IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

    Да забравят да съберат толкова ако не са вкарали в играта фондовете, но нека да видим с какво ще ни зарибят в проспекта !
    На мен ако ми дадат 100 мил в брой за къв чеп ми е да гледам кокошки?Билета и под някой палма с изглед към океана ще си гледам кефа.По един милион да харча на година като умирам пак ще артисат.
    Last edited by Grosss; 30.04.2018, 15:10.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
      Гласят се , но всички имаме много поздрави от БХ, ШИШИ и слугата му Черешко..
      Като каза Шиши, чета че става парньор с киноиндустрията, да не вземе да стане и филмова звезда

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

        Да забравят да съберат толкова ако не са вкарали в играта фондовете, но нека да видим с какво ще ни зарибят в проспекта !
        С пакетче крилца преди празници

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

          Кудкудяците и те се гласят пари да събират.
          Да забравят да съберат толкова ако не са вкарали в играта фондовете, но нека да видим с какво ще ни зарибят в проспекта !

          Коментар


          • Гласят се , но всички имаме много поздрави от БХ, ШИШИ и слугата му Черешко..

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

              Ами Кире виж как реагира умрялата ни борса със спад и то при добри отчети на компаниите ! Никакъв живец вече няма !
              Кудкудяците и те се гласят пари да събират.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                На 27.04.2018 Сирма Груп Холдинг оповести своите годишни одитирани консолидирани резултати от дейността през 2017 година. Постигнатите резултати са в съответствие с оповестените очаквания.
                Постигнатите отлични резултати през изминалата 2017 година допринасят за изпълнението на Стратегия за развитие и растеж на Сирма Груп Холдинг и поставените в стратегията цели.
                Консолидирани резултати 2016
                BGN млн.
                2017
                BGN млн.
                Y/Y
                Приходи 41,583 52,036 25,14%
                EBITDA 12,424 15,363 23,66%
                Нетна печалба 3,669 6,190 68,71%
                Общата стойност на
                консолидиранитеприходи
                от дейността за 2017 г. е BGN 52,036 милиона, което е с 25,14%
                повече
                от приходите през 2016 година. EBITDA отбелязва увеличение от 23,66% в сравнение с резултатите през 2016 година, достигайки BGN 15,363 милиона. В резултат на това Сирма Груп Холдинг отбелязва
                ръст 68,71%на консолидираната нетна печалба
                на годишна база през 2017 година, която достигна до BGN 6.190 милиона. Възвращаемостта върху собствения капитал /ROE/ също нараства значително, като отбелязва ръст от 58,61% в сравнение с миналата година и достига 5,93% през 2017 година. Маржът на нетната печалба отбелязва значителен ръст от 34,82% достигайки 11,90% през 2017. Това доведе до
                нарастване на „печалба на акция“ /EPS/
                на Сима Груп Холдинг от BGN 0,0618 през 2016 година до BGN 0,1043 през 2017 година или
                ръст от 68,71%
                .

                А ПАДА ЛИ ПАДА..

                Основните пазари за продуктите, услугите и решенията на Групата са България, Европа и Северна Америка. Най-голям ръст от в приходите от продажби през 2017 година от 165% е реализиран във Великобритания.
                Ами Кире виж как реагира умрялата ни борса със спад и то при добри отчети на компаниите ! Никакъв живец вече няма !

                Коментар



                • На 27.04.2018 Сирма Груп Холдинг оповести своите годишни одитирани консолидирани резултати от дейността през 2017 година. Постигнатите резултати са в съответствие с оповестените очаквания.
                  Постигнатите отлични резултати през изминалата 2017 година допринасят за изпълнението на Стратегия за развитие и растеж на Сирма Груп Холдинг и поставените в стратегията цели.
                  Консолидирани резултати 2016
                  BGN млн.
                  2017
                  BGN млн.
                  Y/Y
                  Приходи 41,583 52,036 25,14%
                  EBITDA 12,424 15,363 23,66%
                  Нетна печалба 3,669 6,190 68,71%
                  Общата стойност на
                  консолидиранитеприходи
                  от дейността за 2017 г. е BGN 52,036 милиона, което е с 25,14%
                  повече
                  от приходите през 2016 година. EBITDA отбелязва увеличение от 23,66% в сравнение с резултатите през 2016 година, достигайки BGN 15,363 милиона. В резултат на това Сирма Груп Холдинг отбелязва
                  ръст 68,71%на консолидираната нетна печалба
                  на годишна база през 2017 година, която достигна до BGN 6.190 милиона. Възвращаемостта върху собствения капитал /ROE/ също нараства значително, като отбелязва ръст от 58,61% в сравнение с миналата година и достига 5,93% през 2017 година. Маржът на нетната печалба отбелязва значителен ръст от 34,82% достигайки 11,90% през 2017. Това доведе до
                  нарастване на „печалба на акция“ /EPS/
                  на Сима Груп Холдинг от BGN 0,0618 през 2016 година до BGN 0,1043 през 2017 година или
                  ръст от 68,71%
                  .

