              Дано съм ги уцелил конете!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

                                Всичко ли ще е нагоре или само една както януари според теб?
                                Нее, една птичка пролет не прави, както се и видя! Говоря за масово покачване, т.н. Бичи пазар. Като разбира се и по време на такъв има куци коне които тъпчат на едно място или даже падат. Вече тук е ролята на добрия инвеститор да подбере на какво да заложи

                                Коментар

                                Working...
                                X