IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
    Специални поздрави от БХ, ШИШИ и слугата му Черешко..
    ++
    А може и Батята вече да е кеширал, ако не е писал скоро
    Не е препоръка... !!!
    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

    Коментар


    • Първоначално изпратено от TheSkorpion Разгледай мнение
      Оборот 14К до обед. По същата логика, със следобед, 28 К. Дано отчетите да дадат нужния ритник.
      Ето появи се продавач и дигна оборотеца
      Егати трагедията е БФБ

      Коментар


      • Специални поздрави от БХ, ШИШИ и слугата му Черешко..

        Коментар


        • Боли ви фара нали си вземате дивидентите от дивидентските компании............

          Коментар


          • Първоначално изпратено от TheSkorpion Разгледай мнение
            Оборот 14К до обед. По същата логика, със следобед, 28 К. Дано отчетите да дадат нужния ритник.
            Не знам само ритник дали ще стигне, по скоро електрошокове и сърдечен масаж май са нужни, че определено взе да намирисва натрапчиво на свещи и тамян....

            Коментар


            • Оборот 14К до обед. По същата логика, със следобед, 28 К. Дано отчетите да дадат нужния ритник.
              Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

              Коментар


              • Явно нашата борса ще се движи на подскоци - чака се някакъв ритник за да се качи. Сега купувачи има, но чакат на ниското, биковете само се услушват, продавачите е нормално да не свалят повече предвид фундамента(говоря за ликвидните позиции), никой не иска да си подарява хартийките (което е добър знак за родните компании). Но в природата празно няма - накрая ще дойде още малко капитал, ако трябва от запада, и тогава всички в мощен "юруш на маслините" ще почнат да купуват ...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                  Днес гледам - платформата си - баси перверзията - тая борса вече не линее - ми направо гангренясва - сделки никакви почти съвсем - чуждите компании мигат като дискотекови ламбички - всяка секунда сделки - туканка дори големи компании като Трейдингът например - цял ден нито една сделчичка, нито една продадена акцийка... Абсурдно е във Франкфурт дори чужди компании - да кажем Мидичките - да правят по-голям оборот от ЦЯЛАТА ни борса.

                  ПФ-тата загробиха борсата - изкупиха фрий-флотът - и: няма.
                  След толкова много измами ти какво очакваш?Ваче никой не ще да се лъже колкото и красиво да изглежда.
                  Last edited by Grosss; 18.04.2018, 22:33.

                  Коментар


                  • Днес гледам - платформата си - баси перверзията - тая борса вече не линее - ми направо гангренясва - сделки никакви почти съвсем - чуждите компании мигат като дискотекови ламбички - всяка секунда сделки - туканка дори големи компании като Трейдингът например - цял ден нито една сделчичка, нито една продадена акцийка... Абсурдно е във Франкфурт дори чужди компании - да кажем Мидичките - да правят по-голям оборот от ЦЯЛАТА ни борса.

                    ПФ-тата загробиха борсата - изкупиха фрий-флотът - и: няма.
                    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Minka Разгледай мнение
                      Аз чакам оня, без "козовете" , дето чакаше индексите над 800 да се обади, че напоследък замлъкна.
                      Aaaaa, днес се обади... в темата за имотитУ ...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bat sali Разгледай мнение

                        То това с Трейс си беше откачено , само аз я презаписах 4 пъти през роднини , а имаше хора които закараха цялата рода !!!
                        Да и аз 4 и накрая продадох всичко на загуба...купон

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                          ти може и да си обиден, но аз съм убеден че все от някъде ще изскочи заека и ще подкара тълпата в някоя посока...
                          То това с Трейс си беше откачено , само аз я презаписах 4 пъти през роднини , а имаше хора които закараха цялата рода !!!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                            ти може и да си обиден, но аз съм убеден че все от някъде ще изскочи заека и ще подкара тълпата в някоя посока...
                            Нали ти обещах заека...за 1ви юни.

                            Коментар


                            • Аз чакам оня, без "козовете" , дето чакаше индексите над 800 да се обади, че напоследък замлъкна.

                              Коментар


                              • Положението е по час на лъжичка (сделка)...

                                Коментар

                                Working...
                                X