IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Minka Разгледай мнение
    Аз чакам оня, без "козовете" , дето чакаше индексите над 800 да се обади, че напоследък замлъкна.
    Aaaaa, днес се обади... в темата за имотитУ ...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bat sali Разгледай мнение

      То това с Трейс си беше откачено , само аз я презаписах 4 пъти през роднини , а имаше хора които закараха цялата рода !!!
      Да и аз 4 и накрая продадох всичко на загуба...купон

      Коментар


      • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

        ти може и да си обиден, но аз съм убеден че все от някъде ще изскочи заека и ще подкара тълпата в някоя посока...
        То това с Трейс си беше откачено , само аз я презаписах 4 пъти през роднини , а имаше хора които закараха цялата рода !!!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

          ти може и да си обиден, но аз съм убеден че все от някъде ще изскочи заека и ще подкара тълпата в някоя посока...
          Нали ти обещах заека...за 1ви юни.

          Коментар


          • Аз чакам оня, без "козовете" , дето чакаше индексите над 800 да се обади, че напоследък замлъкна.

            Коментар


            • Положението е по час на лъжичка (сделка)...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

                Презаписването няма да е като на трейс може да си обеден....
                ти може и да си обиден, но аз съм убеден че все от някъде ще изскочи заека и ще подкара тълпата в някоя посока...
                fuск the bеаr - give me the bееr

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Майната Разгледай мнение
                  Започнаха покани за ОС ) . Дивиденти бол ще има всичко добре работещо в реалния сектор ) Корадо, Одесос, Неохим, ,Емка и Софарма,) Трейдинга ) Планината и дъщерните )
                  Вярваш ли ?! А след девдента - какво - стронг селлл !??! И какво после !? - просто е - Кеш ис кинг ас южъл :Д
                  Не е препоръка... !!!
                  "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                  Коментар


                  • Започнаха покани за ОС ) . Дивиденти бол ще има всичко добре работещо в реалния сектор ) Корадо, Одесос, Неохим, ,Емка и Софарма,) Трейдинга ) Планината и дъщерните )
                    Last edited by Майната; 18.04.2018, 00:01.
                    Умереният риск винаги печели ! ))))))

                    Коментар


                    • Up up up

                      Коментар


                      • Откога в тази тема почнахте да пускате вицове?

                        Коментар


                        • Ами да се молим на Бог Шиши и пророка му Черешко през юни да ни приемат в Шенген и Еврозоната, а БХ да докара милиарди инвестиции от Босна и Сърбия..

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение


                            например едно презаписване в стил "трейс холд груп" при ИПО-то на "пилетата" за да се чуе пак за "нас" .................. и всичко това съчетано с влизане в шенген и в чакалнята на еврозоната може да бъде този шут който всички очакваме толкова години

                            а, дано...
                            Презаписването няма да е като на трейс може да си обеден...емоцията обема хората който го правят ,потенцалните за ра стеб на сектора....но че се чули З а нас чуло се е и имало интерес голям отвън...Та да видим колко ще е презаписването....другите две неща дано станат те ще са ни бонуса...с две думи юни ще е интересното...до тогава сън в лятна нощ..

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение
                              ....интересно кой ще е ритника. Идея?

                              например едно презаписване в стил "трейс холд груп" при ИПО-то на "пилетата" за да се чуе пак за "нас" .................. и всичко това съчетано с влизане в шенген и в чакалнята на еврозоната може да бъде този шут който всички очакваме толкова години

                              а, дано...
                              Last edited by polki; 17.04.2018, 02:03.
                              fuск the bеаr - give me the bееr

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                                Трябва и един ритник на БФБ че да тръгне пак, ама да видим откъде ще дойде..
                                Надявам се наесен....сега който си иска от дребните тихо си пазарува от дребните....интересно кой ще е ритника.Идея?

                                Коментар

                                Working...
                                X