IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение
    И к'во прайм ся? Нали чакахме отчетите да раздвижат пазара? Ебати раздвижването!
    Нищо де, г-н Груевски печели когато пазарът е в киреча.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

      Как беше - като си се набил в шитове, така ще е, моите си вървят нагоре
      То и аз имам поскъпващи акции, ама индекса стои като закован

      Коментар


      • пени стокс дей е днес,
        ако се включи и зрънчо или хим-а и ще стане хеттрик

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение
          И к'во прайм ся? Нали чакахме отчетите да раздвижат пазара? Ебати раздвижването!
          Хората чакат рецесия. Тя пък старичка и не била чула прогнозата, та да се яви в нова премяна. Самосбъдващите се пророчества не са това, което бяха.

          Коментар


          • Когато си евроатлантик, но ортака е по-важен

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение
              И к'во прайм ся? Нали чакахме отчетите да раздвижат пазара? Ебати раздвижването!
              Как беше - като си се набил в шитове, така ще е, моите си вървят нагоре
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • И к'во прайм ся? Нали чакахме отчетите да раздвижат пазара? Ебати раздвижването!

                Коментар


                • На нашата борса ТА с половин затворено око го гледам!

                  Ако погледнем Софикс, половината компании вътре трябва да се пораздвижат този месец, за да не ги сменят през март. Индикаторите също казват, че трябва да имаме движение на север, ама какво ще сътворят мажоритарите предстои да видм.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Key Ru Разгледай мнение
                    Аз също подкрепям ЕМА! ... без да съм имал гадже с такова име
                    Моето мнение е че ако искаме сигурност гледаме SMA(потвърждение),ако искаме ранен сигнал гледаме EMA.Специално за БФБ според мен SMA е по -добър, но с малко.

                    Коментар


                    • Аз също подкрепям ЕМА! ... без да съм имал гадже с такова име

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение
                        Един безплатен урок
                        Тони, това пресичане се случи доста по-рано, но ти го виждаш сега, защото използваш по-бавните пълзящи средни (SMA) Аз в моите графики винаги използвам по-бързите средни (ЕМА) Виж каква е разликата




                        Да Инта ми е казвал за ЕМА и СМА - не следя нито едните, просто вчера реших да пусна едни чертички

                        Коментар


                        • Един безплатен урок
                          Тони, това пресичане се случи доста по-рано, но ти го виждаш сега, защото използваш по-бавните пълзящи средни (SMA) Аз в моите графики винаги използвам по-бързите средни (ЕМА) Виж каква е разликата



                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение
                            Тези пресичания са много закъсняващ сигнал и лично аз не им обръщам голямо внимание. За мен е по-важно когато графиката се пресича с някоя средна.
                            Е закъсняващ, но потвърждаващ може би?

                            Коментар


                            • Тези пресичания са много закъсняващ сигнал и лично аз не им обръщам голямо внимание. За мен е по-важно когато графиката се пресича с някоя средна.

                              Коментар


                              • Технически войски защо не докладват, че имаме златно пресичане ?

                                Коментар

                                Working...
                                X