                  А ПАДА ЛИ ПАДА..

                  Основните пазари за продуктите, услугите и решенията на Групата са България, Европа и Северна Америка. Най-голям ръст от в приходите от продажби през 2017 година от 165% е реализиран във Великобритания.

                  Коментар


                  • Ъп ъп ъп ъп ъп

                    Коментар


                    • ГРИГОР ЛИЛОВ

                      ОТКАЗ ЗА ЕВРОЗОНАТА
                      **** Студен душ за голите амбиции и розовите очила
                      Марио Сентено, председател на еврогрупата ( орган на финансовите министри от еврозоната)
                      - Обсъждали сме въпроса в еврогрупата, Това не е част от днешния дневен ред, така че ще говорим по-късно по темата.
                      Пиер Московиси, еврокомисар:
                      - Нека не говорим за срокове, нека говорим за политическата ситуация. А каква е тя - България е ентусиазирана да влезе в еврозоната, и ние приветстваме този ентусиазъм. Ние сме готови да работим по приемането ѝ.
                      Но трябва да се подготвим и няма няма нужда да бързаме защото ако пресираме - все пак има критерии за изпълнение. Зад тези критерии, например, стои първото условие да сте във валутния миханизъм erm2. Там ще престоите две години защото влизането трябва да е актив, а не шок за вас.
                      Има срокове, има процес, има методи, както например приемането ви в банковия сезон на ЕС.
                      Всеки иска България да стане част от еврозоната. Нека уважаваме критериите които са част от процеса.
                      *********
                      бел.: както много пъти съм посочвал, след гръцкия случай ЕС и Европейската централна банка не искат държава, с която да се опарят и чиято статистика не е достатъчно меродавна.
                      Има и принципни разлики в подхода.
                      България иска влизане в чакалната и след това в банковия съюз.
                      ЕС иска влизане в Банковия съюз и след това - влизане в чакалнята.
                      Пояснение: в банковия съюз Европейската централна банка проверява състоянието и съответно решава дали да поеме поема контрола над БНБ, трите основни банка в страната и по нейна преценка проверява и контролира останалите, а това означава да се запознае и с реалното състояние на държавния бюджет.
                      Причината за тази позиция: нашите партньори в ЕС подозират, че сме втори гръцки случай с лъжи и не искат да се опарят.
                      При влизане първо в чакалнята Европейската централна банка няма правомощия за проверки и контрол, но според правилата автоматично трябва да се бърка да спасява лева, ако започне натиск за девалвация извън обявения и регламентиран коридор от -+15% и съответно да крепи банковата система.
                      След историите с Корпоративна Банка, когато се наложи ЕС и Европейската централна банка да ни спасяват никой вече не слага розови очила за оптимизма, който извира от София



                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                        Мили родни картинки..
                        Скапана работа, направо не си струва.
                        The strongest stand last.

                        Коментар


                        • Мили родни картинки..

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                            Юлий Москов : "Не е работа на президента да говори бедни ли сме, богати ли сме! Няма някакви цървули да ми казват, дали съм свободен или не!"...
                            B.Graham : "Не е работа на Юлий Москов да говори бедни ли сме, богати ли сме! Няма някакви цървули да ми казват, дали съм свободен или не!"...
                            Life won't wait for you.

                            Коментар


                            • Юлий Москов : "Не е работа на президента да говори бедни ли сме, богати ли сме! Няма някакви цървули да ми казват, дали съм свободен или не!"...Това е за класацията "Репортери без граници".


                              Правилното мнение на стабилната българска журналистика днес..Твърдо сме на 111 място по- свобода на словото..Може още нали..

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение

                                говориш като представител на стадото. явно това ти харесва. на мен не ми. никой не те кара да четеш. това е форум.

                                пс: прав си за едно единствено нещо - тотален нихилизъм към тази уродлива пародия на държава, НЕ страна - държава. иска ми се да вярвам,че правиш разликата м/у двете значения.
                                E, извинявай, но с подобно ултра клиширано мислене си точно за никъде. Ти беше сред пропагандаторите никове, които се нароиха покрай проблемите на фибанкасъту и желанието им да се позиционират в интернет пространството, като си говорят сами, ако не ме лъже паметта? Обаче, с подобни клишета за не страна, а държава, обичам родината, мразя държавата, България е кочина, за Запад е супер, у нас е най-зле и т.н. слизаш доооста ниско - лично мнение.

                                За разлика от останалите, все си мисля, че не съм стадо и никога не съм бил, може би точно защото почти никога не цитирам "апологети", имам собствено мнение и пак почти винаги то е базирано на факти, придобите в следствие на много четене, а не на преписване на клишета от фейсбук профили. Точка и спирам. Пожелавам хубав ден и успешни инвестиции!
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X