IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

    А това в ляво какво е? някаква аномалия,която си решил да игнонираш ? Момче,тренд линии не се чертаят така !!! Ти си не в първи клас,ами направо в детската градина Иди изкарай един първоначален курс по ТА,че ми омръзна да ти посочвам дебилските грешки.
    Рибарче, аз си мислих, че имаш средни познания по ТА, но с всеки твой пост разбирам че по-скоро са начални. Явно си прочел до средата някоя книга по ТА и си приключил с четенето Ти правиш ли разлика между трендлиния, подкрепа и съпротива? Нали ти казах, че пробитата подкрепа се превръща в съпротива и обратно, но явно този урок си го забравил. Ама постарай се да ги помниш тези неща, за да не се излагаш. Достатъчно се изложи с прогнозите си за Алтерко и Химимпорт
    Last edited by Спекулант79; 20.11.2022, 12:37.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


      Те тва и показване не иска!
      За ТиБиАй може, но за СиСиБи и ФиАйБи "БиЕнБи " е виновна,
      - твойта няма да е споменавам, че може и сбъркам...
      Няма да сбъркаш.
      Life won't wait for you.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

        Те тва и показване не иска!
        За ТиБиАй може, но за СиСиБи и ФиАйБи "БиЕнБи " е виновна,
        - твойта няма да е споменавам, че може и сбъркам...

        Коментар


        • https://www.banker.bg/finansov-dnevn...-2019-i-2020-g
          Life won't wait for you.

          Коментар


          • Губиш се в голямата картина и не знаеш къде се намираш.Също когато купи Балонерко,точно СЛЕД като счупи 15 месечен бичи тренд
            За последно ти отварям очите и те обучавам.
            Това което ти виждаш като някъв "фалшив пробив" е чисто и просто пореден неуспешен опит да се чупи мечата trend линия от началото на 2022
            Гледай и белким почне за загрява реотана след 2-3 дена


            https://i.imgur.com/qR6O8ze.png


            Last edited by petrg5s; 19.11.2022, 08:20.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение
              Тази графика я пускам специално за Рибарчето, за да види какво е фалшив пробив в ТА и как се случват нещата в реалната търговия Това е последния урок от мен и оттук нататък да чете и да се учи сам
              А това в ляво какво е? някаква аномалия,която си решил да игнонираш ? Момче,тренд линии не се чертаят така !!! Ти си не в първи клас,ами направо в детската градина Иди изкарай един първоначален курс по ТА,че ми омръзна да ти посочвам дебилските грешки.
              Click image for larger version

Name:	111.png
Views:	1
Size:	8.3 КБ
ID:	3992237

              Коментар


              • Първоначално изпратено от конан Разгледай мнение
                Акциите на ЕМКА пак ли Алианца ги продава?
                Нека нека, да я потопят ако може, да се понагрухаме по номинал

                Коментар


                • Допуска до търговия временна емисия акции, издадена от АмонРа Енерджи АД-София, ISIN код BG1500007221, с цел осъществяване на първично публично предлагане на до 1 259 100 обикновени, безналични акции.
                  След приключване на предлагането емисията акции, издадена от АмонРа Енерджи АД-София, ISIN код BG1100021226, ще бъде допусната до търговия на пазар BEAM в пълния си размер, като конкретните параметри ще бъдат оповестени допълнително.

                  ИНФОРМАЦИЯ ЗА ЕМИСИЯТА:
                  - Емитент: АмонРа Енерджи АД-София;
                  - ISIN код на емисията: BG1500007221;
                  - Борсов код на емисията: AMO1;
                  - CFI код на емисията: EFNAFR;
                  - Вид на инструмента: временна емисия акции;
                  - Брой финансови инструменти в емисията: 1 259 100 бр.;
                  - Номинална стойност на една акция: 1.00 (един) лев;
                  - Емисионна стойност на акция: 12.40 лв.
                  - Валута, в която се осъществява търговията: лева;
                  - Валута, в която е издадена емисията: лева;
                  - Сегментен MIC: GBUL;
                  - Определена пазарна партида (лот): 1 (една) акция;
                  - Определената от заявителя индикативна референтна цена: 12.40 лв.;
                  - Дата на провеждане на IPO аукциона: ще бъде оповестена допълнително;
                  - Срок на предлагането в дни: един работен ден, в рамките на който се провежда IPO аукционът.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение
                    Тази графика я пускам специално за Рибарчето, за да види какво е фалшив пробив в ТА и как се случват нещата в реалната търговия Това е последния урок от мен и оттук нататък да чете и да се учи сам

                    Не те критикувам, но Sofix от ден на ден ми се струва, че не отразява реално случващото се на борсата.
                    Дори си мисля, че трябва по модерно да се подходи и динамично да се включват по нови дружества да се хващат целите ръстове или поне голяма част от тях, а не да влезе около връх както се казва да се напъне и после дори и спада му да се отрази така по течението да си кюта като котва. Има си ръководство да мисли затова как да модернизира индекса и се надявам да имат идеи, които да реализират. Може би след края на конфликта/войната ще има световен бизнес тласък и ще бъде подходящо време.

                    Коментар


                    • Тази графика я пускам специално за Рибарчето, за да види какво е фалшив пробив в ТА и как се случват нещата в реалната търговия Това е последния урок от мен и оттук нататък да чете и да се учи сам

                      Коментар


                      • ХЕС също се разпродава по малко през ПФБК.

                        Коментар


                        • Акциите на ЕМКА пак ли Алианца ги продава?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


                            Както и да го обръщаме, си мисля да е Алианса през ПФБК
                            Те са, като засечеш фф на позиции дето имат над 5% става ясно.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 15-

                              Софарма не могат да я съборат ако ще да ръсят със 100 самосвала! Брефа вече го унищожиха. Монбат е някъде по средата - малкият брат /издънката/ все ще намери къси парички, за да се покаже колко е най
                              Изсилваш се малко за софарма.
                              Бреф - не са били те, или ако са продавали - то е било много малко и без значение по позицията.
                              За монбат - силно ме съмнява да получи подкрепа от братята, но може и да изненадат.

                              Коментар


                              • Ех, Инта, спомени, спомени...
                                В интерес на истината - припари ми в стомаха от спомените преди 14тина години как подходиха.
                                Ако все пак са те продавача последните дни.
                                Но днес им поразгледах експозициите - чистят плява(от тяхна гледна точка).
                                Ако налазят софарма/монбат/бреф - не ми се мисли.
                                Но малко ме съмнява да са решили всичко да разтикат. Най малкото щяха да звъннат тук-там, за да не образуват нерви предварително.
                                Току виж Груев получил обаждане за бреф и то не от яхта

                                Коментар

                                Working...
                                X