IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • За последните пет години дружеството постига 44% средногодишен ръст на активите

    Коментар


    • Да закриваш портфейл на SOFIX 600

      Коментар


      • Който и да е - излизаше от няколко дни. Дано е било края на портфейла в петък

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
          ПФБК за холда
          Дати е ясно че е ПФБК навсякъде... въпроса е у кой има еврохолд химимпорт и всичко останало... по спомен пенсиите не ги държат вече тези първите две гемиии

          Коментар


          • ПФБК за холда

            Коментар


            • Някой има ли идея кой изи сипва по еврохолд хим и другите позиции...Албена Емка итн... на някой договорен фонд ми прилича но не е обб

              Коментар


              • Колеги,

                Не знам защо се захапахте за тоя ТА. Проблема на Софикс, а и на цялата ни борса, мисля е всеизвестен е, че няма ликвидност. Какъв ТА да правим на Софикс, като по позицията на ПИБ, примерно за една седмица се е завъртял оборот по-малък от лимита по кредитната ми карта в тази банка. В същото време Чакйфарма има 3 сделки за 20 мил. Дайте да измислим как и ние да правим поне по една такава сделчица на година...

                Коментар


                • Рибарче, не знам защо въобще се занимавам с теб! Ти хем не ги разбираш нещата, хем се правиш на голяма работа! Хората много добре видяха колко те бива в прогнозите и колко разбираш от ТА.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение
                    Грешката която правиш ти и други техничари е че смятате за действителен пробив всяко едно пробиване на трендлиния, съпротива или подкрепа с една свещичка или само фитила на свещичката. Фалшив пробив може да има дори когато линията е премината от няколко свещички.
                    Сериозно ли ?
                    Не знам защо изобщо отговарям на толкова елементарен ТА мисловен процес, някъв мазохизъм от моя страна може би ,но:


                    1.Тренд линии като основно средство използват само риби 1-ви левел ТА и разни демо играчи
                    .2.Даже и за 1-ви левел,тази тренд линия която си начертал,тя не е валидна ! Нито е правилно начертана,а и е нарушена 5 пъти.
                    3.Тренд линии и изобщо тоя ТА по учебниците е даже контра индикатор,понеже се знае в микроскопични детайли от големите акули и го използват да обират рибоци левел 1 ,а и доста по-нагоре.Играта е, аз знам,че ти си мислиш,че нещо знаеш,но всъщност ти нищо не знаеш.
                    4.Сайта който използваш,не предполага разгръщане на сериозна ТА ,което говори и за ТА "скила" ти.
                    4.Избяга от въпроса ми за прогноза за таргет и време,но аз знам,че не знаеш,затова ти е простено.
                    Last edited by petrg5s; 11.11.2022, 19:03.

                    Коментар


                    • Биляна Николова, основател на „Мелифера“, „В развитие“, 11.11.2022 г.

                      Коментар


                      • Грешката която правиш ти и други техничари е че смятате за действителен пробив всяко едно пробиване на трендлиния, съпротива или подкрепа с една свещичка или само фитила на свещичката. Фалшив пробив може да има дори когато линията е премината от няколко свещички.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение
                          Пак ли трябва да те уча!? В ТА има фалшиви и действителни пробиви. Айде вземи да почетеш малко, а не да чакаш аз да те уча
                          Е ,те 5-6 пъти и правят пробив на тази "много силна" съпротива.То бива фалшиви пробиви,ама те прекаляват

                          А ако искаш да ме учиш ,кажи точни цифри къде отиваме сега и до кога?...но предполагам за пореден път ще замълчиш като *** , понеже нямаш абсолютно никаква представа
                          Last edited by petrg5s; 11.11.2022, 15:38.

                          Коментар


                          • Пак ли трябва да те уча!? В ТА има фалшиви и действителни пробиви. Айде вземи да почетеш малко, а не да чакаш аз да те уча
                            Last edited by Спекулант79; 11.11.2022, 15:22.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение
                              Май и този път ще позная
                              Нищо не си познал.Само допреди 2 дена повтаряше като папагал за тази уж много силна съпротива,пък я чупиха за пореден път.
                              Другата ти грешка която правиш,е че мислиш,че дневно РСИ > седмично такова.Естествено седмичното е с по-голям приоритет.
                              И третата ти грешка е, че си много нетърпелив.Те пилците се броят на есен.И ръст си има по акциите, само тая шитня EUBG бута индекса.Даже не я знам и каква е

                              И Чима,но там е основно от спреда.Същия гаден спред като ПИБ.Трябва стабилен маркет мейкър да стъпи на БФБ и да вкара ликвидност.Посредниците да намалят таксите и да печелят от обем.Самата държава да почне масирани реклами по ТВ ,да се обяснява на масовката и така да се развие малко тази борса.Срамота е.На Запад всички си вкарват парите в техните компании,а тук слушаме некви политици с 18 имота и нищо за акции
                              Last edited by petrg5s; 11.11.2022, 15:24.

                              Коментар


                              • Доста хора си мислиха, че днес ще направим ръстове подобни на американските индекси но явно ще останат разочаровани

                                Коментар

                                Working...
                                X